Jump to content
FAS Goran
MS PK

Stilo White Scorpion

Recommended Posts

1 hour ago, MS PK said:
tako da cu verovatno za sledecu sezonu ako ne promenim auto napraviti opet takvu kombinaciju



Teraj bre to pod presu dok još možeš koju stotku da dobiješ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, MS PK said:

Formule dot '15 pozadi i Dunlop Blueresponse dot'14 napred. Jos ovu sezonu i menjam ceo set. Dunlop su odlicne i dalje, Formule su malo ispuckale na sari, povrsinski.

Ajde Mićo, može to i sledeću da se razvuče. Pola ove sezone već prošlo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moze, zdrave, prave, imaju sare samo ce da se razvlace kod nekog drugog. Kod mene 4-5god max svaka , ove su preterale i to ali i onako nista normalno nije u ovoj godini pa ne razmisljam o tone sad :D
 

1 hour ago, totti said:
 
Teraj bre to pod presu dok još možeš koju stotku da dobiješ...

Ja i ovako mogu toliko da dobijem, sto bi ga presovao uopste :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  

2 hours ago, MS PK said:

i Dunlop Blueresponse dot'14 napred. Jos ovu sezonu i menjam ceo set. Dunlop su odlicne i dalje

Je*o te, ala vreme leti :shock: ... Stariji sam 6 godina :) , te Dunlopke su bile par nedelja stare kada sam ih kupio.

  

3 hours ago, MS PK said:

tako da cu verovatno za sledecu sezonu ako ne promenim auto napraviti opet takvu kombinaciju

'Ajde sad i ja tebi da stajem na muku... Ili pomagaj :D ... Sta planiras posle Stila, bez zezanja?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, tebi necu moci da pomognem jel ne planiram nikako toliki skok da napravim, tj.necu nista toliko mlado sigurno :D
Sta mi padne na pamet ili povoljno u momentu, bravo, golf, 159, b klasa, a3-4... stvarno ne znam.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Ivan said:

 

'Ajde sad i ja tebi da stajem na muku... Ili pomagaj :D ... Sta planira zena posle Stila, bez zezanja?

Ispravljeno :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada vidim novi post u ovoj temi, iz nekog razloga uvek ocekujem da ce biti u fazonu "posle dugogodisnje verne sluzbe, Skorpija je na prodaju, stize zamena u vidu...". Pa da vidim sta iz moderne ponude Mica bira iza 1.9 JTD :) .

Mislio sam da je nemoguce - ali bogami me stizes u stazu sa Stilom. Da te auto lepo sluzi i dalje ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. Pa ne verujem da cu ga brzo prodavati, mozda samo ako iskrsne nesto ne planirano. Nemam potrebe realne za drugim novijim autom a i ovaj ima mnogo vecu upotrebnu vrednost nego trzisnu pa mi je totalno glupo prodavati ga za kes. Nekad mi dodje da ga prodam, pita me po neko povremeno pa se setim da trebam da odradim v.servis, poluosovine su pocele po malo da zezaju ali nista strasno za sada, ima jos nekih sitnica naravno ali gledajuci sta se nudi od polovnjaka i sta sve ljudi menjaju i popravljaju na "novim" kolima, odustanem. Nemam zivaca, vremena a ni volje za posete majstorima. A sta se Mici vrzma po glavi kao zamena za stila..pa nista posebno. Najvise mi odgovara Nuova Bravo Sport, naravno 1.9 150ks ili neki lep 120ks , mozda mu oprostim ako ne bude sporCki. Voleo bih npr. i Audi A3 sportbek koji mi se od spolja baas svidja , dok mi je unutra bezveze. I tako default_D.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

al ih muvam jos. Vidis , ti to sa svojom panoramom me bi mogao nikako a cak na stilu je bila iz 3-4 dela bese

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas skinuli nebo i stubove, ostavljeni kod majstora da promeni platno. Videcemo rezultate za vikend, u glavnom, sada je horor kad se sedne u kola. Nema svetla, svuda okolo zice , zavese i lim.. :D Sreca pa je danas padala kisa malo pa sam video da je malo vlazna antena odozdo i resili to odmah inace ne bi trajalo novo nebo dugo uopste
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je proteklo izvlacenje neba, interesantna gimnastika na 3v :) ? Pogotovo kada se ubacuje novo, pa gledas da ne izlomis ili isprljas.

Pomagao sam davno drugaru da zameni - mada meni je bilo najinteresantnije dovozenje novog neba na glavama :D . Imao je nesrecu da mu u NBG blokovima tresne saksija na krov, srecom pa niko od njih nije naje*ao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa proteklo je uz malo gimnastike. Ovaj sto mi radi ima iskustva i kaze kroz vrata, ja ga ubedjujem da treba kroz gepek. I probali na razne nacine kroz gepek i nece, onda ga poslusam, oborimo naslone sedista i izvadimo kroz suvozaceva vrata iz prve :D Veca gimnastika je bila da skinemo zadnju plafonjerku, on zaboravio pa mi skida prvo staklo, ja sam znao (vidjao slike po forumu) al ne mogu da se setim tacno, znam da je na zabicama a on ubedjen da je drzi sraf :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...