Jump to content
FAS Goran
Mr.Rumble

Alfa Romeo 156 sw 1.9JTDm 16v

Recommended Posts

Evo jos jedna Alfa na forumu. Dakle, radi se o Alfi Romeo 156 restajling u karavan verziji. Sa trake sisla 2004. godine. Pod haubom se nalazi 1.9 JTDm motor sa 16 ventila i 103 kilovata, tj. 140 konjskih snaga. Presla je 160 000km. Nedavno uradjeni servisi, i evidentirano, u urednu servisnu knjigu. Trenutno je stock stanje ali ce se radit svakako oko auta. Evo sad par slika: 

 

cxca30105.jpg  cxca30106.jpg  cxca30107.jpg
 
cxca30108.jpg
 
cxca30109.jpg  cxca30110.jpg
 
cxca30111.jpg  cxca30112.jpg
 
cxca30113.jpg  cxca30114.jpg  cxca30115.jpg

 

Naruceni morimoto projektori, kupljen ksenonski komplet, prednji znak otisao na reparaciju..uskoro slike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi sredio ono sto se ocesala? Odlicno izgleda kao nova...samo ja nesto ne mogu nikako da svarim alfu i bmw karavane...sve mi drugo moze biti karavan ali ova dva pomenuta brenda nekako ne ide karavana sa njima. Inace neki dan sam te vidio na zabjelu, da nismo komsije?

Sent from my GT-N7000

Edited by bojankov

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne vjeruj mi jos nista dirao oko onoga nego cu sad, do kraja ovog mjeseca...da to kompletiram sa svim ovim sto cu odradit na prednji kraj auta...Moze bit da si me vidio alii sam ti ja u Donjoj Gorici

Share this post


Link to post
Share on other sites

vala se meni svidjaju Alfini karavani,  narocito 159  SW   sto ce aBd bit moj next car!   :)

 

nego Matija i odje da pohvalim Alfu,top je!   nego sprovodi te planove u djelo,dok ne zgrabis da radis samo trosis mastu!  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvarno prelep auto, a narocito mi se svidja enterijer, sve pohvale.

Videh da je i Zoranic na svoju 147 stavio Morimoto i da ih povoljno nabavljate, vrhunska stvarcica.

A za prednji amblem imas lepo, kvalitetno i jeftino resenje - nas drugar Petar ("opasnigusar") radi te stikere vrhunski, evo par primera za Alfu, a imas ih jos lom u temi: http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=47933&p=928542

 

I ja volim ove novije Alfine karavane, 159 mi je mozda i najlepsi karavan uopste. Stvarno ne mogu da prezalim sto je Alfa generalno otisla u out sa produkcijom zadnjih par godina.

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti, ali je znak vec otisao na reparaciju i se ne radi stiker vec je sva boja oguljena i nova ce bit nalivena:)

Edited by Mr.Rumble

Share this post


Link to post
Share on other sites

I za moj ukus Alfa pravi najlepše karavane, konkretno mislim na 156 i 159, a ovaj je baš pod konac :thumbup:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicna je, a oprema i boja koze - vrh! U zdravlju da te sluzi :thumbsup:

Jel ti radi centralni displej?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjet cemo nocas jesam li progledao... :)
Auto je ponovo sklopljen, evo kako izgleda odmah po zavrsetku :)

 

IMG_2590.jpg  IMG_2591.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da se jos lepo upucaju farovi i to je merak nocu...

Okaci obavezno neku sliku iz auta, da vidimo cutoff i kako peglaju :thumbsup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Evo na brzinu nesto..samo da se vidi...mnogo to bolje uzivo izgleda i ksenon naravno nije zelen ovako, nego je, kao sto vidite, snimak los :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno, svaki put se odusevim kad ih vidim u akciji :thumbsup: .

Jedino za moj ukus i otvoren put bih desnu ivicu upucao jos uvis. Da nisi slikao na nekoj kosini pa mi se mozda cini da je nisko? Koja ti je Kelvinaza sijalica?

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pusti bre sminku i pozeraj, funkcionalnost pre svega ;) . Bez zezanja, kad stignes, baci neku nocnu sliku sa puta i zida kad upucas projektore kako treba...

Kad su lepo nastelovani, pa jos u kombinaciji sa ksenonima, nocna voznja na otvorenom putu (koju obozavam) ima apsolutno drugu dimenziju :thumbsup: .

Jos jednom - sjajan autic, pravi Zabar od glave do pete (a ne kao ove nove Fiatove klonirane tvorevine).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima, nije me dugo bilo. Nije se ni radilo nista specijalno. Stigli prije par dana pragovi. Evo ovako i javno da se zahvalim kolegi helloween-u koji je bio maksimalno korektan i bilo je sve kako je i rekao. 

Evo slika. Ici ce uskoro na pripremu i farbanje pa da se montiraju. :)

 

pragovi_zps896e5c12.jpg

Edited by kolega.jankovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...