Jump to content
FAS Goran
zaki

Lepi i zanimljivi primerci iz oglasa

Recommended Posts

O cemu pricas Ivane? :)

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Ivan said:

Hvala, imenjace!  Ako 2.0 izdrzi do KG, mozda uspemo da se vratimo i sa 2 komada nazad :lol: .

Vec sam zvrcnuo coveka za vise informacija, koneksn je ostvaren.

 

Pf, masina je to. Moze lagano na put oko sveta. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Snimio sam onog bravca 2.0 Mjtd, jos kad je izasao oglas, ima nacin da se nekako nesto proveri o tom vozilu , imam i broj sasije, i najavio sam se danas coveku da dolazim da pogledam auto, neki savet eventualno ili?

A posto idem iz subotice za kragujevac ..pogledao bih i onaj crveni T-jet :) 

Na slikama oba deluju vrlo dobro, i u full su opremi, bas kakav i trazim,  malo me plasi taj 2.0 ...nakon sto smo videli kod kolege, sta ga sve snaslo ..huh, t-jet ili mjtd  ? :)

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje nadji nekog iz KG da je ovde na forumu da bavi pogled pa tek onda sedi u kola i gas. Da ne prevalis put bezveze.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, to bi bilo razumnije, ali nemam nikog koga toliko dobro poznajem da ga saljem da mi gleda auto, plus, nije to - to, moram ja da ga pogledam i popricam sa prodavcem i procenim, ali bi mi prijala svakako podrska nekog iz kragujevca da dodje eventualno samnom da baci pogled na auto (vec sam napisao na drugom topicu , da trazim pomoc nekog iz kragujevca :) ) . Planiram danas da idem, u KG sam oko 15-16h, pa ko je voljan da vidimo, pozvan je i ima kafu i pice od mene :) eto toliko,

a ja sam auto pogledao samo u e-per-u, ne znam da li jos negde moze da se proveri, po broju  shasije iliti VIN numberu-u ?

takodje sam kontaktirao 2 od 4 servisa u kojima je auto odrzavan u Svajcarskoj, cisto da dobijem potvrdu ili povratnu informaciju , da to zaista jeste tako kao sto pise u servisnoj knjizici...posto vidim da je isao u 4 razlicita servisa, i da ima sveka 103k km...a i servisi su udaljeni stotinjak kilometara jedan od drugog u svajcarskoj...ne kazem da mi se ne uklapa...ali, videcemo, huh...raspisao sam se .... :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da si ponudio količinski neograničen ručak, garant bi Asterix išao sa tobom

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah...jedva cu skrpiti za auto, zapravo jos nemam ni ceo iznos...jbg, znas kako je to..budzet sam imao do 5k...sad mi dupe zinulo na 6k....uzas :)

 

inace pitanje jedno, za ove sto poseduju barvo 2007+ ...koliko kljuceva treba da dobijem uz auto? 2 x skakavca sa daljinskim otkljucavanjem ili jedan skakava i jedan rezervni? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebace ti pare za prenos, mali servis, mozda veliki servis, recimo gume, pa moze da vrisne akumulator i ko zna sta jos, sa 5000 u dzepu treba da gledas auto od 4000-4500 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko ti da ali jedan moras sigurno :D

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

kaparisao sam bravca 2.0 mjtd :P

isao da vidim crvenog....pa dosta su potroseni i volan i rucica menjaca...i tasteri na radiju...opsti utisak...da je auto u ne tako dobrom stanju iznutra...zato sam i pazario traktora :D

sledece nedelje stize...kacim  slikice i ostalo, i krecem sa pitanjima  za 2.0 mjtd :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jao, da :)  procitah njegovu celu pricu pre jedno mesec/dva...ono kao roman,  pracen akcijom i neizvesnoscu i sta li ce biti momentom...a kraj, nema kraja :)

..pomislim da sam i sam lud sto sam kupio skoro isti auto :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

mnoogo je dobar,ekstra,al zato mu je i cena,al siguran sam da vredi

moracu da odem do dobanovaca samo da ga pogledam,ponudicu im 19000 ,ako pristanu,dinara:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahha, pa bila bi dobra da nije salespeed.

A ne da laže u opisu, za medalju:

Izuzetno jak i zivahan motor u kombinaciji sa preciznim AUTOMATSKIM petostepenim menjacem odlicno nosi karoseriju uz minimalnu potrosnju goriva koja se u gradu krece oko 6,4 lit/100km, a na otvorenom putu pri brzini od 130 km/h IDEA trosi samo 5.2 lit/100km benzina.

 

Ko mi kriv što nisam kupio 1,4 16v, troši garantovano manje od 1,3mjet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lancia Musa 14 16V- autoput 120-140 km/h, 6,8l/100km . Mereno na  1500km od CH do SRB. 100km magistrale...eto. Da je bio onaj model sa 6 brzina, islo bi i malo nize. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...