Jump to content
FAS Goran
Kukulkan

Kako otvoriti svoj auto bez ključa?

Recommended Posts

Probacu ali cisto sumljam da moze,mora da ima neka fora da se negde nesto zavuce skine kakva lajsna kod prozora...lako cu u gepek,samo spustim sedista kljuc mi je tamo

Edited by Kukulkan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da moze ... probaj sve brave i na vratima i na gepeku, poznanik ima mecku c200 iz 2001 godine, a njegov drugar 190 staru preko 20 godina, kljucen od nove su otvorili staru

 

generalno klucevi nisu mnogo razliciti, a vremenom se izlizu i postanu slicni ... a i nista te ne kosta da probas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probacu naravno,samo moram sad da lovim po ulici ko naidje sa stilom,realno da moze to koj ce nam moj kljucevi,da je kakvo kinesko auto e onda sam siguran da bi moglo,ali ok,evo gledam semu vrata...nesto mi pada na pamet da zavucem kod brave izvise stakla sa spoljne strane i povucem samo bravu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako dugo nisi otvarao vrata fizički ključem, pitanje je da li bi uspeo i svojim.
A jedan drug je otvorio lagunu tako što je napeo vrata i odozgo proturio letvicu kojom je pritisnuo dugme i otvorio prozor. Pa možda tako povičeš btavu od vrata.
Inače, laguna je bila upaljena i zakljičana. Kako, bolje da ne pričam. :-)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad sam zvao drugara,kaze nista da ne diram,otvara se za jedan min,bas na principu koji si opisao,stim sto nece da gurne letvicu vec neku armaturu tj cvrstu zicu,zakacice bravu za otvaranje i gotovo.Ne znam da li je ovo pisanje ovde dozvoljeno bukvalno dajemo upustvo za obijanje kola,ali sta vredi kad ih ne mozete upaliti,ovo je samo za nedaj boze da se nekom desi sto i meni zakljucao kola opet nesto isao do njih ali samo otvorio gepek jer moj kljuc nije na baterije tj ne zakljucava se na daljinski,i otvorio samo gepek zaboravio kljuic u njemu zatvorio gepek i setio se da je kljuc ostao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moze da se otvori na mnogoooo monogo nacina meni je omiljen nacin za hebenom pertlom... ima cak I snimak na youtube....

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah ali kod stila ovaj snimak ne pomaze,jer ovo zasta se hvata ova omca kod stila je neizvodljivo jer ovaj mali pipak je na dole dakle nema zasta da se uhvati

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

hahah ali kod stila ovaj snimak ne pomaze,jer ovo zasta se hvata ova omca kod stila je neizvodljivo jer ovaj mali pipak je na dole dakle nema zasta da se uhvati

Dobro je ako je tako :laughing:

Edited by Dante Bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ako je uključen onaj dead lock onda ne može da se otvori ni bravom iznutra. Ja uvek tako zaključavam. Kod mene bi stvarno morala da radi cigla. :-)


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daed lock ne može sa ključem u gepeku.

Zato treba imati samo narezan mač ili još bolja varijanta, pričvršćen negde ispod auta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam mislio na konkretan slučaj već uopšte.

Mada nisam siguran da sam te razumeo. Zaključam na "dvoklik", otvorim gepek i ubacim ključ u njega. I onda kreće razonoda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahah,gledao sta decko radi,trebao mu je jedan min,i otvorio ga je,glupo je ovde da pisem je bukvalno dajem upustvo,koga interesuje odgovoricu na pp,ali znaci jedan bez ikakvih ostecenja...cak mi je rekao i foru za ne daj boze ako mi se opet desi nesto slicno a nemam alat ko on hahahah,jago glupo i prosto resenje,naravno da niko ne vidi kada pripremate vas auto za tako nest :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...