Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

9 hours ago, Trofeo said:

auto u perfektnom stanju a sto su razbijeni farovi to nema veze :D https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11501649/fiat-bravo-16

 

 

asdsasd.png

Ahahah, a još je enterijer u pomija stanju, volan se raspada, u kabini deponija, al bitno je da je perfektan, i naravno, da je mali potrošač. Već ga vidim kako potencijalnom kupcu izgovara čuvenu frazu: "meni ne smeta". 

Inače, nisu mi jasni likovi koji kupe tog bravo a 1.6, i onda kukaju po forumu da im troši 10-11-12 po gradu, a auto ispravan, baš je bio jedan skoro sa takvim pitanjem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@marko.jovanovic Ko zna kakav je kad se osusi,vidis da ga mokrog slikao :D  Ja  kad sam kupovao nagledao sam se toliko krseva da je to strasno. Svi na slikama ok i vlasnici se kunu,odem tamo dodje mi da mu polupam glavu... Ovakve likove trebao zaobilaziti u sirokom luku,pun ih je q na oglasima,sve go prevarant i lazov...  a bogme nalete i ovde na forum ovi sa "1-2" posta i to u oglasu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@silenci

Multipla je ludilo od auta. Jedan od najgotivnijih automobila koje sam ikad vozio. A tabla je ko da ju je vanzemaljac dizajnirao. Ma odlican auto. Bas me zanima da li ce Fiat u nekom trenutku da uradi remake. Neka nova Multijet sa 150+ konjova, blagi redizajn i ocuvana funkcionalnost, ja bih prvi bio u redu da je kupim. Jedini razlog zasto ju vise ne vozim je sto nema novih, proizvodila se valjda do 2010.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecom pa nema, mislim da Fiat to ne bi podneo jos jednom, pored ovih gluposti sad :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znas trenutno koliko je opterecena, a I da li radi kako spada, mnogo bolje nego osecaj.

Temperatura ti takodje znaci, kada mozes da ga "przis", a I kada treba da ga ohladis, jer obicno auta pokazuju temp rashladne tecnosti, a temp ulja moze da varira plus minus 20ak stepeni u odnosu na to.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo kao da je nesto pakovano??? 

Sedala i ins tabla su sa GP u sport opremi, abarth ima bolja sedista i tablu sa crnom podlogom mada kod Fiata se nikada ne moze biti siguran!

Rezervoar za antifriz izgleda kao nov, menjan (lupan) ili je auto u OK stanju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije tako, a mislim da ni belom nije to bila namera da kaže...

 

Vožnja, održavanje, i maženje-paženje su tri različite stvari. Ako se sve radi koristeći mozak i razumevanje kako šta funkcioniše, ništa nije problem pa ni pun gas...

 

edit: moje pisanije se odnosi na prethodna dva posta, beli i bingo

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj bas izgleda odrzavano, ne vidim spolja da je kacen, ulagano je sigurno u njega, samo bi ja skinuo ove nalepnice i zastavu Italije


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...