Jump to content
FAS Goran
Muske

Fiat Grande Punto 1.9 MJet Sport

Recommended Posts

Gledao sam vozaceva vrata i dugmice, nisam ni video da je 3v tvoj. Nego mi baš bilo čudno kao sport oprema a pozadi kurbla. Možda ovaj i nije sport što sam ja gledao jbm li ga...

 

2013_09_24_09_57_31.jpg

2013_09_24_09_40_31.jpg

2013_09_24_09_45_17.jpg

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam pre neki dan katalog i video da nemaju podizace pozadi. Ipak je to punto niza klasa. Nema puno stvari koje npr ima stilo, to mi se uopste ne svidja, a poceo je da se proizvodi dosta posle. Ali mnogo dobra stvar Hill holder. Ovaj gore jeste Sport, samo sto je sa 5. vrata. 

Edited by Muske

Share this post


Link to post
Share on other sites

o-201m mozda i slaze zbog proklizavanja

Ne mozda nego laze i to mnogo...meni je speedview izbacio 107 metara za 7 sekundi, a i to pitanje koliko je precizno i merodavno...to sto mi radimo ne vredi bez neke iole profi opreme...

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, ali onda ti se nesto nikako ne uklapa, pogotovo ako iz istog merenja ima 0-100 km/h za 8 sekundi i 0-201 metar za 8,5 (ovo drugo u rangu GT-R, rece Nesa). Kazem...ako nije sa istog merenja, onda je mozda neki put 0-100km/h potrefio, a neku drugi put 0-200 metara omasio i te kako.

I ja sam postavio moj rezultat od 7 sekundi 0-100, ali valjalo bi to izmeriti pravom opremom

Edited by milutin-NS

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro.... toliko mi bas nije bitno.... samo da je bolje od fabrike, inace ne planiram da se trkam.

FALI VI U SVAKOM SLUCAJU.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lutka, eto, ne znam šta drugo da kažem.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NI tvoj auto je olican..... Neke lepse felnice i full..... Inace taj motor ide kao lud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uradjen DYNOJET u BOBO Sportu 144,2 ks na 3641o/m ( malo znam) ali zato 336 Nm na 2008 o/min. Kazu ljudi iz BOBO sporta da moze i vise konja ali bi dimio, a i ja sam zadovoljan kako mi je covek iz novaspeeda uradio. Tj. covek iz Novaspeeda mi j uradio  bas ono sto sam trazio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma dosta ti je bila i fabrika, evo sad si ga malo pojačao, i sve je na mestu.  :turned:  :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma da, i ja mislim.  :thumbup:  To je mali dodatak, ali ipak sasvim dovoljan da te izdvoji.  :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafik_GP_1_9_mjt_sport.jpg

 

U petoj i sestoj su Nm podigniti na 2200 o/min a snaga je ostala na istim obrtajima. To mi je reko i covek koji ga je chipovao da ce tako da uradi zbog starosti auta ( menjac, zglobovi, krstovi, zamajac, lamela.......)

Edited by Muske

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo nekih novih slicica  :guitar:

2013_10_27_02_23_27.jpg

2013_10_27_02_26_48.jpg2013_10_27_02_27_23.jpg2013_10_27_02_27_55.jpg2013_10_27_02_28_54.jpg2013_10_27_02_29_37.jpg2013_10_27_02_32_42.jpg

i narano u pravoj boji 

 

20131026_145057_1.jpg

Edited by Muske

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zimska varijanta. Felene sa mog Renoa 21 TXI. Odgovaraju i rupe i et.

 

20131112_165947.jpg

 

I ovde sam se igrao bojama. Nisam bas potrefio crvenu ali cu da je popravim.

 

20131110_150913.jpg

 

20140213_135725.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgodno izgleda ovo sa kljucem!

Koliko dugo mislis da ce izdrzati?

 

Koja je vrsta boje u pitanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za probu je zenski lak za nokte. Od juce ga tako nosim pa ce videti..... Ovo na motoru mi je od kraja leta i jos stoji. Sad cu bas da probam u fotoshopu sta moze jos da se uradi da bude jos lepse. Najradje bi kaprepakovao u ficin kljuc ili u kljuc od alfe ( onaj crveni sa hromiranim detaljima).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...