Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pre jedno dve godine vidim ja ovaj klip koji je Sreten postavio i umrem od smeha... Nije prošlo ni nedelju dana, a desi mi se IDENTIČNA stvar :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su bile one dzandzare negde oko Piramide :) ?

Ja te plastikanere od ramova stvarno ne mogu da smislim, pisao sam vec X puta. Ni vizuelno ni funkcionalno.

Lepo po srafcic ili pop-nitna u ugao i sibaj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, kod Metroa kod mene u kraju krenuo da se isparkiravam i napade me džulov.

 

Ni ja ih ne volim i lepše izgleda bez njih, pogotovo kad su išarane tupavim reklama. Ovi su klupski pa sam ih stavio. Sad ću napred zašrafiti, a pozadi neka stoji ram.

 

Totti, odmah sam se setio ovog klipa.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ću napred zašrafiti, a pozadi neka stoji ram.

Videces koliko ce lepse i elegantnije da cucne, zato sto je mesto na braniku naravno taman za velicinu tablice. A ramovi strce na sve strane, stavi jedno poredjenje before/after . Na stranu sto su ramovi totalno nepouzdani. Evo cisto da uporedis kako je to kod mene, kacio sam negde i ranije:

 

image.jpg  image.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašrafljene tablice Ivane.  :thumbup: 

Promenjena remenica altenatora i španer PK kaiša. U toku nedelje treba jedan grejač da zamenim i to je to.
Nabačena i zimska obuća. Vraćena fabrički preporučena 205/55 R16. Daleko lepše na oko, a bogami i auto daleko stabilniji i udobniji. Biće da je 215 prevelika za ovu felnu.

I malo slika sa krštenim aparatom

 

 

img_5483.jpg img_5488.jpg img_5490.jpg img_5491.jpg

img_5492.jpg img_5493.jpg img_5495.jpg img_5496.jpg

img_5502.jpg img_5503.jpg img_5518.jpg img_5519.jpg

img_5523.jpg img_5525.jpg img_5526.jpg img_5535.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zašrafljene tablice Ivane.  :thumbup: 

Promenjena remenica altenatora i španer PK kaiša.

 

Aj' sad uporedi before/after (najlepse po jedna pop-nitna u ugao). Em je diskretnije, em lepo cucne u leziste na braniku i po sirini i po duzini, em bezbednije po tablice. Plasticni ramovi su mi bas kiceraj na autu, pa jos kad ih nakrcaju sa reklamama, lako se lome i spadaju...

 

2013_11_06_2254.jpg  img_5493.jpg

 

Sto se remenice i spanera tice (tj. celog PK kruga na JTD) - milina je kad je sve ispravno, i kad ides brzinom puza ili kreces bez gasa samo prede  :thumbsup: .

Jos jednom - Lybrica je prelepa, ima neki vanvremenski dizajn, poput Alfe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sale, samo još fali da se zavlačim ispod auta da brišem. I ovako me ukućani i komšije gledaju kao da sam blesav jer stalno nešto čačkam i brišem.  :p

 

Lepše je sa pop nitnama, ali mi nisu bile pri ruci. I ovako je bolje nego pre. Baš, nema više škripucanja, sad prede kao maca.  :D

 

Hvala Sikter!  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potpuno je divna Lybra, stvarno nemam reči. :) Održavaš je baš onako kako je zaslužila.
Negoo, reci mi, šta misliš kako bi joj čučnuli barovi na krovu, u nekoj lepoj sivoj boji? Znam da mi se mnogo sviđa kada ih vidim na AR 159 karavanu, pa kontam da bi i Lybri stajali dobro. :) Nešto u ovom fazonu: http://pictures.autotrader.co.uk/ATD_web/servlet/media?id=358908824

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mala razlika u dimenziji, a totalno pokvari izgled celog auta.

 

Meni se to jako dopada i na 156 i 159, nekako upotpuni izgled. Lybra ima već ove lajsne preko krova, tako da bi to bio samo višak, a i ne verujem da može da se stavi.  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne cackaj mecku, diskretno savrsenstvo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Volim kad ne odstupa puno od fabrike. Jedino što bih promenio bez razmišljanja su farovi, da se naprave novi providni i ubace sočiva, samo jakoo skupa zajebancija.

I nešto realnije, blago zatamnio stakla, ove lajsne na krovu u crnu sjajnu foliju i eventualno ceo krov.  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaš, i na Marei dobro izgledaju ti barovi, a ona ima istu foru sa dve boje kao Lybra, ono iznad zadnjeg svetla itd... Naravno, ti bolje znaš, meni je samo onako palo napamet. :) Evo ja ubeđujem ćaleta da to uradi na Cromi npr. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve zavisi koliko planiraš da držiš Lybru kod sebe. Ja bih, kada bih znao da će sigurno Stilo kod mene biti npr narednih 5 godina, odmah menjao amortizere i radio veliki servis, a ovako sve nešto čekam, a ne znam ni sam šta jer se svakako družimo još dugo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imali samo ovih dana problema sa curenjem nafte. Problem uspešno otklonjen gde drugde nego kod Gorana. Puštao kod davača na filteru, a usput promenjene sve šelne i creva. Da ne ureknem, ali za sad sve suvo kao barut. Odmah sam pomislio na najgore i da ću morati da se izujem da se predihtuje CR pumpa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...