Jump to content
FAS Goran
Bogisha

Moja "srebrna strela" AR 147

Recommended Posts

Multispoke rules!

Ne volim nakicene i izuvijane felne, zato i nisam ljubitelj Alfinih Tristar ili Stilovih Schumacher felni. Opet, telefonke su mi previse zatvorene, ali mi idu uz Alfu i njen su zastitni znak.

Za moj ukus, sto jednostavnija, spartanska forma, otvorena, sa sto manjim srcem, da diskovi dodju do izrazaja.

Petokrake (pogotovo kad krenu da se vrte na autu) i multispoke su moj favorit. Sto ljudi... :)

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tristar, pa ove moje standardne... Iza njih GT. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh da napisem Ivanu i Tottiu - to ima veze sa godinama ;) ali stvarno.
I sa autom na koji se stavljaju.
Multispoke i jesu pun pogodak za 159ku i vas od 35-40god

Tristar su meni ipak daleko daleko lepse na 147 ili GT koji su primereniji nama sa 25-30 ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:up: Ima to logike.
Mnogo mi je krivo što si tristar 17", da su 16" uopšte ne bih gledao druge felne, znao bih 100% šta kupujem kad bude bilo novaca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Htedoh da napisem Ivanu i Tottiu - to ima veze sa godinama ;)

Multispoke i jesu pun pogodak za 159ku i vas od 35-40god

 

Ja bih se šutirao nogama u dupe da imam 40  :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totti, mladi su, oprosticemo im, naucice vremenom :) .

Bez zezanja, slican ukus po tom pitanju mi je bio i sa 20 godina.

Bogisha, ista felna prilicno (da ne kazem drasticno) drugacije izgleda i u Zoll manjoj varijanti, evo ti primer cestih Stilo Blade - vec u 16" to vise nije to, kraci i deblji kraci, zatvorenija. Jednostavno, dosta manje efektno nego u 17" varijanti.

Inace, vremenom je vec 17" polako postala standard na modernim kolima, pa nije tako strasna cenovna razlika u odnosu na 16" kao ranije. Pa ko sta voli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja sam mlad, pa sam istog mišljenja kao Ivan i Totti. :D Ne volim te trokrake fazone kao što su Tristar i Stilove Schumaher felne. Petokrake i Multispoke kad se zavrte neprevaziđene.  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pri parkiranju je najvažnije da mogu da je vidim kroz prozor.  :thumbsup: Kako kod kuće, tako i na svim drugim mestima na koje odem! :cheers: 

IMG_20140225_152907.jpg        IMG_20140225_152923.jpg 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa rado bih ja, aliii.... :money:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno da mazes gume,mnogo lepse ce biti i lepse ce da se uklopi,imas jeftinih ,a dobrih sredstava za shminkanje guma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma čime da ih mažem, non-stop su u blatu, a puškiram ga svaki dan na OMVu.  :thumbdown: 
Kad se prolepša vreme, ne bude mokro, pa onda i ima smila.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad dodjem kuci slikacu ti cime sam ja mazao. Silikon za gume u konzervi, najbitnije je sto otporan je na vodu tako da drzi dugo. Mislim da je 300, 400 din u Auto Kesu.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pri parkiranju je najvažnije da mogu da je vidim kroz prozor.  :thumbsup: Kako kod kuće, tako i na svim drugim mestima na koje odem! :cheers:

Iz kog razloga?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sjajna stvarčica, ja uvek posle pranja nanesem ovo na gume. Baš dugo drži i ne šljašti kao slični proizvodi, već mu da lep crni šmek.

 

CAM00061.jpg

 

Samo ne znam koliko je pametno tebi preporučivati sprejeve.   :laughing:

Edited by Sreten91

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pri parkiranju je najvažnije da mogu da je vidim kroz prozor.  :thumbsup: Kako kod kuće, tako i na svim drugim mestima na koje odem! :cheers:

Iz kog razloga?

 

Jes' da nije vagen, ali volim da mi je na oku.  :whistle: 

 

 

Sjajna stvarčica, ja uvek posle pranja nanesem ovo na gume. Baš dugo drži i ne šljašti kao slični proizvodi, već mu da lep crni šmek.

 

CAM00061.jpg

 

Samo ne znam koliko je pametno tebi preporučivati sprejeve.   :laughing:

Ma nemoj mi to pod pritiskom, znaš da sam alergičan!  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...