Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

58 minutes ago, shomispc said:

 i da se "momački" auto preskače jbg..

E tako.... Sad vec polako lezes na rudu! :D

To su reci coveka coveka slomljenog duha! :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, Smireni said:

To su reci coveka coveka slomljenog duha! :D

Ne mogu da ti opišem koliko me ovo boli :D 

Ako ne bude ništa Bravo ide na makeover kod tebe u komšiluk :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@shomispc Vidis sta vozim, bicu cale za par meseci.... Sto bi neko rekao - Sto tebi da bude lepse nego nama?? :D:D

 

Meni zena normalna, i kaze mi - Ako stvarno mislis da nam treba bolji auto, ajde nategnucemo se.... Al' onda sednes i razmislis, sta je "treba" a sta je "voleo bih". Da dizes kredit zza tako nesto...

I onda sa setom u ocima, prelistas oglase ponekad... :D

Pricam sa ortacima o tome. Jako je retko kod nas da imas "momacki" auto, osim ako ti roditelji ne kupe, ili te obezbede toliko da ti mozes sve pare da spi*kas u neku makinu. Ovako, vecina vozi to sto uspe da kupi, i taman kad dodjes u situaciju u zivotu da mozes sebi da priustis neki bolji auto, dodjes u godine kad se menjaju prioriteti. Kasno pocinjemo da zaradjujemo, a jos kad se uzme u racunicu i standard...

 

Ako dolazis kod mene u kraj, javi se obavezno. Gde planiras da teras auto?

Edited by Smireni

Share this post


Link to post
Share on other sites
5 hours ago, MS PK said:

Ma normalno ali ovaj kao da je prosao ispred kasetne bombe :D I moj stilo je '02god ali ima tek po malo po haubi a za ove ogrebotine iz grada...pa svake nedelje dobijem po crtu negde. Evo prosle cela desna strana od retrovizora necijeg, na srecu :) Ali uzivo kad bi ga video...ne bi ti se svidelo to sto vidis pogotovo na ovoj boji

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока
 

Moram da se nadovezem za ovo.Ipak auta koja su zaobljena napred,lako primaju tackice po haubi i braniku,dok je recimo kod libre slucaj po haubi i krilima,dok branik manje vise dobro se drzi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 16/07/2018 at 11:48 AM, Smireni said:

Godiste ga malo zeza, ali mislim da cena nije daleko od realne

Evo vec sutradan 200 evrica jeftinije i to na samom oglasu. Ocigledno da se telefon nije bas ocekivano usijao, kao sto rekoh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan Kao sto sam rekao, mislim da on ima zadnju cenu oko 6000, i za toliko je i realno da ga proda.

Pod uslovom da je ispravan, naglasavam.

 

Kad bih gledao da kupim Bravo, ovakav primerak, sa ovim motorom, i u ovoj opremi: ksenoni, kozna sedista, grejaci, multimedija, felne.... Ako bi bio ispod 6000e manje-vise bih bio siguran da nesto ozbiljno nije u redu sa njim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne nadam se auto koji je 2004god, da je presao ispod 250k.i to je premia da nije preksao preko 250k,sto u vecini slucaja jeste.Ali spoljni izgled je bas top,zazori,boja,lepo lezi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo nije sporting nego hgt, a ako hoces hgt obrati se kolegi Viktoru ili Irenihgt, mislim da je dosta bolji a i jeftiniji moguce. Ovom plavom nista ovako ne fali ali sve sto je bitno za hgt-a je izostavio, slikao mokrog, neatestiran plin...

Послато са SM-J330F уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Extra ali extra!
Ali cena!
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12773777/bmw-m32dbed99f69fa0dfd19c8c12b796da16a.jpgac6de5ffd8db0f067d3d8aef7cc4e8cf.jpg

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Ili je bolje ovo
Da imam te pare ne bi ni sekunde razmišljao!Moj dream car!
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12766317/ferrari-mondial-qvedd71416b9f7d4aca495661dedf99edb.jpg99bc0f3ae3fbbb7b81a868ce4b6d07d5.jpg

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Ili ovaj...
http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/12627225/porsche-944530f7ea40b3ccf533d6d7b36b3afd1bb.jpg9947ada5870d11bdc45ca3378a609df2.jpg048be461a32b6368698bf4dabc23cfef.jpg

Послато са LG-M250 уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

944 je posle 924 najmanje cenjen Porsche. A ovi što prodaju Mondijal " Na sms i mail ne odgovaramo " šta dalje reći, traže 30 000 evra neće da se potrude ni da odgovore, valjda smatraju da se samo telefonom završavaju poslovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
944 je posle 924 najmanje cenjen Porsche. A ovi što prodaju Mondijal " Na sms i mail ne odgovaramo " šta dalje reći, traže 30 000 evra neće da se potrude ni da odgovore, valjda smatraju da se samo telefonom završavaju poslovi.
Ni ja ne bih, iskreno. Verovatno imaju više automobila u ponudi, a i svaki dokoni lik, a takvih je mnogo, u trenutcima dosade može da smara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne može tako, to im je posao. Kad će Srbi jednom da shvate da u trgovini ne postoji pojam smaranje, nikome na čelu ne piše da li je mušterija ili ne, svi su potencijalne mušterije. I da sam zaniteresovan ja takvog prodavca ne bih okrenuo iz principa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, tvoj stav. I ja sam srbin i shvatio sam neke stvari kad sam video kako rade ozbiljne firme i kod nas i u inostranstvu. S obzirom da se ovde radi o primercima koji nisu jeftini i uglavnom su za entuzijaste, kolekcionare itd, krug kupaca se drastično smanjuje. Ni jedan ozbiljan, od gore navedenih kupaca, kao prvo, iz pristojnosti neće slati SMS itd.
Eto, ja tako razmišljam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tačno, to je moj stav. I zato smo ovde gde smo jer nije i stav većine a ovde se svaki pilićar bavi trgovinom, počev od mobilnih telefona preko automobila do nekretnina. Puni su predrasuda i misle da nešto znaju a nemaju pojma u stvari. Kakva je to (ne)pristojnost ako pošalješ SMS? Možda čovek radi na poslu gde ne može da priča, možda se bavi opasnim materijalima gde su mobilni zabranjeni, možda mlati 100 evra na sat platu ali to nijedan prodavac ne može da zna na osnovu poslatog SMS-a lii emaila. Prodavci nisu Bogom dani, konkurencija je ogromna, hvala Bogu, mogu da biram od koga ću šta da kupim. Kad uđem u neku radnju i prodavac i ne obrati pažnju na mene, ja izlazim napolje. To mu je posao, da me UBEDI da kupim nešto od njega! Ne da sedi i flertuje sa koleginicama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi smo razliciti jbg, mene na primer užasava to što uđem u prodavnicu i prodavac ide oko mene non stop...

Share this post


Link to post
Share on other sites

problem je što je tu tanka linija jer svi uglavnom imaju neke bonuse ako prodaju više :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam sta da kazem na ovog lika, ali ni ja mu ne bih dao da provoza automobil, jer se eto njemu voza.

Podjite od sebe, da li date svakom da provoza krug kad dodje da gleda vas auto koji ste oglasili a prodaju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se sa tobom.Npr prodajem nesto i vidim da neko se sprda,znaci nece da kupi.Nema sta tu on da provoza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...