Jump to content
FAS Goran
dbugarinovic

Fiat 500L - poziv na proveru amortizera?

Recommended Posts

Danas pozvali iz AK Voždovac dovac, treba da se javim sa autom jel ima neku gresku sa amortizerima, pa treba da se zamene.Ja licno nista nisam primetio, auto je savrsen.Prosao iji 1100km,auto preuzeo pre nekih 45 dana,oba paketa opreme.Jel imao neko jos ovakav poziv i da li znate o cemu se radi?Hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobar znak... pocinjemo da licimo na normalne zemlje! To se desava svim proizvodjacima automobila, pogotovo u prvim serijama, ne treba da se brinemo zbog toga. Mene cak raduje, da neko primeti nedostatak pre nas! Do sada smo u Srbiji morali da se upljujemo da dokazemo da nesto ne radi kako treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas pozvali iz AK Vozta dovac, treba da se javim sa autom jel ima neku gresku sa amortizerima, pa treba da se zamene.Ja licno nista nisam primetio, auto je savrsen.Prosao iji 1100km,auto preuzeo pre nekih 45 dana,oba paketa opreme.Jel imao neko jos ovakav poziv i da li znate o cemu se radi?Hvala.

Otkud to sad? Nista nisam cuo ni primetio do sada. Sto nisi pitao o cemu se radi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Danas pozvali iz AK Vozta dovac, treba da se javim sa autom jel ima neku gresku sa amortizerima, pa treba da se zamene.Ja licno nista nisam primetio, auto je savrsen.Prosao iji 1100km,auto preuzeo pre nekih 45 dana,oba paketa opreme.Jel imao neko jos ovakav poziv i da li znate o cemu se radi?Hvala.

Otkud to sad? Nista nisam cuo ni primetio do sada. Sto nisi pitao o cemu se radi?

 

Pitao jesam,receno mi je da je za prvu seriju Fabrika poslala amortizere,jel ovi prvi nesto ne valjaju.Za put i dnevnicu nema nista, naravno.

Upravo pozvao Call centar i pitao za zamenu amortizera,a oni naravno nemaju pojma.Objasnio im o cemu se radi,obecali da se mi javiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i ranije,ubrzo su se javili.Amortizeri se menjaju jel postoji sumnja u njihovu bezbednost i dugotrajnost,odnosno da je ovo samo rutinska kontrola od strane fabrike.Tek sada mi nista nije jasno,pa da li ce jos neko zeleti da kupi fiata,ako posle 1000km vec pocinjes da menjas delove?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je najnormalnija stvar danas, svi proizvođači to rade.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvao sada drugara koji je isto kupio L njega kao i mene nisu zvali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao i ranije,ubrzo su se javili.Amortizeri se menjaju jel postoji sumnja u njihovu bezbednost i dugotrajnost,odnosno da je ovo samo rutinska kontrola od strane fabrike.Tek sada mi nista nije jasno,pa da li ce jos neko zeleti da kupi fiata,ako posle 1000km vec pocinjes da menjas delove?

Zakazali servis amortizera za petak u 8,javicu sta su menjali i sta je bio problem.Jos niko sa slicnim pozivom?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Meni u AK Kole uzeli 90€ za kaparu. Valjda sam im bio simpatičan  :guitar:

meni nisu uzeli nista,to je valjda sto sam znao vlasnika AK :harhar:

 

Kao i ranije,ubrzo su se javili.Amortizeri se menjaju jel postoji sumnja u njihovu bezbednost i dugotrajnost,odnosno da je ovo samo rutinska kontrola od strane fabrike.Tek sada mi nista nije jasno,pa da li ce jos neko zeleti da kupi fiata,ako posle 1000km vec pocinjes da menjas delove?

Zakazali servis amortizera za petak u 8,javicu sta su menjali i sta je bio problem.Jos niko sa slicnim pozivom?

 

izgleda samo ti. kad si bese preuzeo auto?

 

Auto preuzet 28.5.2013.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam moj preuzeo 17.04.2013. i pre neki dan se cuo sa prodavcem (zbog moje promene broja telefona),i nista mi ne rece.do sad sam presao 3500km,rekao bih da su ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I sta bi sa amortizerima? Otkud tako malo ljudi da su zvali? Jesi li pitao otkud samo ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sledeći post je odgovor na ovo:

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=59141&p=925925

 

To objasnjenje za zadnje amortizere da su bili "probni" zbog velike potraznje u maju mesecu, mi nikako nije jasno? Sta znaci probni? Skinuli amortizere sa Fiata Bravo da probaju na 500l?? :-)

I ti probni su bili samo na tvom automobilu? Ti si im bio test vozilo il sta? Svasta. Ja bi trazio detaljnije pojasnjenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajno. Od pre par dana pri laganoj vožnji u rikverc čujem cviljenje iz točkova. Ne mogu baš da ocenim odakle ali to je verovatno to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...