Jump to content
FAS Goran
Bogisha

Moja "srebrna strela" AR 147

Recommended Posts

ma jok bre moja njiva a i nema cigani, u celo selo ima 100 stanovnika u vrr glave svi pomreli odavno. :-)

Edited by Milosnis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, zelena alfa, zelena trava... Čekaj sneg, pa ćeš je onda naći. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juče smo se malo vozili. :) Beograd - Valjevo(Povlen) - Ljubovija - Beograd.

Išli prvo do planine Povlen, preko Umke, Obrenovca, Uba i Valjeva. Sa Povlene se spustili nazad do Valjeva pa odatle do Ljubovije preko Pričevića i Pecke. Sve u svemu, put je osrednji. Bilo je delova gde je krpljen sto puta pa je sav neravan i izbrazdan, a bilo je i par deonica sa novim asfaltom gde je bilo milina za voziti. U dolasku ćale, ja, alat i agregat za struju, a u povratku sve isto + veš mašina.

Alfa se odlično pokazala, momačka vožnja, puno uzbrdica, dosta kočenja, prestizanja, bez obzira na teret.

Ukupno oko 390km, 7:15 min vožnje, 47 km/h prosečna brzina, potrošnja po bordu 5,2l/100km, a realna potrošnja je između 5,9 i 6,1. Obzirom kakvim smo putevima išli i koliko smo bili opterećeni, rezultati su dobri. Prošli put, Beograd - Valjevo(Povlen) - Beograd je bilo 5,6l/100km a 5,1 po bordu, a sad smo se popeli i do Ljubovije i to sve pod teretom, tako da je razlika u potrošnji opravdana.

Eto, malo utisaka.  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel tom pomenutom ves masinom nagovestavas da kreces Micinim stopama ili ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zli jezici. :D 

Dovezoh veš-mašinu iz vikendice kući, ova nešto poblentavila. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stajao sam pored tebe u bulevaru danas na semaforu, zimski set na zadnjem sedistu, tu je i navlaka a i neke crvene resice vise sa retrovizora :p

Edited by Sava92

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se nisi javio, mahnuo, bilo sta? :) Jesi cuo kako mi klepeta vodena pupa? :@ Isao odmah da je zamenim posle posla, pa si me video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa presao 15ak hiljada od velikog... Kazu mora da je neka greska sa pumpom, izvinili se i odradice mi je dzabe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa slusaj, garantovali su 60 hiljada za delove ugradjene na tom servisu, a ja sam dosao sa neispravnim delom posle 15 hiljada! Nisam im ostavio drugog izbora osim da uvaze reklamaciju. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji servis je u pitanju, koja marka delova?

Izvinjavam se ako je vec pisano posto nisam ispratio. Pitam, posto vec par puta cujem da se slicno desava posle zamene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvali su me iz servisa kasnije kad su razubcili i shvatili su da ipak nije pumpa. Remenica alternatora je bila u pitanju, a zamenise mi i PK kais usput, kazu nesto se iskrzao. Sutra cu ja po auto pa cu da vidim sta je tacno bilo.

U pitanju je AP sportov servis gore iznad Zvezdinog stadiona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kratko je trajalo, nisam presao 20km od kad je krenuo da se cuje. Ne moze tako brzo da se osteti do te mere. Ali dobro, kad sam vec morao da ga ostavim u servisu i da budem ceo dan bez auta, bolje da uradim sto vise, pa sam im tako i rekao. Sve sto nadju da treba da se radi, nek me okrene i kaze mi sta je, koliko kosta, i neka radi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da kida kais hoce ali kada se vec raspadne a to si morao da da primetis odavno. Skripuckanje na malom gasu i prilikom paljenja i gasenja auta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se na leru cuo. Cim dam malo gasa, prestane.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...