Jump to content
FAS Goran
MS PK

Stilo White Scorpion

Recommended Posts

Toliko je proslo bez ulaganja
Nema slike, isti ko sto je i bio uvek, sem sto se komsiluk potpise po negde povremeno :)
A jeste vreme za zamenu, cisto kao fol da izbegnem ova "ulaganja" mada ce to isto da me saceka i na drugom autu jer sigurno ne bih kupio nov, i da hocu ne mogu :D Nece to toliko brzo, isli na odmor sad, nesto radim po kuci, u zadnjih 10 dana kupio garnituru i sto i stolice, pa se sad ovo ostalo slabo uklapa...ko shvati razumece.. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao da slusam @ISV_01 za montazu 17'' felni :P . Salu na stranu, leti bre vreme samo tako, pogledah start teme - evo samo kod tebe ulazi polako u 9. godinu vlasnistva :w00t: . Kada ste kupovali Stilice u to vreme, mislio sam da me niko nece stici po stazu, ali evo ima vas vec par kandidata i da me preteknete ;) .

Meni jos uvek deluje kao da sam nedavno prodao svog (i dalje) voljenog Stildzu, a evo vec 4. godina kako teram Sportistu, jbt.

Jednom JTD-ovac... :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 hours ago, MS PK said:

ko shvati razumece

Teska rabota <_<

 

Znaci MS trazi dizlo...nesto sto podseca na Stilo....a u stvari je Bravo... Mozda Jelta... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad bar mozes naci neki OK bravo za solidne novce. Ipak bih otisao generacijski ispred 147. 

Bravo sport 1.9 ili 1.6 kao restyle sto da ne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne odgovara mi 159, toliko cesto izlazim iz grada da komotno moze da se kaze i da ne izlazim uopste default_D.gif

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onda daj jos koju godinu Tipu da padnu cene :D 

 

Mislim da se ne lazemo razlika u prostoru izmedju manje D klase i C prakticno ne postoji.

Bas sam juce sa kumom gledao S60 koji ima preko 4.6m. Seo ja pozadi i prvi put u zivotu mi bas smeta kacenje glave. Vidm gepek - ono 380l kao i Leon. Gde ode tih skoro 40cm razlike u duzini stvarno ne znam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta od tih 40 cm ode u motor. Uzdužno je postavljen a karoserija mora da primi i veće i manje motore sa sve agregatima.

Tako sam i ja gledao BMW 5 za sebe neki karavan. U svakom je bila mala kabina za moje potrebe. Auto bukvalno 35-40% auta hauba, ostalo kabina i gepek. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je ususkan i sve je debelo i izolovano, to jeste na ceni kod auta koji gaze veliku kilometrazu, tj. da ti je vecina upotrebe tog automobila na autoputu, a za ceste ulaske i izlaske nije to to.

 

Recimo x3 2012 u kabini ima kudikamo vise mesta od f10 bmw5, bas osetna razlika, takodje se kudikamo lakse ulazi-izlazi iz auta, a i pakuju stvari u x3.

 

Inace mislim da sam te video na putu u rakovcu u cetvrtak prosle nedelje, znam da su mi privukle pogled felne u pokretu, bling bling :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta ušuškanost i ubi prostor. Passat B2/B3 mogao komotno 3 odrasle osobe da primi pozadi i da se vozimo do grčke bez umora ako treba, a sada samo neko dete u sredinu može sesti. Uđem u a6, kao da je a4. 

 

E bili u termama malo na kupanju pa smo se u Rakovcu mimoišli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet me zeznula T racva na prelivu prvog injektora, us.ala motor sve. Nasao sam slucajno neku Spaco ( kao markirana, 5eur) i video ogromnu razliku jos dok sam je postavljao. Jedva sam je ubacio, toliko je "pasent" sto bi rekli, zamenio povratna creva , plaknuo malo crevom i sad je sve opet suvo kao barut :D
Trebao sam da odradim mali servis jos proslog meseca ali nisam stigao i dok sam ovo namestao ajde da zamenim filter vazduha pa cu kod majstora ulje. Frapirao sam se kada sam skinuo stari, izuzetno je prljav a i pun prasine, lisca i raznih insekata izmedju rebara nego nesto ne mogu da upl.sliku . Nikada mi se ovo nije desilo, barem male servise radim na 10hkm :D Promene neke ne vidim, nista nije bilo lose ni sa starim.

 

IMG-933e6af2b9aa91270c423547951770a8-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda 12hkm :)
Eveeentualno ako nekako, kojim slucajem nije promenjen na proslom m.servisu, mada ne znam kako jer to obicno radim ja dok curi ulhe, onda je presao 20-22hkm :D Ali sumnjam u to
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je donor :D Donji deo u extra stanju, ne okrznut, nisam mogao da verujem, dok ga nisam rasturio i video da je vec odradjen sundjer ali na vreme. U naslonu je izleteo air bag inace bi bilo kao novo, sto vise ne moze da se nadje na zalost
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj moj vozili 50 kilašiali ja sam mu došao sa 100kg oseti se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...