Jump to content
FAS Goran
sale nacionale

Fiat 500L / Fiat 500X - Uconnect multifunkcionalni uređaj, iskustva i problematika

Recommended Posts

meni se pre neki dan izblokirala slika, tj auto ugasen a oste slika na ekranu bez tona, moram sam da upalim auto i ugasim par puta da bi nestala slika,al od tad nema nekih problema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel cekate kada palite auto da se pogase lampice il odmah pali majstoru? Neko je to vec pitao. Posto ja nemam ovaj problem ali palim ko svaki auto do sada. Dam kontakt, vezem pojas,lampice se pogasile, palim auto. Pa i 458 Italia, das kontakt, povuces obe rucice menjaca ka sebi za N, pritisnes kocnicu, pa tek tada stisnes dugme Start. Dakle lampice se pogasile. :-)

Edited by nikola0406

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad na nijednim kolima nisam cekao da se ugase sve lampice. Jedino kod dizela ZIMI cekam da se ugasi lampica grejaca, a leti, ili kad je bio nedavno vozen, samo 1-2 sec... i nemam nikakvih problema sa uConectom ili bilo kojojm elektronikom zbog toga.


kuc kuc... da ne cuje zlo... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ata, ti ne cekas lampice??!! 

 

Nikad na nijednim kolima nisam cekao da se ugase sve lampice. Jedino kod dizela ZIMI cekam da se ugasi lampica grejaca, a leti, ili kad je bio nedavno vozen, samo 1-2 sec... i nemam nikakvih problema sa uConectom ili bilo kojojm elektronikom zbog toga.


kuc kuc... da ne cuje zlo... :unsure:

 

:question:  :question:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije kupuo on mene vec ja njega... ako mislim o bezbednosti ne znaci da moram da budem takav u svim oblastima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jos jedna zezancija pocela sinoc, levi prednji zvucnik cas radi cas ne.

Mislio sam da je do slabog kontakta ali juce probam sve zvucnike samo "vozacki" ne radi. ugasim , upalim radio kad on proradi!!!

posle toga radio do kuce bez gasenja...jutros radi.....da li je moguce da "softverski" radio(Uconnect)  zeza zvucnik....

i sada ne mogu da idem kod majstora zato sto kad se problem desi treba da dodjemo a ne kada problem nije aktivan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li neko iskustva u povezivanju Iphone i Multimedialnog uredjaja u 500 L?

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam ja iphone 5s i super funkcioniste! Pozivi, muzika, ma sve! Jedino poruke nisam probala jer bi bilo besmisleno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzika i pozivi po meni su dovoljni.:)

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blackberry 9900 takođe radi savršeno, a i može da se drži u prostoru za mobilni (pored usb-a) bez bojazni da će na krivinama da ispadne  :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi da li je neko proučavao da li je na naš HU moguće nakačiti kameru?

Vidim da je posebna doplata za kameru, a posebna za navigaciju, tako da ispada da je moguće imati rikverc kameru bez navigacije tj na našim HU.

Koliko ja znam kamera se uvek kači preko činčeva, a njih nema pozadi.

Evo jedna slika leđa naših HU koju sam skinuo kad je jedan uređaj bio u oglasima. Možda nešto pomogne.

5a9eda8a4a19_800x600.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo se raspitali kod dilera da li je to moguce-i rekli su da nije.Tacnije,moze ali za 800 evrica uz zamenu kompletnog uredjaja :-(

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da nadjem sada gde je kubura objasnio zasto ne moze kamera da se prikaci/pokaze na tom displeju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kubura, nebilo ti tesko da ponovis razlog. Hvala :)

Edited by erdelja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Predpostavio sam da postoji začkoljica.

Realno na poleđini nema ulaza za činčeve, al nije zgoreg da prokomentarišemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko hoce da cacka (s obzirom na garanciju), pretpostavljam da je slicna tehnologija, moze da se napravi switch na liniji flat kabla za ekran. Pri ubacivanju u rikverc signal sa kamere postaje primaran i prikazuje se na ekranu. Takodje je moguce napraviti i ulaz, recimo sa Nokie, koja ima video izlaz i mogu se pustati filmovi, prikazati Garmin navigacija (posto je Symbian na Nokiji u pitanju)...

Upravo to kolega Branko radi na svom ConnectNav na Stilu, pretpostavljam da ce biti i neki tutorial... Skoro sam rasturao svoju navigaciju (ConnectNav+), realno smesan hardver i softver za toliku cenu uredjaja, pogotovo novih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije slicna tehnologija,totalno je drugacija :D

Ima dosta BGA elemenata,te stoga svako cackanje moze da bude kobno.

Edited by Sima-Koya

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...