Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Letovanje nikad nije bilo bliže - FAS servisna akcija

Recommended Posts

ja odstampao prvu sliku iz ove teme, gde pise velikim slovima "BESPLATAN..." u slucaju da me budu dr___li  ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim, akcija je za sve vlasnike, a ne samo za članove kluba? Interesuje me još, kada je u pitanju Beograd, da li neko može da mi kaže kakvi su ovi servisi sa cenama. T.j. interesuje me samo ako neko dere, manje razlike mi nisu toliko bitne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada mi je komšija z...bo elektropodizač, tačnije onu plastikicu koja , uz pomoć sajle, gura staklo na gore zvao sam Bogunovića. Rekli su mi da moram da sačekam da poruče čitav mehanizam iz Italije, da se to čeka mesec dana i da zamena mehanizma košta 26000 RSD.

U AKZ Voždovac nisu umeli da nam kažu , bez otvaranja mehanizma , koliko će šta da košta. 

 

Komša je našao original plastiku na Bubnju za 800 din. a zamena je koštala 500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je lepa akcija, ali... da li je neko od Beogradjana bio u servisu? Kom? Kakava su iskustva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela procedura, isprobano

Samo se zakaže (telefonom , lično) i pojaviš se u zakazano vreme. Predaš ključeve/vozilo i saob. dozvolu ovlašćenom radniku , smestiš se udobno (poželjno) i sačekaš oko 30 min (više/manje). Kada se završi pregled dobiješ nazad ključeve, saob. i izveštaj o pregledu (koji potpišeš/kopija ostaje njima). Ako ima neka neispravnost , upoznaju te i ako si i dalje zainteresovan dobijaš cene dela i ugradnje sa popustima. Ako zeliš radiš, ako ne zahvališ se (bez ikakvih obaveza) i pozdraviš na rastanku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E hvala Ivane, sutra zovem MSD Trade u Obrenovcu da vidim kakva je situacija kod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 Hm, interesantno...čim se dignem ranom zorom, pravac u DTF pa javljam utiske!!!!! :cheers:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitaj , mislim da se svuda zakazuje . Da te ne vrate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Bogunovic te ne interesuje? :laughing:

Nije mi blizu,a i ne zarađujem dovoljno da bih bio njegov klijent ;)

Zakazao sam za sutra u 14.30 u AK Kompresor u Patrijarha Dimitrija. Kažu da provera traje oko 30-40 min. i da nije problem da se sačeka , tu , odmah uz auto. Videćemo, ubrzo, koja je koncepcija ove provere.

 

I dalje cekam izvestaj iz AK kompresor :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cela procedura, isprobano

Samo se zakaže (telefonom , lično) i pojaviš se u zakazano vreme. Predaš ključeve/vozilo i saob. dozvolu ovlašćenom radniku , smestiš se udobno (poželjno) i sačekaš oko 30 min (više/manje). Kada se završi pregled dobiješ nazad ključeve, saob. i izveštaj o pregledu (koji potpišeš/kopija ostaje njima). Ako ima neka neispravnost , upoznaju te i ako si i dalje zainteresovan dobijaš cene dela i ugradnje sa popustima. Ako zeliš radiš, ako ne zahvališ se (bez ikakvih obaveza) i pozdraviš na rastanku.

 

Psiho, nisam ti ja tica pa da poletim :)    Bio sam juče, popodne.  Ljudi su jako fini i ljubazni i sve se , manje-više, svodi na ono što je kolega opisao u predhodnom postu. Malo sam procunjao po servisu. Popio kafu. Dobio spisak potencijalnih kvarova. Na osnovu toga ljudi će mi poslati na mail ponudu delovi + ruke, bez ikakve obaveze Dogovorili smo se da ponuda sadrži dva stupca. Jedan sa originalnim delovima, drugi sa delovima "mala privreda" i ako mi bude odgovaralo mogu da zakažem rad kod njih.

Čitav projekat, koliko sam razumeo gledajući papire koja sam imao u rukama finansira FAS, tako da će i sami serviseri imati koristi od akcije.

Uzgred, bio je pre mene čovek koji je predhodnog dana kupio nekog Stila. Majko moja šta su sve na njemu otkrili! Zakrpiće ga hiljadarka, od prilike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahahaha dobro de ja sam mislio da ces odmah sinoc postaviti kako bi mi znatizeljni i mladi i neiskusni i zeleni znali sta da radimo. Pozdrav druze i hvala puno.....


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pavlet, ti si se juče gurao da Pandom pored crnog Brava ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pored onog crnog Brava čiji vlasnik je izotvarao sva vrata i zauzeo tri parking mesta ? Moguće, vrlo moguće, jedva sam se uparkirao    :guitar:

Edited by palvet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sam danas u ovlašćenom servisu FIATA u SM, takozvani ovlašćeni servis DTF.... Prvo, od jutros sam tri puta zvao servis, od 9 do 11 časova, pa sam se lepo spakovao u auto i otišao u isti. Ušao, rekao da sam došao povodom letnje servisne akcije koju sam video na sajtu FIATA - a ljudi me gledaju "belo" i nemaju pojma o tome...možda zna neka njihova koleginica koja radi tek sutra ili prekosutra, ali ostali ništa.

Ista situacija i u januaru, kada je bila akcija rasprodaje (ili nešto slično) fabričkih akumulatora za Fijatova vozila - isto nisu imali pojma o tome....

Tako da, zaista ne znam šta da kažem za "ovlašćeni" servis u Sremskoj Mitrovici......jedan VELIKI MINUS!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pored onog crnog Brava čiji vlasnik je izotvarao sva vrata i zauzeo tri parking mesta ? Moguće, vrlo moguće, jedva sam se uparkirao    :guitar:

Taj, gledao ga onaj lik iz servisa i taman da isteramo vlagu iz vozila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha, ha Šapčani voze ljute mašine , tako da u Fijatovom servisu nikad nema gužve  :fun:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam zvao MSD Trade ( Vesic) u Obrenovcu, vec danas zavrsio pregled :guitar: ! Sve zavrseno za 30-ak minuta, ja zadovoljan skroz! Sve pohvale za MSD Trade!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takodje pohvale za ovlasceni servis auto MIG u Nisu. Celokupan zahvat nesto vise od pola sata, momci rade profesionalno nema sta. Dobije se kopija izvestaja. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zakazao za sutra u AK Voždovac, pa ćemo da vidimo....nemam baš lepog iskustva sa njima al videću sutra jer se nešto promenilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

^^^  Aj molim te kada zavrsis sa tim reci kakvo je iskustvo. Interesuje me jer bi kod njih isao. Zanima me da li se dobija od njih izvestaj sta fali kolima, ako danas pozovem za kad me zakazuju...Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio i ja danas u Auto MIG u Nišu, vrlo profesionalni, sve preporuke. Sutra očekujem ponudu od njih koliko bi me koštala zamena dotrajalih delova. Samo se molim da MAP senzor nije otišao, inače meni ode stotinak evra iz džepa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada dobiješ ponudu prvo sedni.  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...