Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
DraganUS

P: alufelne 16" od Stila, sa gumama

Recommended Posts

Na prodaju moje alu 16" sa Stila. Felne nisu krive,varene ni slicno. Auto uvezen pre 3 meseca na njima. Svaka provera je moguca kod bilo kojeg vulkanizera. Mozemo se naci i da se provozamo, felne ne tresu ni na 60 ni 140 ni 200. Na rubovima imaju znakova koriscenja, nista strasno, ne utice na rad istih. 

Na njima su 2 gume u ok stanju koje su napred, druge 2 nazad su lose i mogu da izdrze jos ovu sezonu(205/55/16), gledam da sve ide u paru i zato ih dajem za 150e komplet. Umalo da zaboravih, svi cepovi su na mestu, ni jedan ne fali. Preuzimanje u BG bilo gde, moze i usput ka Sidu jer idem sad u subotu ka granici. 

 

Kasnije cu postaviti neke close up slike.

 

cxca20415.jpg  cxca20416.jpg

 

kola nisu ukljucena u cenu.

0631791058

Na poslu sam od 13 do 21 sat - sreda do nedelje. Ako me zovete u to vreme mozda se ne javim, ali cu vas definitivno nazvati nazad.

Moze preko poruke. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pih, izgubiću rekord u najnižoj ceni za koju sam kupio felne i gume.. :no

Svaka čast za ponudu :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolje biti realan po meni, mogao sam staviti visoku i nikad ih prodati, ovako svako je na plusu, i ja sto ih brze prodam i kupac sto ih dobije po dobroj ceni.


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bi mogla jos neka slika izbliza pa da zavrsavamo poso :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...