Jump to content
FAS Goran
Bogisha

Moja "srebrna strela" AR 147

Recommended Posts

Nije mi simetrično.  :ermm: Radije bih ga tačno iznad migavca, ili sa desne strane, ali da napravim neku simetriju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

...moja i jeste manja ja mislim.  :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno simetricno uglavi. Ovako mi se ne svidja kad se ne uklapa. I ja sam za neke manje kod zmigavca, mozda i velicine zmigavca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opraće ih srebrni, ništa se ne sekiraj.  :laughing:  :laughing: 

Da se nađemo na skupu u nedelju? 



I naravno, veliko hvala.  :turned:  :unworthy:


EDIT:
Beli_ , ću da ih ofarbam ako mi baš bude ćef!  

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja te papucice nikad nebi stavio na Alfu, a i na sto drugo.   to mi je bas kic al ako se tebi svidja :)

 

 

a sto se QV a tice,poenta jeste da je upadljivo, ranije sam imao malu ispod migavca i nije to to a norocito nije simetricno jer dodje na ivicu blatobrana...  procackaj malo sta zapravo predstavlja ta djetelina i kako je kroz istoriju krasila Alfe, to je tradicija i treba da bude upadljivo...

 

Eno vam nova Giulietta  QV  mora da i njoj nije simetricna   :harhar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se dobro potkovao informacijama pre nego što sam rešio da stavim QV, iliti Sportiva deteline na auto. :) Nego, ja sam takav, volim da mi sve bude simetrično, jednako, itd.  Ako primetim da mi papuče ne stoje simetrično tačno jedna do drugre kada legnem da spavam, ne mrzi me da ustanem i da ih poravnjam. Kada zatežem jorgan na kervetu, da ti ne pričam... Ne sme ni jedan nabor da ostane, i mora da "visi" sa prednje strane podjednako celom dužinom kreveta. I ima toga još, da ne nabrajam.  :laughing: 

A papučice bih stavljao eto onako, čisto da promenim nešto. Lako ću vratiti gume na papučice ako mi ovo dosadi. :) Ali, baciti ih crvenu boju, ili u srebrnu sa crvenim detaljima, bi bio verovatno dobar potez, obzirom da imam crvenih detalja u kolima. :)
Videćemo još sve, i za stikere, i za papučice, imam vremena. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Kada zatežem jorgan na kervetu, da ti ne pričam... Ne sme ni jedan nabor da ostane, i mora da "visi" sa prednje strane podjednako celom dužinom kreveta. I ima toga još, da ne nabrajam.  :laughing: 

 

 

hahahah ja u sred noci ako osetim da je jorgan otis`o gde ne treba ustanem i vratim ga kako treba, u frizideru napravim red i sve poredjam kako trebai da ne pricam i ja mnogo ... :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, ne pominji mi frižider! :D
E jel znaš da ću polu-pijan da slažem flaše u gajbi da idu prazne jedne do drugih a ne onako "ko koju uhvati" , pošto obično tako rade ovi moji! :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tesko da ce te fake TupeR papucice biti simetricne,narocito na alfu :)

 

 

a i Alfa ko Alfa,narocito 147 ima malo cudan dizajn i nije bas simetricna...   Golfovi su simetricni :)   sve ostro,hladno,ravno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino tablica odudara ozbiljno, ostalo je dobro. :)

Videćemo za papučice, još sam u razmišljanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ti dam ja da operes moj auto,pa kada vidis da nesto nije dobro ti operi opet :p ?

Ma ukusi su razliciti,tako da sada kapiram Bogishu,ma one su kao nove,opracu ih ja ,nece mi biti tesko,ne dolazim cesto na skupove,ali bicu tu po gradu,razvalcicu neku robu,pa cemo se cuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde Bane važi, dogovorićemo se sve polako, nije meni ništa hitno. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam gde si ti, odakle si iz kog kraja,ali ako si mobilan i juris po gradu ,slobodno se javi,pa cemo se naci negde,opsuteno bre,naravno da nije hitno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iz Krnjače sam, omah preko pančevačkog mosta. :) A u pokretu jesam, relativno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

aaa imam tamo drugara,nije bitno,kuckacemo se,kad god si negde u gradu ti se javi,ostavicu ti br na pp,pa ono,da ti dam to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, ja sam takav, volim da mi sve bude simetrično, jednako, itd.  Ako primetim da mi papuče ne stoje simetrično tačno jedna do drugre kada legnem da spavam, ne mrzi me da ustanem i da ih poravnjam. Kada zatežem jorgan na kervetu, da ti ne pričam... Ne sme ni jedan nabor da ostane, i mora da "visi" sa prednje strane podjednako celom dužinom kreveta. I ima toga još, da ne nabrajam.  :laughing:

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/437996/Zanimljivo-Deset-top-svetskih-zvezda-koji-bi-vas-sigurno-dovele-do-ludila/print

 

:rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahahahahahaha  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shvatio sam da dugo nisam okačio ni jednu sliku moje Alfice, pa rekoh 'ajde da stavim koju.  :turned: 

Verovatno će da dobije neko poliranje na poklon kada se vreme malo sredi.
 

P101057777.jpg    P1010578888.jpg    P1010579999.jpg    

P1010580000.jpg    P1010581111.jpg    

Edited by Bogisha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...