Jump to content
FAS Goran
sale nacionale

Fiat 500L / Fiat 500X - Uconnect multifunkcionalni uređaj, iskustva i problematika

Recommended Posts

Ma nebitan je telefon, meni se desi da se ne upali displej a radio radi, ako ugasim isto, tek posle 15-20min ugasenog auta vraca dislej u funkciju. Samo ak kole skida i salje na popravku ali mora da dodjes kad se to desi xexexe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo odgovora na moj mail povodom nemogućnosti zvanja sa uređaja.

 

 

Ovom prilikom potvrdjujemo prijem Vaseg e-maila 15.07.2014. godine i zelimo da Vam se zahvalimo sto ste nas kontaktirali.

U tehnickom uputstvu za vozilo Fiat 500L na stranama od 297. do 308. je odeljak koji je posvecen telefonskom modu i njegovom aktiviranju. Tu mozete pronaci korake za pravilno uparivanje mobilnog telefona i njegovo podesavanje i konektovanje. Na osnovu informacija koje ste nam dali, ne mozemo sa sigurnoscu da tvrdimo da li se radi o odstupanju u radu uredjaja Uconnect ili je to uzrokovano nekim postupkom ili odabirom moda. Ukoliko se problem sa biranjem telefonskog broja putem uredjaja Uconnect nastavi uprkos tome sto ste pravilno povezali i konektovali svoj mobilni telefon, zamolili bismo Vas da se obratite ovlascenom servisu kako bi se problem precizno utvrdio i otklonio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoće da ne idem dva puta.

 

Što si toliko negativan? Valjda je u interesu svih da neko probije led i nađe rešenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drug mi radi za firmu koja pravi taj vas uredjaj za 500 L i jedan je od glavnih za to,mogu da ga pitam sta vas zanima.Pajo,pa tebi sam rekao za to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drug mi radi za firmu koja pravi taj vas uredjaj za 500 L i jedan je od glavnih za to,mogu da ga pitam sta vas zanima.Pajo,pa tebi sam rekao za to.

Pitaj ga da li može da se kamerica implementira na naš uređaj i da li je moguće izvršiti update, kako bi android 4.4.x mogao da šljaka preko BT kao i ostali. Ako može da pomogne bili bi mu mnogi zahvalni, pošto od servisera i fiata nema vajde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 Ako može da pomogne bili bi mu mnogi zahvalni,

i mnogo vise od zahvalni!!  :cheers:

 

da li oni dobijaju uredjaje koji su reklamirani ili neki drugi servis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas sam imao priliku da poslusam istu ovu nasu multimediju ali u glanc novoj Alfi Giulietti. Sta reci a ne zaplakati. Zvuk je fantastican, pun snage, basa,srednjih,visokih...

Od zvucnika ima isto kao i 500L, 16,5cm zvucnik u svakim vratima plus dva visokotonca u prednjim. Meni je potpuno isti. U cemu je onda fazon?[

 

http://postimg.org/image/9tkr7hnef/'>20140719_103010.jpg  20140719_103026.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Visokotonaci u prednjim vratima se razlikuju. Verovatno se razlikuju i zvučnici (ne mogu da vidim,sitna mrežica). Ali kako sviraju!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas instalirana nova (aktuelna) verzija softvera. Sistem je postao znatno snazniji.

 

Stara verzija

 

20140721_154744.jpg  20140721_154904.jpg

 

Nova verzija

 

20140722_164224.jpg  20140722_164159.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovlasćeni servis. Instalacija traje oko 20 minuta.

Ubode se flash i uređaj sam instalira (jednostavno). Prisustvovao sam procesu instalacije. Inače usluga je FREE pošto je auto u garanciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...