Jump to content
FAS Goran
MS PK

Stilo White Scorpion

Recommended Posts

Mi smo izvlacili kroz gepek, samo smo morali da spustimo one bocne tapacire, koliko se secam. Zadnja plafonjerka samo na cupanje, prednja je na srafove :) . Dobra je akcija bila :lol: , napravio sam kasnije i DIY. Sta ti je svojevremeno bio forumski entuzijazam i da slikam...:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/70525-fiat-stilo-skidanjezamenapopravka-neba/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spustali smo one bocne plastike sa stubova ali nije htelo, nekako je sire nebo u zadnjem kraju :D Ali kroz vrata je izaslo bas bez problema
 

Sad se trenutno peru svi delovi koji su skinuti. Nasao sam i donji deo vozacevog sedista kao nov, isti materijal kao moj pa cu i to da prepakujem samo kad stignem da ga pokupim i unutra necè imati sta da se radi vise, sem rucice menjaca koja je izlizana kao na svakom ali nemam ni snage ni zivaca da je cupam jer znas koliko je ona zajebana na stilu :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako se skida prednja "plafonjerka" puna je mrtvih smrdibuba .

Vidim ima neka dva elastična dugmeta i ništa više. Jel njih treba pritisnuti do kraja, ili ima nešto još.

 Inače iz auta mi još izlaze...

Bukvalno je izlazilo po 25 30 komada svaki dan, ko zna gde su se pozavlačile.

Jesenas dva dana bili otvoreni prozori na fruškoj gori, mislim da je par hiljada ušlo, jer sam usisavao mnogo puta, zavlačile su se i ispod gume oko vrata i to jedna do druge duž cele gume.

 Oni usisivači na praonicama su smrdeli bože sačuvaj kada ja završim

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To vi iz vojvodine imate taj problem, mi ih ovde nemamo :D
Skines tu ostavu za naocare, bas tako , kliknes tada dugmeta i izvuces. Kada nju sklonia videces 2 srafa za torex kljuc. Njih odvijes i ispada plafonjerka.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E stare, dobre plafonjerke na Stilu... Sa stampanom plocom, dugmicima na tipkanje, sa diodama u dugmicima, kontrolom zadnje plafonjerke sa prednje...

A ne ovo gov*o od plafonjera u Bravu, sa metalnim vodovima i klik-klak dugmicima :thumbdown: . Jedini plus je sto imaju ambijentalno svetlo i integrisan mikrofon. Sramota da je tako nesto islo ne samo na Bravo, nego ono sto su satro gurali i u premium Compact, tj. Deltu, Giuliettu...

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, MS PK said:

Dok ne prodas stila ne vidis koji si premium vozio za male pare :D

Kasnije sam shvatio zasto nisi hteo Sporta, uz moju doplatu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa tooo, to je samo zbog pogonskog agregata, ovo ostalo mi ne upada u oci toliko.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, MS PK said:

sem rucice menjaca koja je izlizana kao na svakom ali nemam ni snage ni zivaca da je cupam jer znas koliko je ona zajebana na stilu :)

Cuveni izbijac zuba :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam ranije, ali "visemlazni" :lol: .

A FireFly osim "vatrene muvice" moze da se prevede i kao svitac ili mozda leteci FIRE :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije da se nisam razmisljao, mislim, isto i kosta, ali onda bi morao da farbam suncobrane, plafonjere, rucice...a nisam za farbanje u kolima nikako :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze sve, plafonjera samo ne znam da li za stila postoji nesto kompatibilno a crno, a ovo sve ostalo odradi tapetar :) nije da se nisam raspitivao :D moze sve da se odradi da bude kulturna varijanta

Nema veze, lepo je i ovako :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radio sam alternator po treci put za 3god., sada je poceo da se cuje lager prednji. Kaze majstor da je bio pun vode, odakle, ne znam. Jesam prsnuo motor u samousluznoj perionici bukvalno na 20sek i to jos zimus jer mi je propiskilo crevo za visak na injektoru ali nemoguce da je od toga.
Danas zamenio motorce za prskanje vetrobranskog stakla, novo 650din, prska kao ludo, morao sam da spustim prskalice :D
I tako, vozimo se, vreme je za mali servis a i veliki, poluosovina leva dobila lufta malo, ima klik-klak zvuk kada se naglo dodaje - pusta gas, od nekih 130km/h pomalo osecam vibracije, vozaceva brava na vratima nece vise da otkljuca..skuplja se lagano :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 minutes ago, Mijailović P. said:

Ništa bRez slidža! :secret:

Ako misliš na fiskalni za motorče prskalica onda znaj da nema, neko mu to kupio (čitaj poklonio). :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...