Jump to content
FAS Goran
kolega.jankovic

Fiat Stilo - instrument tabla-skidanje, zamena motora i dioda

Recommended Posts

Ja nisam usao sa namerom da se svadjam, nego sam iz tvog posta video iskljucivost, ovo moze, ovo nemoze, na to sam napisao totalno netacno, ne znam sta je tu lose i sto si se osetio napadnutim, iskreno nisam imao nikakvu losu nameru, samo kao sto sam i naveo u postu previse se po raznim temama provlace ne tacne i skroz pogresne stvari, pricam o onome u sta se ja razumem, verovatno da toga ima jos a ja to ne znam i ne razumem se u materiju, pa ni ne izvalim, ja sam ovde samo presekao da ne bi otislo u pogresnom smeru i covek mislio da je to nemoguce ili preskupo......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, polako, nema potrebe za licnim kvalifikacijama i onakvim recima, iz tog razloga su postovi precisceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kontam sta ti zelis time da kazes-postignes, ako imas bilo sta da mi kazes ili me podjebavas imas pm, a i imas moj broj, slobodno okreni pa mi objasni sta tebe svrbi, vazi?

Da je vezano bilo sta sa ovom temom onda ok, ali ovako sa winterama smatras da je ok?

Ako zelis da igras neku igru onda ok, ili mi reci otvoreno ili mi samo jos jednom daj znak, pa da krenem ja da ucestvujem, glupo je da gledam sa strane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možete i ovo što budem napisao da obrišete!

Kuvalja, ja sam uz tebe kad su u pitanju W...

Ma dosta mi je ovih šlosera na premijumkama. Zna se da rđavom k... i dlake smetaju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima! Trebala bi mi pomoć ako je neko voljan da pomogne...
Naime, imao sam problem sa instrument tablom, otkazala poslušnost... lemovi na štampanoj ploči koja je višeslojna popustili na par mesta. E sad ploča je sređena kod elektroničara i sada radi, međutim ja sam rastavljao instrument tablu pre toga i izgleda zeznuo motorić kazaljke brzinomera. Pokušao sam uz pomoć uputstva sa prve strane da ga sredim, ali nema šanse da proradi :(

Ako neko ima viška motorića ili neku neispravnu tablu da skine sa nje da mi proda bio bih mu zahvalan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav, i ja imam jedan sitan problemčić :) Kazaljka obrtomera mi pada ispod nule, da li postoji lak način da se to reši, bez da se rastura cela tabla?

Zaboravio sam da napomenem, da mi kazaljka pada ispod nule samo kad je motor ugasen, inače radi..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resio sam problem, postupio po @kolega.jankovic -evom uputstvu. Kazaljka je namestena sad, pada tik ispod nule :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cirmi

 

Baš pre neko veče sam se setio tvog posta i slikao obrtaljku kod Stila jer sam odmah pomislio da ona i treba da stoji ispod nule...samo je izgleda kod tebe bile više nego što treba:

 

20160706_234602.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshaoct

 

Da, meni je skazaljka padala maltene 2 prsta ispod nule, udarala je u plastični okvir... Na leru mi je pokazivalo 500 obrtaja, a motor radi normalno, ne guši se, ne trza...

Šteta što nisam slikao pre i posle... Mada me toliko živciralo da sam gledao samo što pre da rešim :D

 

Evo ilustracije, crvena linija označava položaj kazaljke pre.

hqdefault.jpg

Edited by cirmi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...