Jump to content
FAS Goran
Bogisha

Moja "srebrna strela" AR 147

Recommended Posts

To mu ne gine, ima dvojica iz Smedereva sto su otisli kao studenti i ostali duze vreme, kupili kamion, povezali se sa nekim likom odavde koji zivi u Cikagu i ne planiraju da se vracaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam i odavde iz pk par njih koji su tako ursdili. U zivotu nisu ni kola vozili :D

Odbojkasi, sportisti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoc.mi.deug vaterpolista kaze, ide za Ameriku da vozi kamion, zaebujem vaterpolo, a igrao u Nis, pa u Tursku, i kaze ne mogu vise. A pun djavo su odavde otiali i nema ih da se vrate... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma i meni se tetka udala u Kanadu za našeg čoveka iz Republike Srpske, ima dva kamiona, jedan vozi on a za drugi plaća čoveka i fina kinta. :) A ćaletov drugar prodaje noževe, bodeže, bajonete, i slične stvari, malokalibarske puške i pištolje, lukove i strele, ne znam ni ja šta sve, po vašarima i tako tim skupovima. Ima ogroman kombi, i parkira ga, otvori i unutra izložba :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bih na brod najradije. :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valjam farbe, a? :D A može sprejeve, imam više iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nek je srecna prodaja.  Al nebih volio moju da prodam,iako dobijam nevjerovatnih 4000e na ruke, za isti auto ko tvoj,sa do duse malo boljom opremom.

Ali ne znam,zao mi je. Nikad nisam imao duze jedno auto nego 147 Alficu, ti tvoju prodade za 3300e, i da te pitam sta je to za takav autic?  pa Golf 5 kosta duplo vise a ni primac mu nije!  znam razlog prodaje, ali sve te pare sto si dobio,ubaci na banku il ih umotaj u kakvu kesu i nedje zakopaj :)  brzo se te pare izvuku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zoraniću, ti si tvoju skuplje i platio od moje. Ako ti nije potreba, nemoj je ni prodavati, ne bih ni ja svoju ali eto, tako se namestilo.
Kakav G5, nemoj da mi truješ temu! :D

Neće da se izvuku, znam tačno za šta mi koliko treba. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam citao od pocetka,osim da je alfa prodata i da ti negde palis,a vidim spominjete neke kamiondzije,moj drugar koji nije znao ni zasta osim za teretanu i fenseraj otisao u Ameriku, ozenio neku crnkinju,nije cak ni neka ful riba i vozi kamion koji kraja nema,znajuci da sam radio kao dispecar i spediter nekih godinu i jace sve sa novim vozilima(mercedes ,iveko,man i volvo,to je bio vozni par i dan dans je) kada vidim kamion u americi kojem nema kraja,meni nije dobro i nije mi jasno kako se neko usudi da to vozi,a nije peske znao da ide,al ajd'sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jedan mali UPDATE o autu. :)

Video sam se juče sa novim vlasnikom auta, jako je zadovoljan, nakon što ga je kupio pregledao ga je detaljno u servisu gde radi i sve je cakum pakum. Čeka mali servis za 5,6 hiljada i to je to. Inače, ono što je zanimljivo, dao sam mu auto sa prosečnom gradskom potrošnjom od 7,2l po bordu, on je resetovao i trenutno mu stoji 5,4l čiste gradske vožnje.  :unworthy: Ako je to stvarno beogradska vožnja - alal mu vera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da mu je noga na gasu laksa od tvoje. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman imam računicu, moj je trošio 7,5l ovaj troši 2l manje! :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A temu nisi prijavo za katanac otkad si prodao masinu. :D Bice ovde I'll be back kako vidim. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaplenila, kaže da nema Amerike za mene. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...