Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
neshaoct

F1: VN Nemačke 2013.

Recommended Posts

Hamiltonu pol pozicija

 

hamilton%202013%202.jpg

 
Vozač Mercedesa Luis Hamilton osvojio je pol poziciju pred trku za Veliku nagradu Nemačke koja se vozi na stazi Nirburgring. Britanski vozač je došao do druge pol pozicije zaredom u vremenu od 1:29.398 minuta. Uz Hamiltona iz prvog reda startovaće aktuleni šampion Sebastijan Fetel u bolidu Red Bula. Drugi vozač Red Bul ekipe Mark Veber startovaće sa treće pozicije, dok će sa četvrtog mesta krenuti Lotusov vozač Kimi Rajkonen.
 
Rezultati kvalifikacija za VN Nemačke:
 
1. Luis Hamilton (Mercedes) 1:29.398
2. Sebastijan Fetel (Red Bul) +0.103
3. Mark Veber (Red Bul) +0.210
4. Kimi Rajkonen (Lotus) +0.494
5. Roman Grožan (Lotus) +0.561
6. Danijel Rikardo (Toro Roso) +1.130
7. Felipe Masa (Ferari) +1.728
8. Fernando Alonso (Ferari) +1.811
9. Dženson Baton (Meklaren)
10. Niko Hilkenberg (Zauber)
 
11. Niko Rozberg (Mercedes)
12. Pol Di Resta (Fors Indija)
13. Serhio Perez (Meklaren)
14. Esteban Gutierez (Zuaber)
15. Adrijan Zutil (Fors Indija)
16. Žan-Erik Vernje (Toro Roso)
17. Valteri Botas (Vilijams)
18. Pastor Maldonado (Vilijams)
19. Šarl Pik (Marusija)
20. Žil Bjanki (Marusija)
21. Geido Van der Garde (Katerhem)
22. Maks Čilton (Katerhem)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odgledao snimak malopre i ostao fasciniran koliko voditelj na SK veze nema sa životom. Bolje da samo ćuti.

Mnogo su loši...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da da to si u pravu nidzo,slabi su sa tematikom o F1,mnogo lose rade prenos,ja nekad pustim na RTL pa gledam tamo i ponesto razumem sta komentarisu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odgledao snimak malopre i ostao fasciniran koliko voditelj na SK veze nema sa životom. Bolje da samo ćuti.

Mnogo su loši...

 

Ha ha ha , onda ništa nisam ni propustio. Ton bio na mute.

Onaj Veljko P. bio car, kad god je komentarisao ja zaspim. Mora da su ga zaposlili u nekom porodilištu , da uspavljuje bebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne verujem da ne postoji jedan entuzijasta koji bi mogao da radi dobre prenose. Nije sve u parama.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, čovek bi očekivao da će se vremenom popraviti, ali ništa od toga. A kolega Veljko aj što uspava gledaoce, nego što i sam zakunta tokom prenosa. Kralj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fetel prvi ponovo, Kimiju falilo još par krugova / odličan drugi.

Grožan dobar, Alonso kao baba, Masa nestao negde, Hamilton ko Hamilton juri / kuburi i tako celu trku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Red Bull kažnjen zbog incidenta u kome je povređen snimatelj
 
f1%20%20boks.jpg
 
Svetski konstruktorski šampion u Formuli 1, Red Bull Renault, kažnjen je od strane Međunarodne automobiliske federacije (FIA) sa 30.000 evra zbog incidenta u kome je povređen jedan snimatelj. Naime, u devetom krugu trke za Veliku nagradu Nemačke na Nirburgringu, pri izlasku iz boksa vozaču Red Bulla Marku Webberu otpao je zadnji desni točak. Poput metka točak je proleteo boksovima i dok je nekoliko mehaničara uspelo da ga izbegne, to nije uspeo snimatelj Paul Allen. Ukazana mu je lekarska pomoć i prevezen je u bolnicu u Koblencu.
Nakon naknadnog pregleda video-snimaka sudije su utvrdile propust Red Bullovih mehaničara i kaznili tim zbog nesigurnog puštanja bolida iz boksa. 
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...