Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Pažljivo sa tim sezonskim poslovima. Znam priče da su se ljudi vratili sa po 4-500$, Mac-om i presrećni, a i da su tražili novac od svojih da bi imali tamo šta da jedu. Dobro sve isplaniraj i organizuj se. Devojka i ja smo jedno vreme razmišljali o tome i na kraju odustali pošto je sada prioritet diplomiranje, a valjda će biti posle toga i ovde posla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj prodavati kola zato što ćeš biti neko vreme van. Doteraj ih nekom drugaru kući, da mu stoje u dvorištu na bezbednom, da ih povremeno pali da malo radi motor, i čekaju te kad se vratiš. Jedino ako ti treba para za taj put i ostalo, mada bolje da malo štediš, pozajmiš neki dinar, pa onda kada se vratiš sa nekom zaradom da vratiš šta si zajmio. Ja kola ne bih prodavao, znaš i sam da će ti svakako trebati kad se budeš vratio. :)

A da znaš, i ja svaki put kad okrenem ključ, izmami mi osmeh Alfica. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, znaš kako, i ja sam se naslušao svakavih priča, ali ništa iz prve ruke, već sve drug od drugarice itd... Nekoliko drugara sa faksa su išli letos i svi su okej prošli. Neki vratili prilično finu sumu, neki potrošili svu zaradu tamo. Tako da povučen tim iskustvom, najverovatnije ću i ja pokušati, pa šta bude. Ovo mi je prilika dok sam još student, posle nema ništa od ovoga i mislim da bi bilo lepo iskustvo.

 

Ne vidim neku svetlu budućnost ovde. Evo, firma u kojoj radim skoro godinu dana iznenada pukla i po sve sudeći uskoro ostajem bez posla. Treba sad naći drugi.

 

Bogiša, trebaće mi kinta, a počeo i mene ozbiljno da trese Alfa virus, tako da razmišljam o promeni.  :)

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da znaš, i ja svaki put kad okrenem ključ, izmami mi osmeh Alfica. :)

Ih, ne znas ti sta je lybra  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

STARIDŽ ZA 2 2 !!!

EDIT:
Izvinjavam se, ekstaza.

Elem, pa znam Sretene, verovao ili ne, i ja sam se tako naslušao svega o tome. Jedan moj drugar je otišao tamo, radio kako operater, a usput našao i još jedan posao sa strane, tj. šišao je dvorišta i orezivao ograde nekim ljudima. Doneo je baš, baš puno novca kući. Mada, on je imao privilegiju da spava kod nekih svojih rođaka tamo, tako da je smeštaj bio džabe, a za hranu je plaćao.
Po povratku je kupio auto, i zajedno sa ćaletom učestvovao u kupovini neke garsonjere na Ceraku. :) Ne zvuči loše, uopšte, a bio je 7 meseci ako sam ja to dobro razumeo.

Niko ne vidi svetlu budućnost ovde. Kao budući PR menadžer, jedino što vidim je odlazak preko.

Alfa virus, pobogu, retko koga obiđe.  :harhar: 

sashicus, nemoj me vući za jezik!  :laughing:


EDIT no. 2:
Krenem da kuckam ovde i propustim bukvalno 6 gol prilika, stvarno nema smisla!

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav crni Liverpul. Gunner till i die! :harhar:

 

Videćemo šta će biti, svaki dan čujem novu priču. :)

 

Danas produžena registracija na Lybri, 22.600 din + tehnički 1.200 din.

 

Godinu dana se družim sa Lybrom i mogu reći da se nijednog trenutka nisam pokajao šta sam je uzeo. Prava je krstarica. Jedino što bih voleo da sam imao manje ulaganja, ali šta je tu je.

 

Dnevno na poslu promenim nekoliko automobila i na kraju dana uvek sa osmehom sednem u Lybru. I, npr. kad je uporedim sa novom A klasom koju često vozim (i benzinca i dizela) koja je 7 god mlađa od moje Lanče, samo ću reći da onaj ko kupi tu kantu zaslužuje da bude upucan.

Vozio sam sve i svašta, ali čast da sednem u veće s*anje od auta nisam imao. Jes da idem u off, ali mrzim da vozim taj auto, duže od 20, 30 min i komplet se ukočim, sedište kao drvena klupa. Sramota za Mercedes.

 

I, jedna čista  :smoke:

 

 

2013_10_21_1993.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

22600 ? Gledam ove kalkulatore registracije i svi nesto manje izbacuju, oko 18500-19000, ili oni nisu apdejtovani ili su tebe odrali, gde si radio? Jel si proverio jos negde cenu?

A sto se tice lybre u odnosu na druge automobile, mozda mi gledamo previse subjektivno, ali moje misljenje je da je lybra potcenjena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, ne gledaš za isti auto.  :p Moj je 2003 god. i 85 kW i baš po kalkulatoru ispadne 22.587 din.

 

Veoma potcenjen i za relativno male pare može da se vozi odlična limuzina. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cekaj, jel to pokusavas da kazes da ja vozim matori auto?! :harhar:

Zaboravio sam da tvoj ima tricavih 4kw vise, al' zato placas skoro 4k vise  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bokte, stvarno razlika skoro 4 hiljade. I godina i snaga tu utiče.  :p

 

Mene je prošle godine sa saobraćajnom i tablicama izašlo 25.600 din + plus tehnički.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene prva registracija izašla 31 crvenuu.  :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoj je 103 kW i koja godina? Nešto mi to puno. Gde si radio, ovde negde kod nas?

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites

'04 , 140ks, 1910 kubika. 
Kod nas, odmah posle pančevačkog mosta ima tip agenciju. Znači dao sam njemu, posle samo došao i pokupio tablice i sve papire, nakačio na auto i gotovo. Rečeno mi je da će mi svaka sledeća biti 28 hiljada, samo je prva ovolika zbog nekih čuda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolega da lisam dobro primetio ali u prethdnim nocnim fotkama tebi svete dugmici na volanu?One volume + i -  i mode i gore dole?

 

Pozdrav 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da niste subjektivni i slazem se sa vama da je Lybra neopravdano potcenjena kod nas. Ali dobro, ako je za utehu, bar na radost ponosnih vlasnika sto se kupovine tice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To baš htedoh da kažem, ide u korist budućih vlasnika.

 

Lancia 080, kod mene svetle dugmići na volanu, sad nisam siguran za prethodne generacije Lybre. Nije staklo, već folija, to je fabrički išlo na Emblemu. To i zatamnjena stakla, razmišljam o tome još kad sam uzeo auta, bruka kako mu dobro stoji.

 

Bogiš, deru te. Pa sad je za tvoju makinu reg sa tablicama 26 hiljada i neki dinar, a produženje ista cifra kao za mog. Ja izbegavam te agencije što sve same završavaju jer tu svoju uslugu dobro naplate. Svoj i ćaletov auto registrujem u Dunav autu u Krnjači, najpovoljniji su kod nas. Kod njih sam sve završio, izdali i nalepnicu pa nisam morao ni do mup-a. A, u VIR-u su mi tražili 24.600 za produženje bez tehničkog. 2 soma razlike, malo li je...

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami, i ja sve sam i ne pomisljam na agencije :) ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da nije u ovoj temi ali pogledajte ovu lybru bicolor sa staklenim krovom prvi put vidim.

 

http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=230880280&asrc=st|sr

Joj kako joj je dobar enterijer. A krov sa sjajnom folijom stoji odlično.

Lybra je strašan auto, funkcionalan. Stvarno potcenjen, a nosi taj Fiatov super pouzdan JTD između ostalog. Ne znam šta reći, to mnogo govori o ljudima na ovim prostorima.

E Sretene, malo sam se sinoć informisao, jesu mi uzeli više nego što bi trebalo. Zelen sam ja još uvek pa je prošlo, ali učim polako, neće to više moći. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zelen sam ja još uvek pa je prošlo

 

Pre bih rekao srebrn nego zelen :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEĆE MOĆI TAKO JOŠ DUGO BOGAMI, NEĆE!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...