Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Bice da su sedista od trovratne 147-ice ali ne mari, izgledace ovo prelepo u autu. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Axic said:

Bice da su sedista od trovratne 147-ice ali ne mari, izgledace ovo prelepo u autu. :thumbsup:

jesu 3v

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa ovako ,od sedista nema nista...ja sam jutros izvadio sva svoja,ostavio samo vozacevo ,i krenuo po sedista...dosavsi na otpad..covek mi prolazi i daje mi cev od izduvne grane koju sam porucio,ja mu kazem da sam dosao po sedista,on me onako zacudjeno gleda i pita,,koja sedista?zar nisi zvao za cev....ja mu obajsnim crvena,itd..poslata mi je slika da sedista ,i pokaze mu sliku koju sam i ovde okacio..i on mi na to odgovara da takva sedista imaju  jedna ali da se ona nalaze u kolima jos uvek,i odvodi me kroz blato,do neke slupane alfe 147..iotvara vrata i unutra se stvarno nalaze sedista cvena,koja su zatrpanaidelovima i staklima od iste te alfe..i koja ne  lice ni malo na sedista sa slike,vec koza puca,vidi se onako bela boja,tj onaj materijal ispod koze..i odgovara mi covek da sednem u kola i sacekam ,da on uradi jos nesto i da ce poceti posle toga da vadi sedista za mene..u medju vremenu ja zovem gazdu da ga pitam sta je sa sedistima,i gde su ona sa slike..glavni mi odgovara da se nismo razumeli uz objasnjenje ,,da mi je poslao slike sedista sa interneta,da ja vidim model sedista  o kojem pregovaramo,a ne slike sedista koje on prodaje,,...i to je to..okrenuo sam se i otisao..i sad me cea posao da vratim svoja sedista nazad..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imaš kod Peđe i Neše, verovatno. Ako ne sada, iskrsne im to često :) 

A i cene su im ok.

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites
26 minutes ago, Djole_M said:

Kakve fore,šatro sa neta slika da se vidi koji je model u pitanju....

evo i odakle je potekla slika...

http://www.fiatforum.com/members-motors/267044-my-grey-grande-punto-sport-7.html

 

Da beli,sreca sto je blizu,pa nisam morao da idem daleko..niti da mi salje postom..

Edited by bane17

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto sta radi nas dokoni narod..

IMG_20161016_WA0001.jpg

IMG_20161016_WA0002.jpg

IMG_20161016_WA0003.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auuuu i tebi sine brute -- to neka pomama za grebanjem auta ...... :rant:

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ti je za utehu imam i ja jedan potpis dokone dece na vratima gepeka,na parkingu se igrali,kamenčićima pišu po kolima grrrrr...:rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ti se učlanio u klub izgrebanih. Užas, čovijek nezna što bi rekao. Naš Punto je sa oba dvije strane pošaran i to dobro.

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad god vidim neko takvo oštećenje prsnem prilično,i onda mi žena još na to doda kako je neko ljubomoran na lepo skockan i čist auto!Pa jbt ne vozimo kola od 100 soma jura da neko ljubomoriše!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E to je izgleda problem, bar kod nas u veliko luku zaobilaze luksuzne marke od par 100 000 eura da ga nebi slučajno očešali. A kad vide Punta e onda ajmo udri po njemu.

Poslano sa mog SM-G361F koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekao sam hiljadu puta dosad pa mi nije tesko da ponovim. Ne daj boze da uhvatim nekoga da mi kljucem ili cime god grebe auto. Robijao bih za njega kao za coveka. Ne postoji nista tako jadno, nisko i podlo a pritom kukavicki i p**asto sto bi neko mogao da uradi kao sto je grebanje auta. 

Aman ako imas nesto protiv coveka budi musko pa mu reci u lice a ne ovako.

Secko bih ga mesec dana.... komad po komad....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ovo uopste nije bilo kod mene u kraju..ovo je bilo u gradu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoka, nista drugo. :(

Nije utjeha, ali vidio si i sam u Inđiji sta su meni napravili od auta.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

Zbog parkinga?

 

Nadam se da nije na Huji, na takvim manifestacijama valjda nema nikoga ko može tako nešto da uradi...

 

nije na Huji,dosao sam sa drugarom ,sa onim sivim Abartom mk2a..moj je ostao ispred njegove kuce..uredno parkiran na njegovom prilazu,nikome nije smetao auto,nije ni bio na ulici,niti na zelenoj povrsini,tacno na njegovoj kapiji..

 

 

53 minutes ago, DinoG said:

Stoka, nista drugo. :(

Nije utjeha, ali vidio si i sam u Inđiji sta su meni napravili od auta.

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk

 

da,da..ti imas sa obe strane com duzinom..ali opet tebi je svetla boja pa se ne vidi toliko,kod mene bas dolazi do izrazaja...

 

 

Edited by bane17

Share this post


Link to post
Share on other sites

otisao auto na farbanje..vraca se u sredu..steta 115 evra...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa lepu ti stetu napravio. Ja moj necu iz principa da farbam - jeste siv ali se vidi kad je preko skoro cele strane. Krenuo je od cepa za gorivo a zavrsio na pednjim vratima. Idioti , kad vide da je vec izgreban nece da ga diraju ponovo moj stoji tako preko 3 god.  - njima je izgleda privlacan auto bez ogrebotine da eto tako naprave neku stetu - bolesni mozgovi.

 

Videces u Obrenovcu nekad auto pa baci pogled na to ....... ;)

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...