Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Na greškama se uči. :)

 

Ja ću uvek pre da odem sam do mupa, nego njima da dam 2, 3 soma, pa nisam sakat. Prošle godine u Zemunu gde sam carinio auto, neka veštica iz agencije mi tražila 3 hiljade da odu do mupa, kao da ide rupe kopati. Stavio tablice sa drugog auta i teraj kući.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve to izgleda lepo kad ti oni izdeklamuju, te dzabe tehnicki, te ovo, te ono... Pa ne bi radili da nemaju profita.

Uvek sve odradim sam, cak i ranije kad se cekalo u MUP-u za overu, oteram licno auto na tehnicki, insistiram da mi pregledaju jos po nesto, isproveravam kocione sile na tockovima... Ipak je glava mojih najmilijih (kao i moja) u tom autu. Pored svih obaveza i posla, za toliko imam vremena i odgovoran sam i prema sebi i prema drugima. A ne da prolazim tehnicki na lepe oci i potpis, pa se posle cudimo otkud toliko tehnicki neispravnih vozila na putevima. Jeste tesko vreme i ljudi se snalaze, ali ipak su zivoti u pitanju.

Jedina pogodnost je sto agencije omogucavaju placanje na rate. A ni to mi nista ne znaci jer u sirokom luku zaobilazim i odlozena placanja, rate, kredite i uvek se pruzim koliko sam dug...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam se malo posvetio ljubimcu. Pranje, poliranje + voskiranje, čišćenje alkantre i koža namazana hemelom.  :ice:

 

 

2013_11_02_2148.jpg 2013_11_03_2153.jpg 2013_11_03_2164.jpg 2013_11_03_2168.jpg 2013_11_03_2173.jpg

 

2013_11_03_2175.jpg 2013_11_03_2185.jpg 2013_11_03_2186.jpg 2013_11_03_2188.jpg 2013_11_03_2190.jpg

 

2013_11_03_2193.jpg 2013_11_03_2202.jpg 2013_11_03_2221.jpg 2013_11_03_2233.jpg

 

Voda sad samo sklizne  :smoke:

 

 2013_11_03_2227.jpg 2013_11_03_2228.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da nađem vremena pa mi sleduje isto. :) Nego renoviram kuću, ne znam gde mi je dupe a gde glava. :D
Super je Librica!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepio sam pločice. :D I ćale mi je rekao da nosim šut i drkam se sa pločicama, a da boje i moleraj ne pipam. :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehehe, Bogi mozes da pipas sve sto nije pod pritiskom:-)

Sreto bravo za.radove, ali zar je nisi voskirao pre 3 meseca?! Hoces lak da istanjis?! :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sretene, javi mi adresu u pm, pa ću da svratim da popijemo kafu i da mi ispoliraš i voskiraš Alfu! Čujem malo-malo pa voskiraš kola, pa da se ogrebem.  :harhar:

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malo da se spremimo pred zimu i silne kiše. U principu posle dobrog pranja vosak spadne. Sad sam uzeo neki malo bolji. Kad se zaprlja samo ga ispuškiram i preletim jelenskom i k'o nov!  :)

 

Može Bogi, treba iskoristiti priliku dok je lepo vreme. Ima i voska i polirke.  :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa, izgleda da ćemo morati da napravimo neko mini-okupljanje na levoj obali.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

stizem i ja dokle god ima voska i polirke  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa, izgleda da ćemo morati da napravimo neko mini-okupljanje na levoj obali.  :laughing:

Da, da, neko spontano i nicim izazvano okupljanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi se nameračili da mi potrošite polirku.  :laughing: Moglo bi neko predzimsko roštiljanje, pa između ostalog krpu u ruke i udri! 

 

Odradih i ručku koja je bila obična srebrna i nije mi dala mira. Dadoh jednu crvenu za materijal poserem se na kvaku, morao je prvo Wash prajmer da se nabaci da se boja ne bi oljuštila.

Odneo drugaru da ofarba i kaže ti si blesav s čim se zajebavaš i našta bacaš pare. Al', lepota leži u detaljima.  :)

 

2013_11_02_2144.jpg 2013_11_04_2237.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljubav nema cenu, a da nisi stavio wash primer ostade boja nekoj snajki na dlan :-) inace kako se skidaju kvake, nisam probao ali mi je jedna malo labava i kad je naglo povuces hoce da se izvuce neki milimetar?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo. Reko kad već radim da uradim kako treba. Zadigni kvaku, imaju kao dve zabice sa obe strane koje se pritisnu i oslobode kvaku, a ako ćeš samo ovaj metal da skidaš onda imaš sa unutrašnje strane 2 šrafa. Kod mene je ta plastika pukla i originalna ručka zagubljena.

Dobio sam ovu običnu uz auto koju sam lepio sa nekim slikonom koji se nije pokazao kao najsrećnije rešenje jer pre neki dan kako sam povukao odlete kvaka i umalo ne razbi prozor na susednom autu.

Pa kad je već spala da iskoristim priliku. Sad uzeh neki crni zajeban lepak od drugara g. limara, kaže da tu više nema skidanja.  :thumbup:

 

Pa i nisam baš, pogle kako ovde bode oči  :D

 

2013_09_16_1694.jpg

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali ovaj dečak koji piški na zadnjiim vratima... Stvarno nema smisla, ovako gospodski auto a sprdatorska nalepnica!  :harhar: 

Što se roštilja tiče, sačekaj sedam, osam dana još pa može. Moram da završim radove kući.  :turned:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam konflikt sa džukelom. Navalio da otme tablicu pa to ti je.

 

2013_11_06_2254.jpg

 

Pas 1 FLCS ram 0

Hteo ker da pise samo Lancia  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda.  :laughing:

 

Stao ker ispred mene i počeo da grize. Kad sam krenuo da ga gazim pobeže. Ja reko nije ništa i zaboravio, posle mi Igor (bg lion) skrenu pažnju na tablice.

 

Ovaj neki fazon

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...