Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

500L 1.3 kupila sam pre 15-ak dana u salonu Nikom u Kragujevcu....dizel+P1+crvena boja

Kao što već napisah, nakon posete Interautu u KŠ i odluke da se kupi opel corsa (pošto astru već imamo),na nagovor prijatelja otišli smo muž i ja u salon Nikom u KG čisto da vidimo taj famozni 500L.Na početku smo bili veoma skeptični i čisto da mišljenje prijatelja uvažimo(a i naša znatiželja..(proletos je bila promocija auta i u KŠ ali uopšte nas nije interesovala tako da smo ovu informaciju saznali tek po odlasku u banku po kredit kad nas je ljubazna službenica obavestila o tom događaju :ermm: ).

 

Dakle, jedne subote pred sam kraj radnog vremena ušli smo u salon i najmanje 100 puta ulazili i izlazili iz sve i jednog 500L..Prodavca Bojana nije mrzelo ništa...bio je  strpljiv i ljubazan.Iako je radno vreme uveliko isteklo, ponudio nam je da ga probamo....najpre muž,a potom i ja :) ...

Nakon toga od Bojana sam tražila predračun i tri dana jurila banku da nam odobri kredit :rtfm:

Najveće muke su upravo bile vezane za banku i kredit. :rant: Pošto sam bila komitent jedne banke (Intesa),a Credit agrikole je tražio posebnu garanciju (rekoše pošto je to dosta para...itd...itd.... :rant: ) mora da ide administrativna zabrana na platu,tj.da mi plata ide preko njihovog računa.E,tada je"moja" banka počela da  zeza :wallbash: .Najobičnije interesne sfere po glavi komitenta!

 

I konačno kada se sve iskristalizovalo (pošto sam se dobro namučila sa ovima u Intesi,zatražila službeno Zahtevom potvrdu,a potom vratila/potpisala sve što su od mene tražili)Credit agricole je odobrio kredit.

Vlasnica vozila sam ja-ne banka.Administrativnom zabranom isplaćuju se rate.

...i konačno smo otišli po naš 500L koji nas je"strpljivo" :yes čekao u salonu :thumbup:

Već po preuzimanju i povratku kući u Kruševac, oduševljenju nije bilo kraja.....500L je zaista fantastičan.Lak,komotan,pregledan...prelepe unutrašnjosti...malo mi je u početku"štucao"pri kretanju iz prve-ali i to sam prevazišla!

Muž i dalje vozi astru-ali kaže da je 500L mnogo bolji tako da je bilo guranja i natezanja"ko će prvi do auta".Više astra nikoga nije zanimala :smiling:

Bez problema, čak odmorni, stigli smo i na more u Pargu odakle vam i pišem ove redove)...Putovanje na duže straze se uopšte ni ne primeti.Na smenu smo vozili i odmarali na zadnjem sedištu naizmenično.Sin dugonja od skoro 2 m kaže da"konačno bez problema ima gde da stavi noge"...dakle,zaista jedan lep i udoban porodični auto :devil:

 

Pozdrav svima iz Grčke!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na putnom računaru 5.2 ,  poslednja vožnja od oko 300 km 4.5...a tradicionalnom metodom"pun-pun" 5.00 .Uz svu ovu matematiku auto nije prešao 3000 obrtaja uz od oko 80% uključene klime.Rezime: Jedno veoma rentabilno vozilo! :clap: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke na kupovini... definitivno bolji izbor od opela!

 

Samo pazi da se ne zaglavis u pesku :help: ahahaaha!  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jednom se pokazalo kako se ljubaznost prodavca isplati. Verovatno ga ne bi ni uzeli, bar ne u tom salonu, da je prodavac bio neki drka*ija.

Cestitke na kupovini, stvarno prelep auto. :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slike stižu.... :)

Tako je....da je prodavac bio dr***ija- okrenuli bi se i otišli!Ovako je bilo:"...daj papire da jurim banku" :o

Zaista smo prezadovoljni......... Unazad 15-ak godina  vozili smo opelova kola....od kockice,preko suze do današnje astre(ukupno dve)5 godina stare-pa je izbor bio očekivajući-opet opel! :p

Ali Zastava je zaista uradila pravu stvar....500L je pravi porodični auto- auto za duža putovanja!A u isto vreme i auto za grad...Dakle, sve sfere su obuhvaćene! ;) 

Sin i muž su se smejali kako ćemo ove godine nositi manje prtljaga jer je gepek manji....ali,prevarili su se!Sve potrebno je uredno našlo svoje mesto.Čak i suncobran :lol: ....i to sve spakovano u gepeku!!! :whistle:

Hvala na lepim željama...a iste upućujem i ja vama :)

Pošto se spremamo za šetnju Pargom....pozdrav svima! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da je ZASTAVA kako ti kazes, pravila ovakve automobile...di bi nam bio kraj. :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala"komšija"...i tvoj beli je predivan.... :welcome:.......do sledećeg susreta pozdrav :welcome:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosto da prostije ne može.

Samo iz onog okvira gde piše sličica za forume iskopirate link i PASTE ovde na forumu. I to je sve.

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=54045

 

Ajde da sad malo uživamo u slikama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...