Jump to content
FAS Goran
Bogisha

Moja "srebrna strela" AR 147

Recommended Posts

U pravu si. 2-3 Brere uglavnom na oglasima i do 10 MiTa, ali zato Stila barem 10 strana ima kada god hoćeš

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav je ovo car!    u pocetku si mi djelovao nekako hvalisav, ali sad vidim da si legenda! :)

 

Limeni,  kad budes dje put CG javi se obavezno da se upoznamo!   A mozda i ja dodjem gore da upoznam tebe,Dejicu i ostale strucnjake, spadala nikad dosta :)

 

e da,skini navlaku, il farbaj tockove u crveno,kad je bal nek je bal na vodi   :p

 

cxcb1555.jpg

 

   :laughing:  :laughing: 

Nemoj me u isti koš sa Dejicom!  :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Što su cene ovakve? Pa i za Stila ovoliko košta plejer.

Zakon ponude/potražnje. U Srbiji ima jako malo Brera i Mita, što dodatno smanjuje verovatnoću da nekoj nedostaje muzika ili da joj je neispravna.

 

A da vidis kakava je tek situacija sa onom mojom muzikom za Gp Evo.... Na kraju nece hteti niko ni postarinu samo da plati :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da vidis kakava je tek situacija sa onom mojom muzikom za Gp Evo.... Na kraju nece hteti niko ni postarinu samo da plati :laughing:

 

Čekaj da krenu da ga proizvode kod nas i moći ćeš i licitaciju da organizuješ  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam bio beli_ , ne može se uklopiti sve. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako nema srebrno po licu, nisam ja...  :guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sto dirate mog kolegu za navlaku navlaka je cudo  ja bez navlake i to sundjeraste ne mogu da vozim ni jedan auto  zimi se brzo ugreje u rukama a leti ohladi volan.  :guitar:  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

takoje dejice ja sam cuo i da baš crvena boja najbolje hladi leti volan a zimi ga ugreje baš super bude za vožnju ne znam što mi se svi smeju  :guitar:  :guitar:  :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 nemaju pojma sta je luksuz  sa navlakom na volanu  ja od kad sam prvi put stavio to cudo u auto obavezo u svaki stavjam koji vozim jebemliga navika.  :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E auto je zakon . Ja se dvoumim izmedju fiat stila i 147-ce za prvi auto. Tezak izbor bogami jer su mi oba takoreci omiljena... Mada imam jos dosta vremena da promislim . 

Lepo ti izgleda alfa i sve pohvale :) . Fino cete se vi druziti hehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Isti slučaj je i sa mnom što se tiče izbora sledećeg auta, Stilo mi se dopada samo 3v, a AR ima sličnu liniju i 3v i 5v, a 5v bi mi više odgovarao, a ima i mnogo više opreme, tako da je 147 u blagoj prednosti za sad :rolleyes:

Edited by SikterBre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala ti Filipe. :)
Ako smem, preporučio bih ti neki manje zahtevan auto za prvi, ipak si mlad i neuk kao što si i sam rekao. Preporučujem ti da uzmeš nekog Punta za početak, i to po mogućstvu 1.3 mtj zato što najmanje troši. To je auto na kom možeš da se vežbaš, da se upoznaješ sa Fiatovim dizel motorima, i "pečeš" vozački zanat. Lako ćeš ga posle zameniti za neki drugi, bolji. :)

A tebi Skiteru nemam šta da kažem, znaš mnogo više o automobilima od mene, i ne sumnjam da ćeš dobro izabrati kada dođe vreme. :)

 

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam istu dilemu, ali je prelomilo to sto je stilov trap manje komplikovan i malo jeftiniji, a imas ih po otpadima koliko hoces, a i ima od opreme cak i previse. :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja mislim da Alfica ima više opreme ipak. :) U Stilu ćeš kožuru naći samo u Abarth varijanti, je l'?
A to za trap si upravu... Prednje viljuške moraju da se rade maltene zajedno sa velikim servisom ako malo više voziš i ako si picajzla pa hoćeš da budu odlične, dok bi zadnje trebale da izdrže duplo duže i jače od toga. Ali osim toga, ne mogu Stilu da dam ni jednu prednost.  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da to sto se tice koze jeste istina, ali hvala bogu pa je nemam, posto je ne podnosim, u mom autu fali ona, panorama i xenon da bi imao totalno sve od opreme, mada mozda ima i nesto sto moze da ima a da ja ne znam, a isto tako u 147 neces naci panoramu u nijednoj opremi koliko ja znam. Nemoj pogresno da me shvatis, meni je 147 fenomenalan auto, pogotovo ove mladje sa velikim farom, ali kada sam sve dodao i oduzeo meni je stilo vise odgovarao, tebi alfa i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno, nema ljutnje pobogu. :) Svako uzme šta mu više odgovara.
Nije imala panorama, ali je imao šiber u 147. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde judi pa moj stilo je cudo imam vebasto sto veciina nema ni u mercedesu  ceo auto u kozi    sivenoj u nijansi sa belim koncem isto tako i rucica menjaca i rucne  centralne A stubove i nebo sve je od mekanog materijala   sto nisam video u alfama  znaci kako je nebo iznad glave kad se pipne takvi su mi svi stubovi u autu mekani  cak i 5 vrata gepeka  su iznutra uradjena mekanim materijalom  a ne krutom plastikom  da neduzim  :turned:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ja ga teram ne vodim ga  ali primetio sam kad otvorim vrata zene  sve gledaju unutra  :laughing:

Edited by dejica

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...