Jump to content
FAS Goran
MS PK

Stilo White Scorpion

Recommended Posts

Šteta je sad pustiti ga kada si našao takav auto. Ja sam 6 meseci lagano gledao kola u rangu do 4000e i jedva našao jedan u ok stanju. Ako sad prodaš tog Stila ko zna kada ćeš opet naleteti na dobrog :)

 

I srećan ti rođendan! Sve najbolje ti želim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa kolega srecan ti rodjendan, inace, danas sam imao prilike da upoznam gospodina M.S. i doticnog stila i mogu reci da je auto odlican i da ce bukvalno uz sitnice koje se uglavnom ticu estetike zasijati punim sjajem. I ako sve bude po planu vidimo se 29. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srećno kolega sa Stilom. Dok osetiš malo čari JTD-a, nećeš se tako lako odlučiti za prodaju. Meni i dalje mami osmeh kad ga pritisnem.  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke kolega, puno kilometara sa jtd mašinom  :scooter:

Lep primerak samo nemoj da preteraš sa sredjivanjem. Felne su odlične, ne bih ja tu ništa dirao, pogotovo zbog isplativosti 15'', eventualno ako baš nalete neke besne 17'' e onda možeš ove meni da prodaš  :thumbsup:

 

Sredi ga i vozi, nemoj da prodaješ ako misliš da je dobar...

Edited by Mr.Alex

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha..i tebe smo zeznuli da uzmeš dizelaša :laughing:

Čestitam, dobro izgleda, nek te još bolje služi :)

 

A sad se seti spiska koji si meni ostavio za potencijalne radove i kreni polako :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na cestitkama i lepim zeljamam @VladaNs, imacu to u vidu kada znam drugima da solim pamet :laughing:

Izbiksnovana vozaceva vrata danas, imala su po malo lufta u gornjoj sarci, jbg. teska vrata, godine i graCka voznja su ucinile svoje. Mogu vam reci da su mu vrata teska kao da su od olova, jedva ih drzim sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo se radilo oko auta, u stvari puno se radilo oko auta :D , estetske stvari u glavnom. Gde god da pogledam nesto ima da se cacne, opere, i sl.... Zamenjena racva za visak na prvom injektoru i sad vise ne vlazi nafta, suvo ko barut, izbiksnovana vozaceva vrata, imala malo luft u gornjoj sarki i to me je nerviralo mnogo, nemestena zadnja polica, hteo da blokiram Egr ali je to vec neko odradio umesto mene i jos nekih sitnica...

 

Skinute neke sitne ogrebotine od spolja i auto je detaljno opran i izvoskiran temeljno. Sada je pobeleo kako treba i dobio dobar sjaj. Ociscene i felne takodje.. Enterijer je sredjen ( tabla, kokpit i sl.) a za sedista cekam lepo vreme da oteram na dubinsko ali koliko vidim tesko da cu docekati ove godine, moracu sam u garazi :)  Malopre smo lepili folije, kupio sam naj skuplje "profi" 600din :D  ali stvarno su dobre, debele i ne grebu se. Radili smo ja i kum, nije nam prvi put ali nisam zadovoljan kako je ispalo. Veliki problem mi prave one tackice oko stakla, nece da se zalepi folija..Probacu sutra da popravim na pr mesta pa da vidim konacan ishod. Evo par slika malo pre uhvacenih na brzinu, slikacu bolje po danu i na drugom mestu.

 

Stilo_039.jpg  Stilo_040.jpg

 

Stilo_041.jpg  Stilo_042.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, ti bi da bude od prozora pa na gore ceo crn?

Samo krov... Bez vrha gepeka, A stuba i okvira vrata.

Edited by totti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jankoviću pošalji mu znak.

MS PK farbaj lajsne. Sam vremena posla.

Poslušaj tooti-ja i zamaži krov sa folijom. Stilo ima lepe stubove i to ne diraj.

Razmisli za kačket. Mada bi možda najbolji bio onaj sa MS modela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje prelepiti lajsne folijom (kao što sam ja uradio, zato je bolje :laughing: ) nego farbati, jeftinije je i manje boli kad se ogrebe.  Što se tiče tačkica na koje nije prionula folija, već drugi dan će izgledati bolje (nećeš više obraćati pažnju).

 

Još jedan glas za foliju na krovu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Usvajam predloge za foliju na krovu ali to samo ako bude ostao, to mi je vec bas personalizacija :D

2. Lajsne ce biti uradjene.

3. Za znak - pokusavam Opasnog Gusara da dobijem na tel. i ne javlja se, slao sam mu pp i nista, tako da..bice cim se bude javio.

4. Kacket ce doci zdravlje Boze u kompletu sa ostalim spojlerima i 17' felnama ali to je usko povezano sa tackom 1 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Usvajam predloge za foliju na krovu ali to samo ako bude ostao, to mi je vec bas personalizacija :D

2. Lajsne ce biti uradjene.

3. Za znak - pokusavam Opasnog Gusara da dobijem na tel. i ne javlja se, slao sam mu pp i nista, tako da..bice cim se bude javio.

4. Kacket ce doci zdravlje Boze u kompletu sa ostalim spojlerima i 17' felnama ali to je usko povezano sa tackom 1 :D

Ma nemoj da bacas pare na te gluposti, bolje napisi sa strane bello organic ili balans i to mu je to.

Mozda ti i plate nesto.

Edited by kičerica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...