Jump to content
FAS Goran
sale nacionale

Fiat 500L / Fiat 500X - Uconnect multifunkcionalni uređaj, iskustva i problematika

Recommended Posts

Jedna molba za sve vas koji imate fabrički ugradjenu multimediju (bilo koji tip) i da ste iz BG, čovek koji se bavi sa svim tim imao bi molbu da neko dodje do njega sa fabričkom multimedijom da bi probao da snimi protokol za VP3 uređaje, već je napravio emulator za VP2, i pokusava da sredi i navigacije na VP3 i VP2, tako da eto neko se bavi i doci ce se do nekog rešenja i pomoci svima nama da unapredimo te uređaje i zavrsimo sa pitanjima tipa kako zadnja kamera, kako navigacija itd.....ako imate volje ko hoce da pomogne nek se javi, ja sam iz NS i doterao bih mu odma ali nemam fabričku i tu nemoze da usnimi protokol izmedju canbusa i uređaja. Ko moze najbolje na zeca@eunet.rs da ga kontaktira ili moze i preko mene na poruke ili kako god vam lakse. nadam se da ovo nije oglas i da nisam promasio temu, posto se nista ne kupuje i prodaje. HVALA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala za update. UI mi je sad mnogo lepsi. Cini mi se da su se i oko zvuka potrudili. Bolji je zvuk tj verovatno je poboljsan equalizer. Ali vredi pola sata u kolima. Ja nisam morao nista pritiskati. Samo sam ubo usb i odmah je sam poceo update.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavrseno skeniranje. Tokom procesa je oguljen lak sa bele plastike na jednom malom mestu. Jel zna neko kako da prelakiram i kod koga ovu plastiku oko uconnecta?
Govorim o onoj sjajnoj beloj plastici.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zavrseno skeniranje. Tokom procesa je oguljen lak sa bele plastike na jednom malom mestu. Jel zna neko kako da prelakiram i kod koga ovu plastiku oko uconnecta?
Govorim o onoj sjajnoj beloj plastici.

Sent from my MI 5 using Tapatalk


Verovatno moze kod nekog ko farba kola....nije mi jasno kako je ostetio taj deo kad moze da se izvadi uconnect bez problema.


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas mi je zao sto ste ostetili...probaj kod nekog farbara ne bi trebalo da bude problem. Sta kaze da li ce moci nesto da se uradi sa tim uconnectom?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo , 

 

VP3, VP4  emulator   u fnalnoj  fazi ... beta test napokon uspesan  od danas !!!

 

Hvala svima na pomoci a narocito momku sa zutim FIAT 500L koji je dovezao auto .

 

zeca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravo , 

 

Za sada info ...

 

1. Mozemo kao i pre otkljucati sve multimedije i navigacije VP2 - Continental , VP3 - Harman Becker, VP4 - Harman Becker. I vecinu ostalih radio aparata i navigacija .

2. Zavrsili smo emulator za VP2 - originalna multimedia za Fiat 500L  moze da radi na stolu ili bilo kom autu koji nema fabricki ugradjenu originalnu muzikicu. Radi i bluetooth . 

3. Zavrsili smo emulator za vp3, vp4 - trenuto izrada finalne plocice i programiranje mikrokontrolera. Originalna Navigacija za Fiat 500L  Harman Becker VP3, VP4 moze da radi na stolu ili bilo kom autu koji nema fabricki ugradjenu originalnu muzikicu. Mocice da se aktivira i rikverc kamera bice uskoro zavrsena eketronika i modul za nju ali nam treba jos malo vremena ...

4. Trenutno radimo na resenju za konverziju americkih modela Uconect navigacija na evropsku verziju  - i sa  evropskim mapama  ... za fiat , dodge, crysler.

 

Pozdrav 

 

Zeca

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...