Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pa da,policije nema u dvoristu :-) :-) toliko smem :-) :-)

A na ulice nece pre aprila :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znaci da nece biti :-) :-) ...imam jos dva meseca bez vozacke :-) :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa cena felni mi bude ko pola cene kola :-) :-) :-)

Daj ti meni one tvoje :-) :-) :-) a ja cu ih bacim u zlatnu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa eto,a koliko/ on trazi za one...oko 300

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako/su tvoje 100.sa gumama ili bez

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pa nisi ni ti mnogo jeftiniji hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prednji lip i retrovizori su mi pun pogodak :thumbsup:

Što se tiče daljnjih radova ja bi ti kao i ostale kolege predložio branike u boju auta i crne farove, boja mi je odlična tako da će se super uklopiti, danas sutra možda neko spuštanje, ali polako ne žuriš nigdje

Ako zatrebaš pomoć ili savjet oko farova/angel eyesa slobodno se javi, ja sam svoje 3 puta već otvarao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi prstenove pravio ili kupovao...jer vidim da bi morali prstenovi bas velikog precnika da idu

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pravio i kupio :D
Prvi puta sam ih pravio i moram priznati da je jako puno muke za relativno los rezultat, s tim da kad je zahladilo krepao je jedan. Onda sam uzeo s ebaya za bmw-a. Komplet od 4 prstena promjera ko stvoreni za punta, svjetle ko ludi, jedini je minus sto su oko 50 eura

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kod nas su 35evrica..i na sta si kacio..na poziciju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovi moji su došli s tim nekim adapterom ili balastom šta li je, tako da sam spojio na poziciju. Žarulju od pozicije maknuo i koristim njih kao poziciju, a komp nikakvu grešku ne izbacuje.

Vidio sam oglas od nekog tipa što i farba sjenilo i ugrađuje angel eyes, ali mi je bilo nezgodno da sad šaljem farove, pa da čekam, a i veće je zadovoljstvo kada nešto sam napraviš :D Ako se ne varam tip je tražio 50€ za samo angel eyes i 35€ bojanje, što kada sam odradiš posao shvatiš da i nije puno

Evo ovako su moji izgledali prije montaže s tim da imaju 2 ta balasta, a na slici je samo jedan
 

cxcb6405.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najveci proboem je skinuti far i otvoriti ga,zar ne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok je to...ali ovo su mk2a farovi...malo se razlikuju zbog zabica cini mi se i jos nekih stvari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma najveci proboem je skinuti far i otvoriti ga,zar ne

Upravo tako, dobro kolko vidim piše da je tvoj punto iz 2011. Moj je prva serija iz 2003 pa je to već 10 godina stara plastika, podložna pucanju i imaš visok rizik da nešto pokidaš

Najlakše bi bilo da možeš staviti far u pečnicu i zagrijati ga da ljepilo popusti i samo ga otvoriš, ali teško ćeš nači tolko pečnicu. Mi smo išli s fenom i grijali dio po dio i kolko je išlo skalpelom i šarafcigerom kidali i sjekli brtvu. Računaj da ti treba minimalno sat vremena po faru ovom metodom kojom sam ja išao i namučiti ćeš se pošteno. Sastaviti je pjesma, natiskaš ljepilo, staviš sjenilo i plastiku i samo zakačiš kopčice i čekaš da stegne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deo je prebačen u odgovarajuću temu:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/50075-ljušti-se-lak/?p=992588

 

@ bane 17

U temi na kojoj smo ne pitaš o svemu što želiš, nego predstavljaš auto...a, konkretna pitanja, kao što vidiš, idu u posebne teme kako bi se pomoglo i drugima...npr. da i svako drugi kome se isto ljušti lak može da pročita odgovore u temi o tome...jer mu pretragom nikada neće pasti na pamet da se o tome pisalo u temi gde neko predstavlja svoj auto.

 

Isto ako što ima posebna tema oko angel eyes u Puntu:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/25637-angel-eyes/?p=702770

 

I tebi pomaže da pogledaš, pretražiš po forumu jer za gomilu stvari već stoje napisani odgovori, ne gubiš vreme čekajući da ih neko opet napiše. :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok,maestro kako god ti kazes :-) :-) :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...