Jump to content
FAS Goran
ViktorBG

Nastrešnica protiv grada

Recommended Posts

Coupè preživeo zahvaljući remontu pa ostao pod nastrešnicom, i dalje se drži, ovo zeleno neverovatno kako ne puca kao klasične plave cirade. Toyotu mi je oštetilo, sve sitne bobice po celom autu.. Kako ste vi prošli?

Sent from my Lenovo A2010-a using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svima,

Čisto da se požalim. Pre neki dan tukao je grad kod mene u kraju. Beograd, Konjarnik.

Desetine vozila parkirano, i naravno samo moja ubijena po krovu. Pet, šest mesta, jedno baš vidljivo. Ja mislim da sam čekićem udario manje bi bilo. Pokušao da snimim ali neće.

Bar su stakla ostala čitava. Za sada, do sledeće prilike.

Naravno da nisam kasko osiguran.

Čuvajte ljubimce.

 

 

Edited by neshaoct
spojeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam gde si komsija ali kod mene su svi tako otprilike ubijeni kao tvoj (ja sam vec prezalio mog stila i teraj dalje) -- hotel Srbija , Ustanicka a evo ti i slika sta je padalo skupljeno sa moje terase , tako da smo dobro i prosli ............ ;)

 

 

image-0.02.01.89212774164ea04b42805a54d2481f60dc07a9bbcf8cb24989acf1b865ec3693-V.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

@mvujad

 

Baci pogled na ovaj post:

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/27931-oštećenja-kao-posledica-grada/&do=findComment&comment=1342545

 

...ali i na ostale prethodno napisane u toj temi. Pominjali su ljudi gde i kod koga ta oštećenja mogu da se srede bez farbanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 22.6.2016. at 11:21 PM, ViktorBG said:

Coupè preživeo zahvaljući remontu pa ostao pod nastrešnicom, i dalje se drži, ovo zeleno neverovatno kako ne puca kao klasične plave cirade. Toyotu mi je oštetilo, sve sitne bobice po celom autu.. Kako ste vi prošli?

Sent from my Lenovo A2010-a using Tapatalk

 

Drži se i cerada sasvim korektno po ovim nepogodama. Ortaku smo koliko je moglo razapeli na četiri stuba + sredina za drvo (zbog kojeg je i stavljena / smola) i pored velike količine vode izdržava grad kao i nalete vetra. Cerada je ona iz Metroa ne nešto kavalitetna ali očigledno žilava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...