Jump to content
FAS Goran
Gagy.GM

Fiat Bravo 1.2 16v by G.

Recommended Posts

Bravo,bravo kolega auspuh je ispao odlicno i jako mocno mu stoji,reci mi kakav zvuk ima jel dublji ili onako?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvenstveno sam ih menjao jer je jedan progoreo pa krpljen pa opet progoreo a drugi je bio poceo da teuli na dosta mesta.Ja sam trazio od majstora da napravi zadnji da ima neki zvuk blag nista preterano i upadljivo ali ovo je bas slabo,fabricki nije ni imao zvuk a ovaj se cuje samo malo iza a iz kola nista.Zao mi sad da ga menjam jer je kvalitetan a mozda skorije ga zamnenim sa nekim protocnim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cek kolega jel ti bese nisi uzeo one 15" nove bas za Bravoa? Jel ti ovo zimski set ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesam uzeo one fabricke 15 ali sam ih prodao zbog nekih drugih razloga.Ove su trebale da budu zimski set ali na njima su napred Michelin Pilot a pozadi GoodYerar all season.Te su i bile kada sam ih uzeo a imam dve nove Debica Frigo 2 za zimu i uzecu jos dve a ove sa kola bacam ili poklanjam ako nekom bude trebalo da pregura neki period jer su matore 10god. Nasao sam par modela koje mi se svidjaju od 15 inca ali bih najradije prodao ove 14 sa gumama i uzeo 15 i tako terao non stop sa m+s gumama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu 15 idealne za ovaj motor ali za trap nisu,pogotovu sto je Bravo krut a ulice po gradu ocaj.Ja bih da se otarasim i ovih 14 pa da uzmem jedne 15 i gotova prica ali videcu vremenom sta cu poraditi

Share this post


Link to post
Share on other sites

P_20141114_210800.jpg

 

P_20141122_151452.jpg

 

P_20141122_151517.jpg Ewo i ja zamenih felne sa drugom, posto on prodaje Punta dodjem jeftino do ok felni.Mislim da mu ok stoje i montirane su nove zimske gume.Na prolece cu da ih sredim samo sto nemam ideju kako i u koju boju ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala kolege, felne sam iskljucivo menjao zato sto mi je brat zajebao prosle zakacio ih bas lepo o nesto.A ove su me ispale dzabe tako receno jer sam dao moje felne sa gumama koje su mlade 10 god. tj tako ih dobio uz felne.Ove moraju da se srede jer su ocajno ofarbane ali se ne primecuje dok se ne pridje.Ja sam hteo da poliram falc i srce u neku diskretnu boju.Mada malocas gledah tu gunmetal boju i svidja mi se.Toniranje stakala sam hteo da odradim ali nikako tako da to ostavljam za prolece kao i farbanje celjusti i dobosa.To cu zajedno sa komsijom kad on bude i njemu a boja ce biti crvena ili zuta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvuk je bas kilav,nije onako kako sam se nadao.Malo je bolji od fabrickog :laughing: mogu da snimim ali ne znam kako da nakacim klip

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo upload na youtube i zaljepis link gdje pises ovdje
meni je fabricki voljeo bi malo bolji zvuk hahah da reži malo kad gas dodajem
al nista pretjerano nema mi nista gore vec kad se auto cuje kao da ima 200 ks i ide 100 a ono ide 20 na sat i golf 2 po obicaju sa neonkama nekim hhahaha :(  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa mogu ti reci nije los,zadovoljan sam kako ide posto nisam neki sto voli da luduje i manijaci.AZadovoljan i sa potrosnjom tako da mi ne treba plin a i registracija je zasad ok.Vozio sam ja i Astru G 1.7 dti koja je isla losije od ovog :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...