Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

Mada mi je cudno! nema ni Abarth branike ni prosirenja blatobrana...

Stopke su mislim od Abartha.

Edited by Zvezdo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa šta ako nije fabrički Abarth, nije nikakvo skrnavljenje. Auto izgleda super i meni se čini da je sve kvalitetno urađeno... felne preskupe i prelepe, auspuh Pirke, satici lepo uklopljeni i korisni, folija na volanu deluje jeftino ali auto vredi pogledati i pregledati. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kazem ja da je auto ruzan. Vec da to nije retka prilika, nije Abarth. Ako se secam imao totti Abartha na placu.
Ovom bih zamerio sto nema digitalnu klimu, iako mnogi ne bi. A autic je lep i mlad.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kucaj GFG . Rade i nedeljom po dogovoru, sto je po meni ogromna prednost

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, Bingodalton said:

Sad ispadne da je svaki jaci auto les, jer se ne kupuje da bi se mazio i pazio.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

 

Ne znam na osnovu cega si to zakljucio :D

 

@Pluto, ne znam ko ga sad prodaje, ali ako je jos uvek ista ekipa, njima su sva kola cista i na oko super izgledaju, ali vole da poteraju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto. 

 

Razlika u ceni je cca. 40%

 

Naravno da bi i ja uvek pre pravi Abarth, ali sve je pitanje budzeta. Ako imas, kupis Abarth i budes jedinstven, ako nemas - kupis dooobru repliku i opet budes jedinstven (na malo drugaciji nacin) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

40% kad se napise deluje enormno.
Nesumnjivo i jeste, ali na manjim ciframa ne toliko izrazeno. Da je 20.000 i 28.000 razlika bi bila ogromna.
Na 4.000 ipak manje osetna, plus je to Abarth, rekao bih da svakako vredi vise od onog. Dig. klima, Abarth sedista, jaci motor i kocnice. Tj hocu reci po ceni su tu negde, pitanje je "rastezne" moci :)

Sad jos da se prebacimo na temu koliko se spusta cena vozila, a i u zavisnosti od porekla, ispasce da kostaju isto. :)

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juuuu, pametnice jedna šarena  :P 

Ja se evo javno izvinjavam što mi se auto sviđa. Tottijev mnogo više, al' i ovaj je odličan. Daleko je od neukusa, malo toga treba da se sredi ali to je definitivno subjektivno mišljenje šta i koliko pa ne bi da te pozivam da objasniš šta ti je šareno...   B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka, nije mi tesko...

 

1. G-Force uopa nalepnica preko soferke, sta god to znacilo

2. Abarth nalepnica preko boka

3. Skorpija na rezervoaru

4. Ono belo u farovima, kao brkovi soma, bljak

5. Znak wannabe abarth napred/nazad

6. Pirke nalepnica

7. Italijanska zastava

8. Powered by skorpija nalepnica

9. Ono belo na volanu. Kao belilom za papir farbano

10. Znak napred na tabli beli, opet skorpija

 

Sve se to poskida hvala Bogu za pola sata, ali ne treba "mi" automobil sa kojim se neko igrao, farbao, lepio i glupirao se.

 

 

Edited by Milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, Milutin-NS said:

Sve se to poskida hvala Bogu za pola sata, ali ne treba "mi" automobil sa kojim se neko igrao, farbao, lepio i glupirao se.

 

Tačno tako, SVE se slažem sa tobom i SVE se poskida bez problema za 30min. A onda se još ode u auspuh servis da skinu onaj double fail od auspufa.

 

Auto nije upropašćen, ništa to nije krucijalno i suštinski, dal' je moguće da pričamo o jbnm nalepnicama i da ti to kao predstavlja problem zbog kog ne bi kupio dobar auto? AKO je dobar naravno, ja sam odmah samo rekao da vredi da se pogleda ako je neko zainteresovan...

 

A ako neko traži isključivo pravi Abarth, ili jednostavno hoće sigurno bolji auto i može da se nategne još pola para, Bogu hvala ima ga kod Tottija  :thumbup:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto i ja se slazem :)

 

Samo za sebe da ga gledam zaobisao bih ga, jer kao sto rekoh - odmah mi je mirisalo na klinca od 18 godina. Pa jos kao sto rece beli_punto klinja ga je gazio - ja bih ovo lagano preskocio. Tj preskocio bih odmah oglas jos zbog naslova (ako se ne slaze sa onim na slikama)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ti si tvoj Punto gazio pun gas, pa mu nista ne fali :)

Veci je problem kada auto stoji ili se vozi u 5./6. Na 800 obrtaja

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"Taj neki" punto dok nije postigao radnu temperaturu nije stisnut ni jednom u poslednjih 6-7 godina...pa je posle svakog jaceg stiskanja na miseluku vozen jedan krug lagano da se ohladi, pa kad se kocnica upalila nisam zalio vodom vec nastavio da vozim ne bi li vazduh ohladio itd itd itd...

Vozen je momacki, ali je vozen kako treba. Jeri to moze da se garantuje za belu gomilu nalepnica? Ne! Sledeci oglaaas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tom racunicom ce meni neko da kaze jednog dana da je moj auto gazen jer je FR, a on slavi kad se zavrti do 3000rpm:)

 

Edited by igor0511

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...