Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Ja sam na auto cekao mesec dana, stigao je za 20, a jos 10 dana je trajao atest plina i registracija vozila. Zadovoljan sam jako autom (mada sam znao sta kupujem, jer sam testirao sva tri motora pre kupovine). 

 

20130731_170058.jpg  20130731_173854.jpg
 
20130731_184817.jpg  20130731_184826.jpg  20130731_184847.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno mu stoji crna. Jedini problem je što čim padne malo kiše mora da se pere. Službeni, koji je isto crn, moram da perem dva puta nedeljno da ne bi popio 10% od plate :rant: .  Gde ima da se proba 1,6MJ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nikola85 čestitam, baš mu lepo stoji crna, ali lepota ima cenu, moraćeš češće da ga pereš. Bela folija na krovu bi mu baš čučnula. Nego, otvori temu u predstavljanju pa da pišeš i kačiš slikice na dalje. Moraš da napišeš i svoja iskustva sa plinom. Može i admin da pomogne ako ti je problem. :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam, 1,6 mjet je bio u Koletu. Ali je bio kragujevacki. Mislim da on kruzi po dilerima.... Ako hoces da ga probas, zoves jednog po jednog dilera po Beogradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zna li neko cemu sluzi ono sto lici na futrolu za stapove za pecanje? Stoji u gepeku i ima 3 dugmeta za zakopcavanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Auto sam preuzeo pre dva dana, upalila mi se lampica Check engine, bio u servisu... Nisu ustelovali plin. Genijalci... 

 

Presao 350km... Po Beogradu i Beograd-Sombor... Motor je ono sto sam ocekivao, malko je trom... Valjda ce ici bolje kad se razradi. Posle Oktavije i TDI motora, pomalo je tesko da se naviknem na voznju bez turbine. Utisci vise nego solidni. Ja sam isao na test voznje, tako da sam znao sta kupujem. Udobnost jako zadovoljavajuca, ekran i muzika za cistu desetku (mnogo bih se pokajao da nisam uzeo paket 1), tempomat i 6.-a brzina na 130km/h i uzivancija.

 

Kasko sam uplatio Wiener (5% ili 100e), rata 2900 din (prva je oko 4800)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa rizikom kradje, naravno. To je ugovor na dve godine i neki popust koji su mi obezbedili momci u salonu gde sam kupio auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Nikola85

Značajna razlika je perfomansama automobila u prvih 600-700km i kasnije. Znaj da će ići mnogo bolje :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina je da motor sa kilometrima pomalo dobija na performansama, ali to nije nista previse uocljivo.
4ri nova auta sam razradjivao, dva Fiata, i dva Opela, dolazilo je so malog pomaka na Fiatovom benzincu, ali nikakave spektakularne promene nece biti...


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bela folija i neke felne ce svakako doci, ali za sad ce morati da pricekaju, jer sam se poprilicno potrosio oko svega. Hvala na zeljama, nadam se da cu ga voziti do 100.000km, pa neka posle neko drugi preuzme stafetu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...