Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

jesi ti radio kod njega..tj jesi uzeo tu remontovanu..ili tek planiras

Kolege sa foruma imaju pozitivno iskustvo sa tejovicevim repariranim ramenima a ja cu uskoro na dizelu da menjam obe viljuske jer su sileni losiji a stavicu sigurno te reparirane od Tejovica. Ima profil na FB-u https://www.facebook.com/profile.php?id=100009050443011

 

Ne znam da li je u medjuvremenu podigao cenu na 2.600 jer je meni ovo odgovorio kad sam mu poslao poruku Remont.jpg

 

U temi imas info gde ih mozes naci u BG i zameniti viljuske. https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/44835-reparirana-ramena-ili-nova/?p=973443

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre 15 dana menjao viljusku kod njih u KG (Jovanovcu), i sve preporuke od mene!

Ako vec kod njih uzimas, kod njih i zameni, i odradi reglazu, povoljne su im cene. Mene je zamena viljuske i spone kod njih kostala 5€, reglaza 10€, viljuska 25€ i spona 5€.

Javi mi se na pp ako ti treba broj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auu u veliko iskusenje sam pao,razmisljam da sad odem da ih kupim ;)

11903918_10205018065515974_8739346247513

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam do surcina da pogledam.nalaze se u alfi 33.ali su sedista razlicita.vozacevo je sparco skoro novo,a suvozacevo nema nikakve oznake na sebi i totalno je drugacije,i skroz izbledelo itd,itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu mozda sledeci mesec menjati viljusku, ima lufta na kugli i to stalno odlazem...

Definitivno Tejovic, kod plavog mosta ima prodaju, i ja znam za cenu od 2600 din plus mu ostavljam moju staru, tako mi je rekao kada sam ga zvao pre nekoliko meseci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta je bolje?raditi remont viljuske,kupiti polovnu ili novu novcijatu.imam problema sa kuglom,skripi na svakoj neravnini.majstor kaze da je najverovatnije usla voda,pa je ostala ,,suva"..pokusavao sam da podmazem ali bezuspesno.

Ajd probaj ovo,meni na Tipu resilo skripanje bar privremeno.Spric,deblja igla i ulje sae 90 za menjac i ubrizgas u gumu oko kugle.Posle nekog vremena sam je zamenuo,ali skripanje prestalo u roku od odmah! :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo se lutalo po srbiji :-)

2015_09_01_09_31_37.jpg

2015_09_01_13_54_45.jpg

2015_09_01_14_12_27.jpg

2015_09_01_14_15_55.jpg

2015_09_01_14_16_39_1.jpg

2015_09_01_14_16_39_1_1.jpg

2015_09_01_14_17_50.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovih dana treba da odem da vidim.taman za sledece leto :)

azev a 16" 7,5j et35. gume 165 40 i 195 40 nove

11951135_982621895092844_652242474195549

Edited by bane 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne bude sa tim profilim  /40 velika rupa ?

Edited by Axic

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa uz spustanje od 30-40mm ne bi trebalo.

vise me brine jotaza(7,5 et35)

meni je kacilo na 7j et 35 jos bile 15" a ovo 16"..

ali sad imam 4 distancera,pa cu probati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali sa distancima je jos gore kaci ti kao i meni za rub blatobrana. Ja sam malo krivio falc iznutra al moracu jos malo. Sa distancerima pomeras tocak jos vise prema vanjskom rubu za koji kaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ovde bi et otisao na 20 na svim tockovima,posto su mi svi distanceri 15 mm

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sam ja na tvom mestu ne bi ni razmisljao o 16-ici... iz razloga sto taj auto dolazi sa fabrickim 13'' 

ajde preskocio si 14'' stavio 15'' i video da kaci ne znam sto onda uopste pokusavas sa 16...

ajde to kacenje mozda i resis ali taj trap koji je na tom puntu je jako lose resen i tesko nosi i te 15''

sa 16'' bi trap radio na sest meseci provereno...

doslovno receno razvalio bi ga... moj burazer vozi takvog punta i znam kako sve to izgleda i vec se namenjao brda nekih stvari

mislim da te pare koje ces dati za felne su minimum za ono sto te ceka kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa i cena ovih felni i guma nije mala =350evra.

koliko bi onda bilo ostalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da sam ja na tvom mestu ne bi ni razmisljao o 16-ici... iz razloga sto taj auto dolazi sa fabrickim 13''

ajde preskocio si 14'' stavio 15'' i video da kaci ne znam sto onda uopste pokusavas sa 16...

ajde to kacenje mozda i resis ali taj trap koji je na tom puntu je jako lose resen i tesko nosi i te 15''

sa 16'' bi trap radio na sest meseci provereno...

doslovno receno razvalio bi ga... moj burazer vozi takvog punta i znam kako sve to izgleda i vec se namenjao brda nekih stvari

mislim da te pare koje ces dati za felne su minimum za ono sto te ceka kasnije

ako pazi ima da traje trap isto kao sa fabrickim a auto sa ovim felnama bi bio lutka. npr. moj nosi 15 ja sam preskocio 3broja i teram 19 pa sam zamenio 3,4 stavke za 5,6 god na trapu i dalje je sve u najboljem redu. gume

jesu skuplje i potrisnja malo veca ali merak nema cenu. jedino sto bi taj motoric te snage osetio felnu

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

jes napisao si ti,ali ja nisam video :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...