Jump to content
FAS Goran
neshaoct

16. Zvanično FLCS Okupljanje & roštilj

Recommended Posts

ODLOŽENO --- ODLOŽENO --- ODLOŽENO --- ODLOŽENO
 
 
NEDELJA 29.09.2013. u 10:30h na parkingu kod hotela Inter Continental
 
inter01.jpg  inter02.jpg

 

Čim se skupimo, a najkasnije do 11:00 krećemo do Košutnjaka gde će biti organizovan roštilj.
 
Tačna lokacija na Košutnjaku:
 
image.jpg
 
image.jpg  image.jpg
 
Nije važno da li ste nekada bili na Okupljanju, niti je važno da li vam je i koliko sređen auto. Dođite da upoznate ljude sa kojima kuckate na Forumu, da nick-ovi sa Foruma dobiju lica. Eventualni ''strah'' tipa ''nikoga ne poznajem, sa kim ću da pričam tamo...ostaću dugo, a nikoga ne znam'' i sl. nije na mestu, jer ćete već kod Intera upoznati ljude...a, razgovor uvek ide lakše uz jelo i piće. Pričaćete o vašim automobilima, a pričaćete kasnije i o ostalim stvarima, videćete...svi smo mi nekada došli prvi put.
 
Par slika sa kraja Aprila 2013. na prošlom okupljanju:
 
image.jpg  image.jpg
 
image.jpg  image.jpg  image.jpg
  • Dogovorite se (možete i u ovoj temi) za zajednički dolazak u Beograd kako bi podelili trošak goriva. Tražite one koji imaju ugrađen plin... :)
  • Ako imate neku malu stolicu, možete je poneti.
  • Svi koji dolazite pravo na Košutnjak, od 11 sati treba da ste tu. Naravno, nije nikakav problem i ako dođete u 11 i 10-15 minuta.
  • Skup traje do...nemamo pojma. Dokle god budete hteli, dokle god ljudi ostanu, a ostaće.
  • Kao i uvek biće i više nego dovoljno roštilja i prasence na ražnju. Malo ćemo uvesti više organizacije oko raspodele hrane i pića, ali će i dalje svako moći da pojede, popije koliko god želi. :D
  • Dva moguća načina plaćanja, tj. skupljanja novca koji pokriva deo troškova oko organizacije, odnosno hrane, pića...svega što nam treba. Pre, ili na sam dan održavanja roštilja. Sve što treba da uradite je uplata od 700 dinara na račun Kluba, odnosno na broj 265-1040310001355-67. Nema poziva na broj, ništa drugo, kao svrhu uplate slobodno napišite ''okupljanje'', sve ide preko klasične opšte uplatnice. Tu uplatnicu onda ponesite na roštilj i kada ostali budu davali novac, vi samo date tu uplatnicu. A, upravo je plaćanje na licu mesta drugi način. Kao i uvek do sada, po dolasku na Košutnjak časkom se prikupi novac. Iznos je isti, odnosno 700 dinara.
  • Devojkama ne treba novac, što znači slobodno možete doći sa suprugama, devojkama, sestrama, drugaricama...nećete plaćati za sve, njima je kao i uvek sve besplatno. :thumbsup:
  • Imaćete svi lepe nalepnice na kojima ćete upisati svoje nick-ove (imena) sa foruma kako bi se najlakše moguće prepoznali.
  • Bacite negde u memoriju telefona broj Kluba ako Vam zatreba: 069/111-FLCS (069/111-3527)
Ohrabrujemo vas da se upišete na temi kako bi mogli okvirno da znamo broj ljudi, a onda tako lakše organizujemo okupljanje.
Naravno, možete doći i da se ne upišete, kao što možete i ne doći iako ste se upisali (jer vam je nešto u međuvremenu iskrslo ili šta već...)
 
--------------------------------------------
 
Sva pitanja, svi dogovori, sva pojašnjenja koja vam trebaju, slobodno pišite, pitajte u ovoj temi. :thumbsup:
Sve dopune će takođe biti u ovoj temi napisane i editovan po potrebi i ovaj prvi post sa tim informacijama.
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam očekivao barem 50ak ljudi dok dođem kući  :laughing:

 

1. neshaoct

2. Sedla & devojka

3.Igor0511 i lepša polovina

4.

5.

.

.

.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. neshaoct
2. Sedla & devojka
3. Igor0511 i lepša polovina
4. Brdaus
5. Milutin 

6. Kolega.Jankovic

7. Gogiska33

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. neshaoct
2. Sedla & devojka
3. Igor0511 i lepša polovina
4. Brdaus
5. Milutin 
6. Kolega.Jankovic
7. Gogiska33

8. podvarak

9. 

10. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. neshaoct
2. Sedla & devojka
3. Igor0511 i lepša polovina
4. Brdaus
5. Milutin 
6. Kolega.Jankovic
7. Gogiska33

8. podvarak

9. Edo_sa

10. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. neshaoct

2. Sedla & devojka
3. Igor0511 i lepša polovina
4. Brdaus
5. Milutin 
6. Kolega.Jankovic
7. Gogiska33

8. podvarak

9. Edo_sa

10. SikterBre

 

Od ponedeljka bi trebalo da počnem da radim, mada mislim da mi je svaka nedelja slobodna, jedino ako nešto drugo iskrsne, ali još od prošlog skupa sam naoštren da dođem ponovo i na ovaj :thumbup:

Planirao sam bio dolazak dan ranije pa da prenoćim, mada videću šta će biti od toga, ako bude tako, onda ću verovatno sa devojkom i nju da ostavim kod njene sestre tamo, a ja na skup, a ako budem dolazio istog dana, onda će moći iz Kg-a sa mnom neko da pođe, još sam ja i na plin... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. neshaoct

2. Sedla & devojka
3. Igor0511 i lepša polovina
4. Brdaus
5. Milutin 
6. Kolega.Jankovic
7. Gogiska33

8. podvarak

9. Edo_sa

10. SikterBre

11. Ostoja-91

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. neshaoct

2. Sedla & devojka
3. Igor0511 i lepša polovina
4. Brdaus
5. Milutin 
6. Kolega.Jankovic
7. Gogiska33

8. podvarak

9. Edo_sa

10. SikterBre

11.Ostoja-91

12. Pjaf i lepša polovina

13. Bojanchampion

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako sredim auto eto i mene sa jos jednim dobro pozntim fiatistom,ako ga ubedim :)

Koji li je taj :) ?

 

 

1. neshaoct

2. Sedla & devojka

3. Igor0511 i lepša polovina

4. Brdaus

5. Milutin

6. Kolega.Jankovic

7. Gogiska33

8. podvarak

9. Edo_sa

10. SikterBre

11.Ostoja-91

12.Pjaf i lepša polovina

13. Bojanchampion

14. Ivan Miljkovic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i kolega Jankovic pozivam moje Novosadjane, mislim da necu imati mesta u kolima jer planiram da ostanem u Bg posle ali mozemo se dogovoriti da se nadjemo negde i idemo zajedno do tamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. neshaoct

2. Sedla & devojka

3. Igor0511 i lepša polovina

4. Brdaus

5. Milutin

6. Kolega.Jankovic

7. Gogiska33

8. podvarak

9. Edo_sa

10. SikterBre

11.Ostoja-91

12.Pjaf i lepša polovina

13. Bojanchampion

14. Ivan Miljkovic 

15. Ticma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ODLOŽENO --- ODLOŽENO --- ODLOŽENO --- ODLOŽENO

 

 

Ja ako budem kojim slučajem išao na dan skupa, za BojanChampion-a ima jedno rezervisano mesto u mom autu, samo da vidim kako će da proteknu planovi..

Edited by neshaoct
napomena o odlaganju

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. neshaoct
2. Sedla & devojka
3. Igor0511 i lepša polovina
4. Brdaus
5. Milutin
6. Kolega.Jankovic
7. Gogiska33
8. podvarak
9. Edo_sa
10. SikterBre
11.Ostoja-91
12.Pjaf i lepša polovina
13. Bojanchampion
14. Ivan Miljkovic 
15. Ticma

16. Zhorz (+lepsa polutka 50%)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

17. Muske i ...

Edited by Muske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Edo, zar i ovde :laughing: ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...