Jump to content
FAS Goran
MS PK

Stilo White Scorpion

Recommended Posts

Lep Stilo, čuči mu bela boja ali ga ipak nemoj ostavljati u čisto belom, podseća me na reklamu za deterdžent. Ne znam zašto.
Elem, prelepi krov.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaao slusaj njega"Strawbery flavor" Moj Scorpion reklama za deterdzent! "Cisto belo" :D

Radilo se malo na personalizaciji uz pomoc kolege Opasni Gusar, bice neka fotka..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja sam moju Alfu obeležio.  :laughing:  Među 200 parkiranih, ne možeš da je 'omašiš, CRVENI SE volan !  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta sad, ispada da se za pederbal pripremam 3,4 meseca?!  :laughing: Jesam ja strastveni LGBT aktivista, ali nisam se baš tako dugo pripremao.  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogisa, moje saucesce zbog otkazivanja danasnje setnje. :harhar:

Kao sto rekoh, malo se radilo na personalizaciji auta, uz pomoc kolege Opasni Gusar. Kolega je odradio posao perfektno i zasluzuje svaku pohvalu i preporuku! Takodje su uradjeni stikeri i za volan, rucicu menjaca, privezak za kljuc a i za sami kljuc. Evo i neka slicica:

Stilo_048.jpg

Stilo_047.jpg

Stilo_050.jpg

 

Ujedno, ovo bi i bio neki pravac mog buduceg styling-a ovog auta, zato se i tema zove ovako. Ponudjene su mi vec Blade 17' ali to ce pricekati malo..

 

Malo su i farovi ispolirani, od spolja su odlicni (fabricki), a iznutra su malo prljavi ali cu i to srediti jednog dana Boze zdravlja kada budem montirao xenone.

Stilo_049.jpg

Stilo_051.jpg

 

Znam kolega Ivan.ik, ofarbacu lajsne, obecavam :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sviđa mi se taj škorpion.  :laughing: 

Ne znam da li više žalim zbog otkazivanja današnje šetnje, ili sutrašnjeg roštilja.  :harhar:  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlično ovo izgleda :) Ja bih još i skinuo F/I/A/T znak da dođe zastavica više do izražaja. Ali i ovako si ga fino personalizovao :)

Kako si polirao farove? Jesi stavio neku zaštitu posle?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastita se stavlja pre :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivane nismo se razumeli. Mislio sam na neki lak posle poliranja farova da se ne bi opet umastili, a ne na zaštitu karoserije  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Znam kolega Ivan.ik, ofarbacu lajsne, obecavam :laughing:

 

:laughing:  :laughing:  :laughing: , gledam slike i komentarišem (u sebi naravno, sada i po tastaturi) gledaj ga nije ofarbao lajsne. I na kraju komentar, ubi se od smejanja.

Opasan scorpio. Odlično ispalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa radim ga na "Opasno" :D

Igore, farove sam polirao profi ali sam. Uzmes v.smirglu 1000 i trljas dok ne padnes u nesvest. kad se povrnes trljas smirglom 2000 dok potrosis ono malo snage sto si se pnvrnuo. Posle ih samo pipnes masinom i pqofi pastom i gotovo. Kao zastitu sam koristio vosak, tako i ovi profi rade. Na puntu sam tako radio pre 1.5god i super su i dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na objašnjenju :) Moraću i ja da probam to da uradim čim bude vremena. Lepo sijaju, ali me mnogo nerviraju risevi koji su se pojavili. Šta misliš, da li bi mu smetalo kada bih ga preprskao bezbojnim lakom? Ostalo mi je od felni, pa reko' da se ne baci  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar je dobar, pocinje da lici na auto  :harhar:

Odlicno odradjeni poslovi, a sto se farova tice ni ja se nisam usudio da ih lakiram posle smirglanja i poliranja. A koji si vosak koristio kao zastitu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili crveno, ili žuto. Nema druge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mota mi se po glavi crveno najvise, mada mi je i sivo padalo na pamet ali mi se cini da zbog felni nece da se primeti uopste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...