Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
shunta

Bravo 1.9 JTD

Recommended Posts

Pozdrav narode,

 

vlasnik sam Fiat Brava 1.9 JDT ima vec godinu i po dana. Od dana kupovine pa do danas, dosta toga je ulozeno u auto, u pocetku sam imao dosta problema i zamenjeno je dosta stvari, ne bih da vas davim ovde sa tim, bar ne u ovom postu  :) ali zato sada sve ide kao savrseno, i nadam se da ce tako i ostati ;)

 

Prva registracija je bila 2001 godine, sto stoji i u saobracajnoj, ali je on inace 2000 i motor je sa 77kw - 105 ks i zivahan je kao da je juce izasao iz fabrike.

 

Oprema u autu je GT i unutrasnjost sivo-crna. Sto se tice samog enterijera, kompletno sam reparirao sedista (prednja) koja su popunjena novim sunjerima u kombinaciji sa meblom i eko kozom sa strane sa kojom nema dodira pri sedanju :) Takodje mi je presvucena rucica menjaca u crnu eko kozu i tablu sam zamenio sa plavim led diodicama koji zbog zelene folije koja se nalazi u tabli daju meni predivnu svetlo plavu boju.

 

Sto se tice eksterijera, tu nije mnogo toga odradjeno, osim ugradnji Xenona (sijalice su mi 6k), koji cuce super sa plavom tablom ;) Ali inace auto (Bravo) je lep sam po sebi,  ne bih ja tu nista dirao :)

 

Evo i slika:

 

IMG_1228.jpg IMG_1227.jpg IMG_1229.jpg IMG_2025.jpg

IMG_1467.jpg IMG_2019.jpg IMG_2020.jpg IMG_2023.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan je, baš volim kada vidim ovakva sedišta u Bravu/i, a ne ona sa onim dezenom... Fino bi mu došli Mareini farovi sa sočivom zbog ksenona :thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lep Bravisa, takodje kao i ti volim sportski OEM look, bez nekog budzenja.

Gde si radio reparaciju sedista, bas je korektno ispalo?

Sto Sikter kaze, Fiat uglavnom ima ocajan izbor materijala (i sto se tice kvaliteta i dezena). Stvar u kojoj nazalost svo vreme istrajavaju - npr. losa sedista i na Stilu, novom Bravu, evo sada i na 500 l...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odličan je, baš volim kada vidim ovakva sedišta u Bravu/i, a ne ona sa onim dezenom... Fino bi mu došli Mareini farovi sa sočivom zbog ksenona :thumbup:

Da da, to je u planu, bas kada sam se nameracio na Xenone nisam mogao da ih nadjem dve nedelje i na kraju sam ih ugradio bez njih, ali bice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš lep auto, a i sedišta deluju odlično. Čuvaj ga u stock varijanti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima  :laughing:

 

 

Lep Bravisa, takodje kao i ti volim sportski OEM look, bez nekog budzenja.

Gde si radio reparaciju sedista, bas je korektno ispalo?

Sto Sikter kaze, Fiat uglavnom ima ocajan izbor materijala (i sto se tice kvaliteta i dezena). Stvar u kojoj nazalost svo vreme istrajavaju - npr. losa sedista i na Stilu, novom Bravu, evo sada i na 500 l...

 

Sedista sam radio u Smederevu, kod jednog lokalnog tapetara, komplet prednja sedista su mi ispala 120e, sa rukama i materijalom. Ako nekome treba kontakt slobodno neka mi posalje PP. Covek inace super radi, ali je prebukiran, pa treba vremena uklopiti njegovo i vase vreme :)

Edited by shunta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...