Jump to content
FAS Goran
Bogisha

Moja "srebrna strela" AR 147

Recommended Posts

Hahahahaha a bre a vi kad krenete iz Kg-a gladni i pripiti pa dodjete na zurku kod Bogishe sta cete da jedete i pijete :)

Marko ma necu ja u zamrzivac neko prasence ce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za njih ima mesta, neću da se namećem ali jednu od njih mogu da smestim. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti hvala ti! A ona s nokti pita za tebe :p

Za njih ima mesta, neću da se namećem ali jednu od njih mogu da smestim. :p

Axicu sad si malo daleko :) varkaj se. Tablice jos nisu resene :):p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brini ti za tablice. :p Daj sad da rešimo ovo oko bazena i prenoćišta za te tvoje ladies iz NIŠ . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne brini ti za tablice. :p Daj sad da rešimo ovo oko bazena i prenoćišta za te tvoje ladies iz NIŠ . :)

Brinem se. Sta cu :) takav sam. Moracu to ds sredim ovih dana :p

I neće prase u zamrzivač već iz njega

Do petog bi trebalo da je u zamrzivac... :) a posle ce da ga izvadimo :) i da stavimo nekoliko gajbe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
 

Jes vala.Koje felne si uzeo?

 

Eno strana, dve iza. :)

 

 

Uzeo sam slobodno :) hahahahah
BOGI orgnizuj neke drugarice ili salji bus da ove moje povedem :) al tad ce ti bar dva zamrzivaca trebaju :)

Bus kažeš?? Evo, samo da vidim gde je Cile, pa ga šaljem po vas.  :laughing:  :harhar:

On me je zadužio, on će i da se kupa! :p

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolko ste vi na forumu vremenski auuuu :D i ne stajete hahahah

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja evo u petoj na 120. I tempomat. Al ne vozim ja. Hahah Eto mene nocas u Kg, idem da doceram neku 159 i neke alfine felne za bg, valjda cu ja nju da vozim. Da vidim kaka je. A za felne se nadam da su one sto se svidjaju belom (a i meni), pa da muljam neki dogovor.

Edited by miske17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad si već na bogišinoj temi bolje njemu traži neke felne za njegovu strelu. :D Izgleda da se nije dovoljno istrošio sa ovim zimskim pa traži odmah i letnje da pazari. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doteracemo je nocas. Na a. putu smo. Drugarov cale kupio, pa sad idemo po nju ja i drugar. Uz nju idu i neke felne 17. Niko ne zna koje, cale nije ni gledo. Radujem se sto cu da je vozim napokon.

@beli, nadam se da su one sa tri velkr rupe,tristar. Pa da vidim za neki dogovor. On je sebi nasao zimski set. Ja nisam, ako to bude to, ove sadasnje bele idu za zimski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne idu ti te sadašnje za zimski, nego moje letnje idu tebi za zimski (jeVtinija ti guma 15", činim ti uslugu :D ) a ti meni daš te sadašnje da mi budu letnje. :D

AL 159 ima promer 5x110, tako da neke njene felne teško moš' da natakariš na 147. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dobroo... Nisam dugo ništa pisao, pa ajd' sad malo. :)

Alfa se vozila do Banata opet, 55km od moje kuće i 55km nazad. Potrošnja je bila 6,1l/100km, i nisam je nešto štedeo.
U povratku sam bio teži za mnogo kilograma koje ću izesti zimus.  :laughing: 
Fotografija_0001a.jpg

 

 

Pre jedno 7 dana je Alfa dobila i novi termostat, urađen kod Gorana. Sad se brže greje i delimično spremna za zimu. Cena sitnica: Nešto manje od 10 crvenih.

Juče sam svratio do Metroa i kupio 2 nove zimske gume. U pitanju su Wintere 195/65/15. Nisu najsrećnije rešenje, ali kako ono kažu - novo je novo. :) Boće montirane na felne za dan, dva, pa je onda Alfa i potpuno spremna za zimu. Razmišljam se samo o tretmanu voskom eventualno, ali videću još.

Evo cenovnik iz Metroa, ako nekoga interesuje. Stvarno nije skupo.
Fotografija_0002.jpg

Radi se i po ovom hladnom vremenu, svako veče parkiram u 29. novembra, posle prve raskrsnice.
Ostavim je da pričuva mlađu sestru.  :smoke:

Fotografija_0064.jpg
Fotografija_0065.jpg
Ujutru su ove na broju. :)  :up: 

Eto, da malo updatujem temu.  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...