Jump to content
FAS Goran
Bogisha

Moja "srebrna strela" AR 147

Recommended Posts

pa celo vreme pricam i zena mi rekla da zatamnim  stakla 100%  jer primetila  da mi zene bacaju oko na taj luksuz   :laughing:

Edited by dejica

Share this post


Link to post
Share on other sites

citam nesto temu, pa da kazem nesto dobronamjerno!

 

Ovako,i ja sam od onih "trkaca", po gradu i guzvi vozim polako,kad padne mrak a aj sam u autu kucam koliko mu je fabrika dala,redovno preko 200 km/h, ne kazem da je to pametno sto radim, al ajde te su godine ,al opet trudim se da budem korektan sto se tice nekih stvari:

 

1. Letim po nasoj stazi "Troica" redovno, i po nekim pravcima dje se koliko toliko moze sigurnije vozit brzo, jer jbg nemamo auto put.

2. Imam mnogo sire gume 17 ice od tebe i Eibach pro, i naravno auto mi je mehanicki tip top

3. Ono NAJVAZNIJE druze, nema sigurne brze voznje,al jbg kad rizikujes rizikuj sam, imas sad trkaca koliko oces pa se njima dokazuj (da sam ja blize jurili bi se redovno), ali NIKAD ne juri kad nisi sam u autu, jos sa curom Boze dragi,pa nemas ti pravo nekom daleko bilo zivot da uzmes ili jos gore nesto da mu ili joj ucinis...

 

 

Dobronamjeran ti savjet dajem, jer se takve greske skupo placaju.  I kad vec volis ostrije da vozis, spusti malo to auto i stavi bar 16 tocak, jer 147 kao i Stilo na 15 nebi trebao tako da se vozi ( imam druga koji na 15 celicne vozi Stila ko manijak,jos losi amortizeri,molim Boga da ga sacuva!!!)  , jer koliko god da ti je auto jako trebas da imas gume za takvo nesto,ne moze to sa 15icama.

 

Imas dobar auto,prilicno spreman za takve stvari, (zna se kakvo vjesanje fabricki imaju nase 147,to je remek djelo!),  samo malo vece cipele i manje suvozaca i bices pravi racer :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

citam nesto temu, pa da kazem nesto dobronamjerno!

 

Ovako,i ja sam od onih "trkaca", po gradu i guzvi vozim polako,kad padne mrak a aj sam u autu kucam koliko mu je fabrika dala,redovno preko 200 km/h, ne kazem da je to pametno sto radim, al ajde te su godine ,al opet trudim se da budem korektan sto se tice nekih stvari:

 

1. Letim po nasoj stazi "Troica" redovno, i po nekim pravcima dje se koliko toliko moze sigurnije vozit brzo, jer jbg nemamo auto put.

2. Imam mnogo sire gume 17 ice od tebe i Eibach pro, i naravno auto mi je mehanicki tip top

3. Ono NAJVAZNIJE druze, nema sigurne brze voznje,al jbg kad rizikujes rizikuj sam, imas sad trkaca koliko oces pa se njima dokazuj (da sam ja blize jurili bi se redovno), ali NIKAD ne juri kad nisi sam u autu, jos sa curom Boze dragi,pa nemas ti pravo nekom daleko bilo zivot da uzmes ili jos gore nesto da mu ili joj ucinis...

 

 

Dobronamjeran ti savjet dajem, jer se takve greske skupo placaju.  I kad vec volis ostrije da vozis, spusti malo to auto i stavi bar 16 tocak, jer 147 kao i Stilo na 15 nebi trebao tako da se vozi ( imam druga koji na 15 celicne vozi Stila ko manijak,jos losi amortizeri,molim Boga da ga sacuva!!!)  , jer koliko god da ti je auto jako trebas da imas gume za takvo nesto,ne moze to sa 15icama.

 

Imas dobar auto,prilicno spreman za takve stvari, (zna se kakvo vjesanje fabricki imaju nase 147,to je remek djelo!),  samo malo vece cipele i manje suvozaca i bices pravi racer :)

Nemam šta da odgovorm!  :clap: 

Hvala na savetima, jednom se dogodilo to na šta konkretno misliš, nije opet, niti će.  :police:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I pod 4. ono vaznije i od najvaznijeg je da skines crvenu navlaku sa volana :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, lakše mi je sve ostalo da ispunim!  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo da osvežim temu.  :scooter: 

U principu nema ništa novo, auto se vozi svakodnevno, s tim da je imao pauzu od 2 dana kada je pao sneg. Pali ko mina, dosta sporo se zagreva pa planiram da mu menjam termostat, a lupa mu malo balans štangla rekao bih, pa će i to kod "doktora" kad dođe malo lepše vreme.

Stigli mi i stikeri od Petra sa foruma, pa i oni čekaju lepše vreme da budu montirani.  :thumbsup: 

 

cxcb6609.jpg

 

Četiri čepa za felne, sportiva detelinice, i takoo. :) BIće to dobro valjda. 

Sada bih rado čuo sugestije gde da zalepim detelinice i zastavicu(e) ?? Imam neku ideju, ali voleo bih da čujem i sugestije. :)


EDIT: AL mi se iskrivila slidža  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa tamo gde svi lepe, video sam da dosta Alfi ima na prednjem krilu, pored migavca onog malog, a male zastavice mozes na B stub gde se spajaju vrata i sam stub  :thumbsup:

 

ovu veliku mozes da poklonis nekome  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliku sam planirao negde ispod naziva modela na 5im vratima.  :harhar:  Malo bih mogao da poklonim nekom  :laughing: 

Pa znam, i ja sam ih tamo viđao pored bočnih migavaca, tako da mi je to 90% rešeno, nego da čujem čisto ono, možda neko ima još neku ideju.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo malo da osvežim temu.  :scooter: 

U principu nema ništa novo, auto se vozi svakodnevno, s tim da je imao pauzu od 2 dana kada je pao sneg. Pali ko mina, dosta sporo se zagreva pa planiram da mu menjam termostat, a lupa mu malo balans štangla rekao bih, pa će i to kod "doktora" kad dođe malo lepše vreme.

Stigli mi i stikeri od Petra sa foruma, pa i oni čekaju lepše vreme da budu montirani.  :thumbsup:

 

cxcb6609.jpg

 

Četiri čepa za felne, sportiva detelinice, i takoo. :) BIće to dobro valjda. 

Sada bih rado čuo sugestije gde da zalepim detelinice i zastavicu(e) ?? Imam neku ideju, ali voleo bih da čujem i sugestije. :)

EDIT: AL mi se iskrivila slidža  :laughing:  :laughing:

E Pera je opasan,reci mu pozdravio ga bane iz ak vozdovac,a pozdravi i njegovu sekretaricu :) ,radi mnogo dobro te stikere,ali bukvalno.

Nadam se da neces izlepiti celu alfu,jer meni je to posle ruzno,ja na mojoj nemam ni jednu nalepnicu,imam jednu na poklopcu motora i da si me pitao imao sam bar desetak raznih alfinih stikera,pera mi radio,a nisam ih koristio.

 

E da nadam se da si skinuo onu navlaku :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takođe, odlična iskustva sa Petrom imam :) Sjajno radi i sve možeš da se dogovoriš sa njim.
Jesi od njega uzeo i Zeder nalepnice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja da kazem koju dobru za Petra i sekretaricu, uradili sve kako sam trazio i sekretarica me pozvala i javila da ce da posalje, ali sam imao neke probleme, pa su mi izasli u susret i sacekali par dana dok nisam sredio sve pa su poslali ... od mene sve pohvale  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja na mojoj nemam ni jednu nalepnicu

+1, ne volim ih ni ja pa to ti je, jos kad nakite auto... Poskidao sve od natpisa i nalepnica sto je bilo na autu...

Nalepnicu auto kuce sa zadnje soferke, odradio debadge gepeka, frljnuo ramove tablica... Ostao mi samo logo napred na masci :) .

Svaki auto mi najelegantnije izgleda bez tih suvisnih dzidza-bidza.

A kome se vec svidja, treba imati mere ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam kod mene skinuo sve sa gepeka i bravu i brisac, privremeno zalepio beli karbon dok ne ofarbam vrata gepeka i zalepio stiker kluba koji mi je dao Jankovic ... ali ako Punto ne dobije nogu planiram da skinem i znak sa haube i brave za otkljucavanje vrata, a mozda i one male bocne migavce na krilima, ako to nije kaznjivo zakonom ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije,ali to mi opet nije to to,jer kod koga god da sam video posle par vremena sve se vidi i ocrta,reko ko uradi to kako treba i auto mi dodje mnogo jajast,sto se tice brisaca to mi je jako potrebna stavka,tako da ni to ne diram :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Planirao sam da se poskida sve sto je visak i da se uradi kako treba, kvake za otvaranje nisam planirao da skinem, farbacu ih u belo i kompletan auto je zreo za farbanje, pa ako nekad budemo u mogucnosti resicu se tih sitnica 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja glasam za deteline ispod bočnih migavaca, zastavice kao što beli reče na Stubove, a ovi zeder su mi suvišni :rolleyes: Ja sam debadge-ovao ceo auto, jedino na volanu i na poklopcu filtera za vazduh piše Fiat, sve ostalo je uklonjeno :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

te zeder je trebalo da napravi kao nalepnice ali da se zalepe sa prednje strane i da ih zalepi na zadnje prozore pri dnu ... nece toliko upadati u oci 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Videću gde ću sa zederima, nisam ih baš ni tražio al ajde. :D

Deteline će verovatno baš tamo, a zastavice ne znam još ni da li ću kačiti upravo zbog toga, da ne preteram.

Bane,

Nisam skinuo navlaku, eno je ćuti u kolima i ulepšava mi enterijer.  :harhar: 

E, a što vi svi toliko pominjete tu Petrovu sekretaricu?  :harhar:   :laughing: Opasni ste mangupi.  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...