Jump to content
FAS Goran
Ivan

3M lepak za soferke/spojlere - "Group Buy" :)

Recommended Posts

Trebalo bi da zalepim kacket na mom Stilu, pa cu uzeti 3M lepak za soferke, posto mi je dosta ljudi iz iskustva preporucilo.

Klasicna tuba od 300 ml je 1200 din, a meni ce biti potrebna samo jedna strafta preko gepeka. Pa ako jos neko od forumasa planira slicne radove, neka mi se javi na PM, pa da uzmemo zajedno. Cisto da mi taj veci deo tube ne ostaje i ne susi se bez veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je oko 500-600din. Pre neki dan mi je trebalo bas malo,pa sam svracao u gvozdjaru da pitam za cenu.

To je crni silikon za soferke.

Edited by dallape_topola

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo bi da zalepim kacket na mom Stilu, pa cu uzeti 3M lepak za soferke, posto mi je dosta ljudi iz iskustva preporucilo.

Klasicna tuba od 300 ml je 1200 din, a meni ce biti potrebna samo jedna strafta preko gepeka. Pa ako jos neko od forumasa planira slicne radove, neka mi se javi na PM, pa da uzmemo zajedno. Cisto da mi taj veci deo tube ne ostaje i ne susi se bez veze.

Javi se,imam lepak :) na onaj moj broj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je oko 500-600din. Pre neki dan mi je trebalo bas malo,pa sam svracao u gvozdjaru da pitam za cenu.

To je crni silikon za soferke.

 

3M-ov je preko 1000 garantovano. Ali definitivno i jeste najbolji za spojlere i slicno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Javi se,imam lepak :) na onaj moj broj

Hvala Bole, legendo. Vec sam pazario, nije bilo u YCA kod Arene, pa sam uzeo kod naseg kolege Voje u Ehomu u Ugrinovackoj (pakovanje od 310ml je 1300 din, ako nekom zatreba info).

Montiracu to za par dana, pa ako nekome zatreba lepak, neka se javi na PM da ne baca pare i da se ne susi. Ja cu iskoristiti samo jednu straftu za kacket.

3M lepak je u pitanju, kao sto rekoh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, jbg, posto se niko se od forumasa nije javljao danima, ja montirao spojler i poklonio maltene celo pakovanje drugaru koji mi je farbao kacket, posto nije hteo da naplati farbanje, a i da se lepak ne susi i ne baca bez veze. Potrosio sam samo jednu straftu (da ne kazem crtu :) ) za kacket.

Ako bas hoces 3M, on ti je skoro duplo skuplji od ostalih. Imas ga u YCA kod Arene (http://www.yca.co.rs/html/kontakt.htm), ja sam uzeo u Ehomu u Ugrinovackoj, tamo je okruglo 1306 din.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...