Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Samo nemoj vise da mi spominjes branike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stigao mi auto napokon.hteo bih da se zahvalim ciletu,koji je morao da ode da preotme auto od coveka.posto nije ocigledno hteo ni da mi vrati auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto sam vec malo pre pricao sa Banetom, covek je kada sam otisao po kola radio nekog BMW-a. Njih je dvojica (koliko sam video), u trenutku je smirglao B, a drugi je sedeo i pio kafu. Svakome da das mocice da osmirgla ta glupa vrata, tako da je hteo mogao je to na 200 nacina da uradi. Problem je sto tada nije imao tu nijansu farbe. Meni je rekao da mu stize sutra i da ce mu je dati.

Sve u svemu, Bane je samo bio bez kola za dzabe.

 

Bane to je bilo najmanje sto sam mogao da uradim :D ja sam se vec spremao da vadim onaj tvoj pajser iz gepeka :D

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A sta ti je rekao za sutra?ono za moj auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ce te zvati da svrati do tebe na posao da ti da farbu. Uzmes je i sam lepo sve odradis. Zato te je zvao kad se nisi javio.

Edited by CileBGD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ili da mi on ofarba.ali da nece ni da mi skida branike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ga razumeo samo da ti je da, onda je on tu jos nesto promrmljao sebi u bradu a ja sam u tom trenutku krenuo ka kolima i on je nesto pricao i uzeo telefon da te zove...ti se nisi javio i on je rekao da ce da te zove opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema sta vise da me zove.neka mu je boja mozda umulja nekome

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzmi je veruj mi, imas barem boju kola ako ti zatreba za nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ces isto ti da odes,necu gledam vise.i dve felne mi razbucao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Covek je debil....hocu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako razbucao felne, sta im je radio

Na zadnjoj desnoj ima tackica ostecenja, to je sto sam ja video, a za ovu drugu ne znam.

Pa to neki nastran covek ... proveri i auspuh da nije gurao i tamo nesto :D

Covek izgubljen u vremenu i prostoru. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako razbucao felne, sta im je radio

ma cascavao ih po ivicnjacima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njih je dvojica (koliko sam video)

 

 

 ja sam se vec spremao da vadim onaj tvoj pajser iz gepeka :D

 

To nije problem, jer se dešavalo da i dvojica padnu na zemlju od samo jednog zamaha :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane me zove oko 17h da mu odem po kola inace ce onom da zapali onu "radnju" (ono je najobicnija garaza) i kazao je ako vrda da u gepeku ima pajser i da ga upotrebim, ja sisao dole, jos trcao za busem pa se sav zadihao, a posto je to 1 stanica od mene nisam stigao da se relaksiram i kako sak dosao kod njega sav zadihan on me gleda, ja reko dosao sam po Punta i on aaa, evo samo da uzmem kljuc, ja reko ajde...jos mi je Bane rekao da moram da uzmem i neke pare, mislio sam da nece dati i da mu trazim, kad on donosi i kljuc i pare :D

Zaradjuje i on posteno za svoj hleb, ali brate ako su se dogovorili tako ne znam zasto ne ispuni tako kako je rekao....shvatam i to da od Baneta nema nikakvu zaradu, ali za ovih 4 dana (racunajuci i cetvrtak i danas) da je svaki dan radio po malo zavrsio bi ceo auto, posao farbanja je da kazemo 2 sata (samo farbanje i to da bude fenomenalno pod konac)....ovako ga je samo zavukao, a obojica su na gubitku za dzabe.

Dve muve jednim udarcem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
LMS%20-%20157%20-%20Veliki%20Blek%20-%20

 

 

KAO DA CITAM STRIP!!!

I sve u dahu.... :book:

Edited by asterix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ga,u jednom komadu :-) barem je nesto dobro uradio majstor.stavio mi tablicu na sred branika.posto mi je malo vukla ulevo

2014_10_20_13_00_41.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...