Jump to content
FAS Goran
MS PK

Stilo White Scorpion

Recommended Posts

Moze i posebno, ako ih nadjes :D ja kad sam hteo ceo nosac nije ga bilo pa sam ovo uzeo polovno sticajem okolnosti.. :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to je sticaj okolnosti, bila neka robna razmena
Pa posto su sileni, Lemforder nesto oko 20e i ruke za to mislim 2500din. Kandza nista, a ovo oko nosaca 1200din jer je morao da vadi poluosovinu da bi prisao jednom. Ti sileni su me kostali 1500din pre neki mesec, kupio sam cd sarzer za stila fabricki "ispravan" medjutim nece da vrti disk i to sam uzeo u zamenu a sarzer mi ostao da se slikam sa njim posto nece niko ni da ga pogleda.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/20/2020 at 12:17 AM, MS PK said:

Nisam menjao rekete nego silene na koji se srafe ti reketi, 2 mala , kao npr sto idu na zadnjim amortizerima ako si vidjao. Mrdao mi se motor kad se pali -gasi, cimne kad naglo popustis pa dodas gas... Sad je to puno smanjeno,na paljenju -gasenju nema tog "poskakivanja" motora, vibracije na leru su se promenile :D i u voznji osecas da nema cimanja motora.

Trebalo bi da nema nikakvih vibracija na leru :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da u uklanjanju vibracija poprilicno efekta daje i kad kupis benzinca :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas te briga, zato imas entuzijazma, zivota i sl... U pravu je Mica.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/20/2020 at 3:12 PM, Ivan said:
Bas te briga, zato imas entuzijazma, zivota i sl... U pravu je Mica.

Ako ga Flex nema, onda ga nema niko, ma ni Ruska Jakic
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oguglao sam ja vise na vibracije i pomirio se sa tim. Dok je to jedino sto mi smeta zadovoljan sam. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registrovasmo se i ove godine, sve najnormalnije, na ovlascenje ( pricam zbog VS ako neko ima nedoumice). 30200din sve ukupno, nekih 300din vise nego prosle god. Idemo dalje :D20200325_101135.jpg

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Jedina komplikacija u odnosu na proslu godinu je to sto je palo jedno 40cm snega pa mi je trebali pola h da ga otkopam i ocistim

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li i ti ovo iskrojio i sasio od itisona, kao sto i imenjak planira?

Ovo oko sina sedista si radio dupli step :D ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da napisem koju, mozda ce jos nekom ova glupost da padne napamet dok je VS. Odviju se srafovi ispod klupe zadnjeg sedista, kljuc 15 i torex ne znam koji bese :D ima jos 2 plasticne kao matice, to odvijete rukom i tu odmah lako izlazi tepih. Dalje, odvijete vozacev i suvozacev pojas u donjem delu, kljuc 17, lako se skida. Kada to odradite podignete plasticne lajsne na pragovima, samo ih povucete na gore, drze ih plasticne zabice. Bas lako izlaze, bez bojazni da ce da puknu. Tepih je zavucen mozda po 2-3cm ispod njih tako da tu lako ide. Prednja sedista vadite oba, naravno :)
Odvijete 2 krstasta srafa u dnu centralne konzole,dole su kod unutrasnjih srafova od sedista. Gore pomerite onu gumu u onom drzacu za case, ne znam kako da ga nazovem i ispod nje ima jos jedan krstasti sraf. Kada njega odvijete mozete podici konzolu nekoliko cm u vis, dovoljno da ispod nje izvucete tepih. E sad , ko ima zivaca trebao bi da skine celu konzolu jer negde bas kod rucne ima jedno 5cm gde je tepuh izjedna. Ja sam ga isekao tu, ne vidim razlog da mora tako a svakako se nece videti :D
Skidate bocne oplate, verovatno znate vec kako posto ste menjali filter klime. Tu isto samo povucete tepih i izlazi, usto je uvucen samo nekih 2-3,cm. E sad idu muke. Odmoriste za levu nogu, boljka kod stila, ne znam zasto :) Donji sraf (kljuc 10) mi je pukao odmah, gornji skinut lako. Tepih ppvlacite, tesko izlazi ispod table jer je krut. Napravio sam mali rez da bi prosla sipka od poluge kvacila. Dosao sam dotle da je izgleda tepih izjedna pod tablom, onde ispod klime. Posle dosta mucenja isekao sam ga duboko unutra da se ne bi videlo, jer mi je bilo bezveze da vracam sve na staro kad sam dotle dosao a da ga izvucem nisam mogao. Isto tako i sa desns strane , rez duboko gde se nece videti.
I to je to, tepih je slobodan. Ali...nije! Ljudi su ga u prednjim nogama ceelom duzinom zalepili za izolaciju u patosu. Nwki lepak kao ziva guma. Jedva sam ga odvojio :D E onda ide napolje. Opere se i osusi za jedno sat vremena jer je ceo plastican, samo sklizne voda s njega. Za vracanje nazad...kad skupim jedno kilo zivaca

Послато са SM-J330F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ebem i izolaciju i onog ko je izmisli. Danas skidao onu polugu za otvaranje haube (spolja) i onaj mehanizam. Izbacio 5kg blata i g.ovana i lepo podmazem i vratim. I sad sam dobio od haube koja se zatvarala sa 2 prsta haubu koju moram da pustam sa petog sprata jer nece da se zatvori. Ako sutra ne polomim sve bice dobro.
P. S. Razmisljao sam da skidam tepih, sreca pa nisam ni probao. :D

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Flex

@MS PK

Carski. Flex bas si me nasmejao

 

Ms, bogami...da imam garazu pa u da se zanimam, ali tebi svaka cast. Koje muke su za skidanje, verujem da bih ovde izgubio samo pre podne (ako ustanem u 8) do policijskog samo da skinem srafove

 

Sto se konca tice, ja imam od 'zmajeva' odnosno ribolovacki konac 8.0# (nekih 300 lbs jacine sa jednim prolazom) pa ako se nakanim raditi pod, znam sa cime cu sigurno raditi

 

Sent from my S10 PRO using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...