Jump to content
FAS Goran
sale nacionale

Fiat 500L / Fiat 500X - Uconnect multifunkcionalni uređaj, iskustva i problematika

Recommended Posts

Sve je prosto ko dan. Ako nemas nikakav plejer sad mogo bi da mi slikas dzek da vidim kakav je. Ja imam uconnect plejer. Nov bukvalno. Iz 500L izvadjen. Radi touch, bluetooth povezes fon sve ima. Ako si zainteresovan mozemo da se dogovorimo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav

Da li je neko pokušavao (i uspeo) da instalira aplikacije na Uconnect. Skinuo sam i aplikaciju Uconnect live na telefon, ali mi izbacuje da nije dostupno u nasoj drzavi. Fiat Srbija izbacuje na fejsbuku kako je sve to moguće i kod nas. Sad me interesuje da li je to samo lepa reklama šta sve uređaj može, ali eto nije još uvek dostupno kod nas, ili sam ja smotan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pokusavao da skinem i instaliram program na kompu. DOsta vremena potrosiio i nista nisam uspeo . Sad sam pogledao za tu aplikaciju i s obzirom na ocene koje ima,mislim da ne treba da ti bude zao sto nije dostupna kod nas. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda je vec neko nesto pisao o ovome ali ne mogu da pronadjem.

 

Zamenuo sam fabr akumu i otkad sam stavio novi ne pali mi se ona informacija na displeju pri davanju kontakta UCONNECT,nego se odmah ukljucuje radio.

 

Jel to sve normalno ili...

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha ,ma ucinilo mi se da pri zameni akumu ,da mi se palio odmah radio tj radio stanica koja je namestena a znam da treba prvo onaj info .Medjutim ja sam to nesto zbrzao ,palio gasio ,sa kontaktom ,bez kontakta .Posle krenuo sa njim, upalim kola kad ono INFO. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala interceptor, ja update sinoc

Ne slikah(nit zapisah) koju sam verziju imao ali je neka na 4.0......

Traje 25-30min....

 

Pocetak: 

 

IMG_20170927_201742.thumb.jpg.8e2914928f67309d59600f539103b918.jpg

 

A posle nekoliko minuta krece ovaj ekran: 

 

IMG_20170927_202758.thumb.jpg.0acf2a5c468985cc97d891f690c88c8d.jpg

 

I dok stigne do kraja prodje 25-30min, posle dok namestite stanice prodje i 40-45 min...

Ono sto sam video novo je pokazivac spoljne temperature u meniju More

 

IMG_20170927_205446.thumb.jpg.408a6e2b09d63f4cddc5e837aabad8fd.jpg

 

I sto bi neki rekli: " extra update, za sada radi super mnogo bolji zvuk od ranije, nasao radio stanice koje do sada nisam mogao"

Salim se, otkud znam cemu sluzi....ako ne bude prekidao vozacki zvucnik javljam. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

samo da ne ostanem duzan info....i dalje prekida levi, vozacev zvucnik ispod volume 15  

tako da ovaj update ne znam cemu....krivo mi sto ne slikah stari displej....cini mi se kao da ovaj ima malo vise crvenih linijica na "tasterima"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je ovo zadnja verizja..jel ima neka posle....? I steta je sto ne moze da se podesava displej kako mi zelimo boje posto ima sve boje moze da bude lepsi. 3467de122d81711b79f89abc0678cb68.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni u Fiatu kazu da je ovaj moj zadnji...nemaju pojma..i jako slaba generalno podrska za ovaj uredjaj..

 

Da li je uopste moguce da se ugradi zadnja kamera za rikverc..na nekom snimku sam video da radi.

 

Da li je usb fat32 ili je ntfs da probam sam update na tu 12 verziju.

 

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo bi trebalo da su posledice novog firmware, nesto je kao reseno , a nesto je kao dodato(sta je pokvareno sa novim fw, to naravno ne pise):

 

Solves the following problems:
failure to operate DAB
slow navigator
black screen
spontaneous blocking or restart of the system
Problems with iPhone IOS 10
block during listening to cd
non-functioning voice recognition
cd / usb not working
Audio malfunction during navigation
speed-speed radio misalignment

 

Introduce these improvements:
enhanced list of compatible phones
activating and deactivating ECO drive function via voice commands
ECO drive information on gpl versions
improved AF strategy
the ability to turn off and turn on the SMS READER function
possibility to update maps via tom tom site
the ability to view additional items on maps
possibility to display street numbers and road names on map
you can select a POI on the map and view the name and phone number
Album Art display for usb devices
improved SMS READER function
improved frequency scanning from steering commands
improved directory listing
improved the graphics of the ECO drive application

sa foruma alfista IT

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 hours ago, Dejanco said:

Kako da ubacimo navigacuju...da li je uopšte moguće?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 

Pisano je i ranije, u standardan VP2 330, nije moguce, nikako, jer nema u sebi GPS, samo zamenom uredjaja za isti koji ima GPS, najlakse ga prepoznati umesto settings ima dugme NAV, tada vam treba jos GPS externa antena, ali onda imate one probleme blinkanje sata i jos nekih drugih, jer moraju u ovlastenom da se odradi neke stvari sa dijagnostikom, al oni to ne rade, ne smeju ili nesto trece, tako da sve to nema puno smisla, dok oni ne promene politiku ili dok se neko ne pojavi ko ce to privatno znati i moci da uradi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U ovlascenom servisu konkretno Stojanov Novi Sad su rekli da je zadnja verzija softvera a ono bila 6.0 pa sam sam uradio update. Nemam NAV dugme tako da otpada navigacija... A bas steta. I sto ne moze neka podesavanja skinova boja fontova itd da sami biramo.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li moze na ovaj nas stari model da se ugradi rikverc kamera...
I koliko bi kostalo ako neko zna da se ugradi novi uconnect?

7a7563ac3bba0e3b6e5934fdc5ad5f95.jpg

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...