Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
shone sd

Fiat Stilo 1.6

Recommended Posts

Brava je zamenio Stilo 1,6 2003 god, 76 kw. Uvezen iz Nemacke, imao jednog vlasnika.

Auto je kod mene vec godinu i po dana, za sada prezadovoljan i stanjem auta i potrosnjom.

Ugradjen sekvent plin kod Rasica. Od opreme ima gotovo sve: klima, ASR, parking senzore, senzore za kisu, za automatsko paljenje svetala, fabricki naslon za ruku, kuku...

Evo i par slicica

 

IMG_2822.jpg  IMG_2823.jpg
 
IMG_2824.jpg  IMG_2825.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motor kao motor se dobro pokazao, to je malo usavršeniji 1.6 iz Bravo/a, a ono što ume da zakaže kod njega je ECU, jer je nakačen direktno na motor, mada ako se izmesti, produži mu se vek trajanja, tako da problema nema.. Odlična boja, dobar primerak i oprema, moja preporuka je zamena felni za neke 16tice, mada to povlači i dodatni trošak drugih guma i td... daj neku sliku enterijera :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala, 

Kad  pomenu izmestanje ECU-a, to sam uradio odmah nakon kupovine. Bio sam tada kod Gorana na zupcenju, on mi je i ukazao na taj problem sa ECU-om. 

Evo i slika enterijera. 

 

IMG_2152.jpg  IMG_2153.jpg  IMG_2155.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo je odlican,boja mi se posebno svidja,mislim da je najbolji u toj boji!   sto se 1.6 16v tice,vise je nego dobar,jedini normalan benzinac u Stilu!

 

a ove felme su mi uzasne,pod hitno bi ih micao!   zamijeni ih za obicne celicne 15, ofarbas ih u crno i odradis crvene ivice, em ce bolje da izgleda em ce ti ostati para za sipanje plina!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep auto,bas lep.

Meni se svidja stilo u crvenoj boji,ali je jedino boja totalno nezahvalna jer najbrze od svih matira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno ne volim crvena kola, ali na tvom Stilu stvarno super stoji. Felne ne bih pipnuo, sasvim su ok. 1,6 odličan motor. Samo dobro održavanje i uživaj u vožnji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja njegove, fabricke celicne felne, na njima je zimski set guma. Ali i kad ih stavim, nije mi to to, ipak aluminijumska felna daje smek autu. Ne kazem da su ove felne nesto preterano lepe, ali ipak mi je lepsi sa njima. Verovatno bi mu bolje stajale fabricke alu felne. Inace, ove su mi ostale od prethodnog auta :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje i ja nesto nisam ljubitelj crvenih automobila i nisam verovao da ce mi se ovoliko svideti crveni 3vr stilo. Super ti je auto. Ja bih samo prodao ove al. felne i kupio fabricke 16', blago zatamnio stakla i cesto bih ga voskirao :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nisam dok se u zadnjih 3 dana nisu pojavila dva crvena stila na forumu. Odusevio sam se.

Ciji je ovaj crni stilo sa slike?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do skoro je moj Stilo jedini bio u gradu u toj boji, sad vidim da se mota po gradu jos jedan. Sa 5vr ih ima, voze ih taksisti uglavnom. Ne znam da li u metalic sivoj boji ima vise Stila ili Alfi 147. Meni se oduvek svidjalo kako Stilu stoji metalic siva.

A voskiranje se podrazumeva :)

Edited by shone sd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smederevac, a?

Lepa je crvena! 3 juga sam imao crvena i dodje vreme za promenu. Met.siva je toliko cesta boja da stvarno ne zelim da je imam, a ove nijanse "kameleon" sto furaju italijani i francuzi su mi totalni out! Siva metalik koja je u stvari zelena ili mozda plava ali u stvari nije nista!

Elem ni belo nije sjajno sem kad se malo usminka.

Ako budes trazio neke felnice javi ako treba da pomognem. Znam da imaju jedne ovakve u smederevu, treba im sredjivanje ali cena je oko 80€

IMGP05413_1.jpg

15"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smederevac, a?

Lepa je crvena! 3 juga sam imao crvena i dodje vreme za promenu. Met.siva je toliko cesta boja da stvarno ne zelim da je imam, a ove nijanse "kameleon" sto furaju italijani i francuzi su mi totalni out! Siva metalik koja je u stvari zelena ili mozda plava ali u stvari nije nista!

Elem ni belo nije sjajno sem kad se malo usminka.

Ako budes trazio neke felnice javi ako treba da pomognem. Znam da imaju jedne ovakve u smederevu, treba im sredjivanje ali cena je oko 80€

 

IMGP05413_1.jpg

15"

 

E, pozdrav smederevac!

Lepa felna, mada tesko da cu skoro da menjam, nije mi to sad u planu. Mozda neko od mojih drugara pogleda. Sta podrazumevas pod sredjivanjem, jel potrebno ispravljanje ili? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran, nisu moje. Znam da mora da padne detaljno ciscenje i farbanje a da li je neka kriva ne znam. Samo mislim da te felne imaju bas mali et. Bile na vw golf pa na opel ascona, lepo cuce zato sam ih i spomenuo. Ako ko bude zainteresovan lako cemo naci vlasnika i spojiti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam samo kako bi ove cucale na Stilu u 15'' varijanti. Posto je alufelna u toj dimenziji i ovako prilicno mala za Stila, mozda bi trebalo ipak uzeti nesto sa krakom do ruba felne, da je bar malo vizuelno uveca. Cisto moje skromno misljenje.

A video sam na Stilu slican model ali u 17'' varijanti, to je vec sasvim druga prica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, nisam celav. To je taj drugi crveni Stilo, vidjam ga i ja cesto. Zagleda on mene, zagledam ja njega :)

Nisam skoro bio na forumu, sad tek video sta si me pitao.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...