Jump to content
FAS Goran
springboy

Metalne pedale (papučice)

Recommended Posts

Za-forum.jpg

 

Želeo bih naći lepe metalne pedale za 500L. Ove sam kupio u Centru Boban 2009. godine i otišle su sa Alfom. Na žalost do ponedeljka ne rade, pa dok ih čekam rekoh možda neko na forumu ima ideju gde ih još ima. Dakle traži se Sparco ili Momo, i moraju imati gumirane ili delove presvečene šmirglom protiv klizanja. Kinezi i kućna radinost me ne interesuju.

 

IMG-7588.jpg

 

 

Edited by neshaoct
postavio slike na FLCS server

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metro, veliki tržni centar? Po tržnim centrima zbilja ima pedala, ali nisu tog kvaliteta koji ja tražim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

metro cash and carry... mogu da se nadju dobre komplet metalne bez te smirgle prakticnije su lakse se ciste...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi li video original komplet sportskih papucica koje se nude kao accesories i kostaju samo 143 evra :shock:

 

zza2374.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slika0705.jpg

 

Ja imam ovakve, cist metal i nije mi se desilo nikad da mi sklizne noga cak i kad su mi patike prekrivene snegom... :smoke:  Za razliku od fabrickih guma npr kod caleta u renolu 11 gde zna da mi sklizne i po suvom :laughing:

Edited by YUgisa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Našao. Centar Boban, 4500din, za starog kupca da limali popust.

 

IMG_9594.jpg  IMG_9595.jpg

 

IMG_9597.jpg  IMG_9598.jpg

 

Imaju vrlo lep izbor papučica i ručica za menjač, odela i patika za vozače, volana, sve u svemu da pravi petrolhead zaslini.

Proces montaže, koga interesuje, moći će se videti u mojoj temi http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=60150&page=1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te papucice su super (imao sam ja slicne), ali imaju jednu manu - ako zimi udjes u auto sa snegom zalepljenim za djon, klizaju stopala sa papucica poprilicno i to moze biti jako nezgodno.

 

Bila je da se nadje varijanta sa gumenim cepicima/kramponima u tim rupama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, da, na tome sam insistirao. Na trećoj fotografiji se vidi gumena podloška koja ima krampone koji prolaze kroz metalni deo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je zadnji post pisan jos u septembru,interesuje me gde za stila kupiti papucice,imao sam neke ne upotrebljene sa buvljaka ali te ne pasu,tj ne mogu da se montiraju,jer su papucice na stilu malo zaobljene...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale video sam ja par puta na e-bay-u za smešne pare Lancia papučice, baš su dobro izgledale, e sad kakav je kvalitet to je već pitanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj opet da priupitam,da li neko zna gde ima da se kupe sportske papucice za FIATA stila,ali da ne mora da se buse vec postojece ...problem je sto je papucica gasa malo elipsasta pa one jeftine sa pijace ne pasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo nesto sto sam kupio da montiram kod mene posto su mi stare dosadile a bile su metalne i glatke pa su klizale noge a trazio sam lepse koje mogu da se uklope na punta .Ovo sam slikao kod druga posto sam kod njega video.
 

cxcb190039.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako zna neko gde mogu naci ovakve papucice za grande punta po mogucnosti da ima i ova skroz levo za odmaranje leve noge

 

50902239.jpg2012-Fiat-Grande-Punto-Sport-Hatchback-5.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav ekipa :)

 

Gledam nesto ove gumene presvlake za pedale za Bravka, kvacilo i kocnica su fino ofucane a za gas je ok. Znam da se mogu uzeti slicne/iste gumene za stila u AP Sportu, ali me interesuje da li mogu da se stave neke metalne malo sportske (aka Sparco, Momo i sl) koje se ne klizaju a bez da se busi plocica pedala ili jos bolje neke sto direktno pasu na brava ?

 

Hvala unapred

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff mislim da je to otislo, zakljucacu temu sada...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...