Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Kaže da je dugogodišnji vlasnik, a piše da se ne vodi na prodavca. Hm ...

Pa vidis da je auto plac, kupii od nekog i sad preprodaje..
Jos da je automatska klima samo.

Ja automatsku klimu nikad i nisam koristio, kada hocu hladno ja stavim na 17, a toplo povecam koliko hocu, jednostavno mi ne odgovara njen rad i kako funkcionise. Takodje popravka je skupa, reostat mora nov zato sto polovnih ima jako malo i on je oko 150e.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sport valjda ima fabricki tonirana stakla

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Pluto said:


Pa vidis da je auto plac, kupii od nekog i sad preprodaje..

Ja automatsku klimu nikad i nisam koristio, kada hocu hladno ja stavim na 17, a toplo povecam koliko hocu, jednostavno mi ne odgovara njen rad i kako funkcionise. Takodje popravka je skupa, reostat mora nov zato sto polovnih ima jako malo i on je oko 150e.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nije meni toliko do funkcionalnosti,vec mi je više do izgleda.Nekako ti tockici mi izgledaju jeftino i iskreno bas bas ruzno,ne kod brava samo vec kod svih auta,koji u nekom vecem paketu opreme imaju auto klimu.Al opet to je stvar mog ukusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja razmisljao al auto klima na bravu je za izbegavanje.. Ja i dalje sam podesavam temp i smer duvanja a tu je i igranka sa motoricima, klapnama.. Te pare sto sam dao za sredjivanje tih gluposti bukvalno bacene pare :D

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se secam da sam na Cromi hteo da pop**im sa automatskom dvozonskom klimom. Sve ispravno, ali kako god da podesim ona kao da ima svoju svest i ne kapiramo se bas najbolje. Podesavao sam je na 16 i pojako duvanje ali opet na momente odluci sama da me je dovoljno hladila i zaebe me

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al sto ima kurble za zadnje prozore. E to kad vidim u dobroj opremi, ne shvatim kako je moguce da neko to nije stiklirao kad je kupovao auto!
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i kad si samac dobro je. Leti spustis sve prozore da provetris auto za klimu.
Ovako kao da imas trovratni Bravo.
Jos ne daj Boze da nekog vozis, pa ne zatvori prozor do kraja...

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja imam novi Bravo sa ručicama pozadi i ne jednom mi se desilo da mi bude mokro sedište nazad.

Jer po ”Marfiju” putnici pozadi se prvo hvataju ručice prozora, pa tek onda ručice za otvaranje vrata.

Tako da redovno bude par mm spušten prozor i kiša nađe put do unutrašnjosti...

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 hours ago, MS PK said:

Gledaj, meni npr.to nije bitno uopste :D Meni da ima klimu, servo i podizace i full mi je oprema emoji28.png

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
 

I meni vala isto tako. To pozadi koliko je dobro toliko može i da bude problem. Kratko vreme sam vozio auto s strujom i nazad, pa su mi se deca non - stop igrala s tim. A kad pritisnem dugme napred kojim to blokiram tek onda je nastajala vriska.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledam neki svoj sledeći automobil...

i kad vidim italijanske table u oglasu obavezno proverim km:

km.thumb.jpg.9c2c785b9f3f6c5fe91deb8582ad2007.jpg 5b6638ddd1be9_BMW320Cd.thumb.jpg.794df23335024ed97876c0e277829977.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači taj je skup, dosta je prešao, a i s dizelima će inače biti povuci - potegni ako misliš duže da ga voziš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, skup je, dizel i sigurno preko 300.000 km...

Trenutno gledam dosta široko što se tiče modela i oblika karoserije, ni sam još ne znam šta hoću. :lol:

Više naginjem nekom benzincu koji će mi se estetski najviše svideti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bukvalno... Baci pogled i na "FIAT" logo na alu-paucicama.

Jos da nije 2.0 MultiJet :P ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Otkad sam ti kupio 6. protokomer za rodjendan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proveri InboGZ.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...