Jump to content
FAS Goran
milkobgd

Fiat 500L - zatamnjivanje stakala

Recommended Posts

Mrežica ima jedan malecni benefit, štiti od sunca i kada se staklo prozora spusti. Lično, kombinovao bih folije s mrežicama ali tada cela avantura postaje preskupa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zza1808.jpgzza1809.jpgzza1810.jpgzza1811.jpg

 

Inace zadovoljan sam zavesicama ,lepo je zatamnjeno ,lako se montira .Rub zavesica je dosta cvrs sto je I dobro jer ih drzi ravno na prozorima tj. pored njih, nema uvijanja .

Dobijaju se u orig pakovanju ,jedna velika moze se reci platnena torba sa uputstvom za montazu slikovito opisano za 500L.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja planiram za vikend da skoknem do bgd-a da postavim folije, ali ne znam sta da radim sa zadnjim bocnim staklima? Preporucili mi kao sto je Sale uradio i lepo izgleda ali ne znam kakva ce vidljivost biti.

 

A mogao bi i Deda da nam da sajt odakle je porucio one plasticne (ja sam trazio po onome sto si mi rekao ali nisam uspeo da nadjem).

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, nadjoh ja sinoc ali meni bilo bez cene (uspeo sam da oscitam sajt sa neke tvoje slike) :D 

 

Tebi Deda sam pricao, gazda stana gde zivi moja sestra radi u Svedsku. Pre par dana je dosao u Srbiju. On mi kao osoba nije bas siguran, ali pokusacu sa njim da nadjem zajednicki jezik pa da mi donese kada dolazi sledeci put. :)

A gledam i cene, pristupacna je i za sve prozore iza B stuba.

Deda, jesu li imali razne nijanse i boje ili samo tu jednu koju si ti uzeo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam, možda nema spuštanja stakla ako se ovo montira na vratima? Zato smo mi i uzeli samo za malo prozorče koje ne može da se uradi klasičnom folijom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

a jel ima kod nas mrezica da se kupi  ( zadnji bochni prozori),

ako ima,gde ?

 

fala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko probao da atestira stakla a da ima spolja zalepljenu 100% foliju na plasticnom prozorcetu, ne znam kako tretiraju to posto nije folija za staklo i nemoze ona nalepnica da se stavi, mada opet po zakonu moze do 100% zatamnjenje da bude pozadi...

DSC_0088.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoćemo li sad polako da skidamo folije? Pretpostavljam da niko od nas nema nalepnicu ispod folije. Šta sad?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hoćemo li sad polako da skidamo folije? Pretpostavljam da niko od nas nema nalepnicu ispod folije. Šta sad?!
Odes i stavis nalepnicu.

Sent from my SM-J710F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skidaj :) .

Salu na stranu, apsolutno vise nisam imao ni volje ni zelje da se bakcem sa "strucnjacima" i njihovim izivljavanjem. Takodje i masa ljudi koje znam. Tako da sam sa prethodnog auta teska srca skinuo 65% Llumar-ke koje su se jedva i primecivale. Kompenzacija je dosla sa kosacicom koja ima fabricki tamna stakla pozadi i na kojoj ne planiram bilo sta da nadogradjujem. Neka im njihovih atesta i haraca, a meni mirna glava.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...