Jump to content
FAS Goran
MS PK

Stilo White Scorpion

Recommended Posts

:D

Prskaj wd. Mnogo puta po malo i onda posle par sati mora da popusti. Nije to nista strasno ;)

Zadnji brisac se sam palio kad god je upaljen prednji a ubacis u rikverc... ja to obicno nazovem pogrdnim imenom, tu bahatost prema autu!

Airbag greska je vec mnogo puta prepricana prica... meni smeta svaka lampica. Ugasio bih i onu za oborena svetla da moze. Ali ni jedna lampica ne smeta koliko pistanje svaki put kad upalis auto. Ne znam da li znas, ali ono airbag failure - stop engine i to se moze makar skratiti - kad pocne da pisti stisni ono meni/ok dugme da ga zaustavis.

17 " nisu velika investicija jer ih niko nece a cena skoro da nema gde nize. Kupis neke sa "onako" gumama, k""cis se malo pa prodas. Gume su preskupe.

Lajsne u belo ali pazi da boja bude 100% ta, inace ce biti cirkus.

Jos jednom, lep Stilo, lepo stoji bela, ima da se radi na njemu ali u tome je čar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Stilindzer sa srecom da se stilizujes s njim :).

 

Ivane mislis na reku Toplicu ? Pecanje ovo ono pa ne ide da se ide sa 17icama ?

Mislim na Toplički kraj, a Toplicu kolika je bila suša možda može i 13-ticama da pregazi.

 

MS PK stavi za početak bilo kakav brisač. 

Žene imaju najprljavija i po zdravlje najrizičnija kola. Mi smo, fuj izuzecima, čistunci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj ti meni tu sad..., sta je ovo, sve sto kazes moze i hoce biti upotrebljeno protiv tebe? :laughing:  

Edited by MS PK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verovatno nisu ni paljeni zadnji brisači nego su bili samo napred upaljeni i žena, naravno, morala nekad da ubaci u rikverc i eto štete..

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa neka je sa srecom i da te lepo sluzi, mogu ti reci da stvarno lepo izgleda u beloj boji, i ako ja licno ne volim tu boju. Samo polako sa sredjivanjem, jednu po jednu sitnicu i bice kao bombona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa srecom ! :thumbup:

 

I meni je beli stilo extra auto.Mislim da je veoma zahvalan za sredjivanje i da sve sto se uradi na njemu ne moze da prodje ne primeceno :p

Moj prijatelj vozi takvog i uvek se cudim koliko odskace od onih koji su druge boje.Tamna stakla,17" abarth,pragovi abarth+kacket i ima da bude "beli grom" :lol:

 

edit: vidis da mi je i na avataru beli stilo :laughing:

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na lepim zeljama!

Beli je najzahvalniji za odrzavanje kao sto si rekao i za sredjivanje, ima velikog potencijala. A i boja mi je trenutno IN :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nek se navozaš ko čovek - to ti želim.  :cheers:

Što se tiče sređivanja - prvo dovedi u red "sitnice" koje si naveo u prvom postu, pa onda estetiku. 

Jedan tip - ako uzmeš navigaciju, odreši kesu pa uzmi i volan sa komandama, čisto da ugođaj bude kompletan!!!  :unworthy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti volani sa komandama za navigaciju su baš retki. Često imaju i šamaraljke na sebi ako su 2.4. Pun pobodak bi bio uzeti volan od Abartha, navigaciju i još uvezati šamaraljke da budu komande na tempomatu  :laughing: Samo ne znam koliko je sva ta zezancija izvodljiva..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih samo te "samaraljke" drugacije nazvao i postupao sa njima posto lako pucaju :) ...

A na volanu mozete da zamenite samo one module sa dugmicima (11 umesto 6), ako negde iskrsne neki krs.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...