Jump to content
FAS Goran
MS PK

Stilo White Scorpion

Recommended Posts

4 hours ago, MS PK said:
Taman posla, znas da ne volim klimu pod No1, a No2 samo ta 2 ima pa jos i da ne rade...kako onda vetar u kosi da osetim... missim stvaaaaarno

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/5/2019 at 3:59 PM, Flex said:

Ma spolja bre, sprej ili folija. Bas dosta lepse deluje. Ja sam kod mene tamnio, i usrao naravno pa cu da prepravljam kad otopli, ali je dosta lepse nego kad su bile svetle.

 

Imas neki sprej...bas namenjen za to.

A mozes i alkoholom onim iz apoteka, a skida i aceton jako lako, ali posle nagriza plastiku, ali ako posle opet ides sprejom da popravis, nece se videti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja neku hemikaliju za skidanje oznaka sa dioptrijskih stakala (citaj plastike) pa ti mogu poslati, ako hoces da probas? Nije agresivna a ok skida.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, MS PK said:

Stopke ne volim tamne, imao sam ideju tj.video sam od jednog kolege odavno da se odrade iznutra sociva ali je to meni komplikovano,nemam zivce ja za to :D

Sta ti je stara kajla ;) , secam se i ja... Mislim da je u pitanju bio Skorin 1.6 Stilo, ima tome 7-8 godina.

Ni ja nisam ljubitelj tamnih stopki, sem ako ga fabrika ne dizajnira da valja. Mislim na ove metode sa folijama ili sprejevima. Ako vec radis, radi kako valja, a kod Stila je bas moglo da se igra sa tim. Evo sta je covek uradio i na autu izgleda ubedljivo najbolje od svega sto sam video:

 

cxca80310.thumb.jpg.3b5416498fab9956286972008a93be58.jpg cxca80311.thumb.jpg.d9ffd3ef7a88a3fd5180836db55cf499.jpg cxca80312.thumb.jpg.eb8c8042774efe97ba7c8b1e0fe81aa0.jpg

 

Pritamnjeno sa ukusom, a opet sva signalizacija u funkciji kao fabricki.

Mada, najveca glupost mi je kada nakarikaju tamne folije na prednje farove :wacko: . Pa brate, ako vec hoces da ulepsas auto, otvori far i ofarbaj rozetne, a kad vec kuspusas onda uradis i nesto funkcionalno i ubacis projektore ako ih auto nema, sada sve to smesno kosta u odnosu na pre 5-10 godina... Jeste da trazi malo vise truda, ali dobijes lepo+funkcionalno dok je auto kod tebe. A ne "cuning" sa folijama od par stotina kinti, pre svega mislim na farove.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/6/2019 at 8:36 AM, djomla said:
Imam ja neku hemikaliju za skidanje oznaka sa dioptrijskih stakala (citaj plastike) pa ti mogu poslati, ako hoces da probas? Nije agresivna a ok skida.

Sona kiselina?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/6/2019 at 8:36 AM, djomla said:
Imam ja neku hemikaliju za skidanje oznaka sa dioptrijskih stakala (citaj plastike) pa ti mogu poslati, ako hoces da probas? Nije agresivna a ok skida.


Necu ja to svakako pre proleca/leta da jebavam, pa da ti ne uzimam bez potrebe sad.
Mozda bi Mica hteo (kad je vec dz)?

Share this post


Link to post
Share on other sites


Moguće, moguće. Elem, kad budes hteo, ako budes hteo, cimni me pa saljem, čak ni postarinu nećeš platiti
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/6/2019 at 11:32 AM, Ivan said:
Sta ti je stara kajla  , secam se i ja... Mislim da je u pitanju bio Skorin 1.6 Stilo, ima tome 7-8 godina.
Ni ja nisam ljubitelj tamnih stopki, sem ako ga fabrika ne dizajnira da valja. Mislim na ove metode sa folijama ili sprejevima. Ako vec radis, radi kako valja, a kod Stila je bas moglo da se igra sa tim. Evo sta je covek uradio i na autu izgleda ubedljivo najbolje od svega sto sam video:
 
cxca80310.thumb.jpg.3b5416498fab9956286972008a93be58.jpg cxca80311.thumb.jpg.d9ffd3ef7a88a3fd5180836db55cf499.jpg cxca80312.thumb.jpg.eb8c8042774efe97ba7c8b1e0fe81aa0.jpg
 
Pritamnjeno sa ukusom, a opet sva signalizacija u funkciji kao fabricki.
Mada, najveca glupost mi je kada nakarikaju tamne folije na prednje farove default_wacko.png . Pa brate, ako vec hoces da ulepsas auto, otvori far i ofarbaj rozetne, a kad vec kuspusas onda uradis i nesto funkcionalno i ubacis projektore ako ih auto nema, sada sve to smesno kosta u odnosu na pre 5-10 godina... Jeste da trazi malo vise truda, ali dobijes lepo+funkcionalno dok je auto kod tebe. A ne "cuning" sa folijama od par stotina kinti, pre svega mislim na farove.
 

Bravo Ivco, taj post je star jedno 7-8god? :D Nisam hteo da imenujem kolegu, mislio sam da ga se niko ne seca, tj.od nas koji smo pisali samo sam ga ja znao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima, moj Mico :) , evo 7 godina. Ne zaboravi da ovde ima i starih kajli ;) . Kada sam pazario Stila 2007., forum nije ni postojao :) , pa je poceo kao podforum na CBC, pa se 2009. izdvojio kao samostalan - tu sam od starta, tako da sam odmah ukacio o cemu pricas. Evo i Skorine teme, tj. ovde se pisalo o radovima na stopkama:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 12/6/2019 at 9:21 PM, Ivan said:
Ima, moj Mico  , evo 7 godina. Ne zaboravi da ovde ima i starih kajli  . Kada sam pazario Stila 2007., forum nije ni postojao  , pa je poceo kao podforum na CBC, pa se 2009. izdvojio kao samostalan - tu sam od starta, tako da sam odmah ukacio o cemu pricas. Evo i Skorine teme, tj. ovde se pisalo o radovima na stopkama:

Koji nick je bio tamo? I ja sam tamo poceo kad su svi imali svoje podforume...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti, posle su useri samo preseljeni na FLCS kao samostalan forum (ako me secanje ne vara :lol:, davno bese).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ej, zamenjeni zadnji silen blokovi, silen blokovi nosaca motora ( reketa) i probsn remont zadnje leve kandze ali po recima majstora radi odlicno i rucna radi odlicno, sumnjiva mu je sajla od rucne pa nju da promenimo. Problem je sto mi taj tocak onako pederski greje :D kad su svi mlaki on je vruc ali u nekoj granici da kazem i kad se zavrti rukom cuje se po malo da zakacinju plocice ali tocak se vrti sam ihaa, tako da 'bem li ga, pametniji ce da popusti :D Skoro crko i akumulator posle punih 8god sluzbe, crvena Topla i tako.. :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam menjao rekete nego silene na koji se srafe ti reketi, 2 mala , kao npr sto idu na zadnjim amortizerima ako si vidjao. Mrdao mi se motor kad se pali -gasi, cimne kad naglo popustis pa dodas gas... Sad je to puno smanjeno,na paljenju -gasenju nema tog "poskakivanja" motora, vibracije na leru su se promenile :D i u voznji osecas da nema cimanja motora.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za silen blokove nosača motora, zar se ne menja čitav nosač, ili može posebno guma?

Sad si napisao, ok. To su ustvari nosači nasača..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...