Jump to content
FAS Goran
boki

Trke na 201m + Tuning Styling Show

Recommended Posts

E al sve ovo ne bi bilo toliko smesno da ih niste vecito prozivali za njihove mape i njihove dyno grafikone :D I onda odete tamo da im odrzite live cas a momci vas opeglaju ko frajere :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam koga su oni opeglali, ja nisam bio medju njima. Niti sam tamo isao zbog njih, niti me nesto specijalno interesuju.

Ali zato na sledecu trku idem samo zbog njih, pa ko se ne pojavi pi...cka!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su ove manifestacije totalno nezanimljive, trke, tuning, styling.. mrzelo me i da svraćam pošto je bilo prevruće, ali mi je žao što nisam bio da upoznam ekipu iz "pašaluka".. ;)

Nadam se da će stvarno biti nekog okupljanja u NS kao što Neša najavljuje, ali uz neki roštilj ili bar pivce, to neću propustiti sigurno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I to sa idealnih 11.003 čini mi se...tako bar Vule reče na kraju te klase.

Milan je tokom takmičenja u klasi 11 bio takmičarski par sa Čelićem (nakon što je Čelić došao u tu klasu probijajući iz 12 kad je auto konačno jednom proradio bar da zaliči kako može i imao 11.3).

Ali, to nije bio zanimljiv duel za gledanje :) jer Punto opet nije hteo da radi...tako da se Čelić naljutio na svoj auto i više ne razgovaraju. :D

 

Chelic ljut? Ako bude jebao kevu puntu, neka izvadi motor i posalje ga nama u Sarajevo :D hahahahhahaha :D mi cemo ga rado prihvatiti :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

I onda odete tamo da im odrzite live cas a momci vas opeglaju ko frajere :D

 

Jeste, jeste, tako je.... :D baš se išlo sa tim razlogom sa Čelićevim autom kome propiša filter nafte (iako je zamenjen pre 10 dana) na putu do Novog Sada i nakon toga se ne odustane od prijave, kome EGR pravi problem poslednjih dva meseca, bez trunke nitra, sa menjačem koji ispada iz druge jer je pre 10 dana na Avali (kad je voženo brdo) ''nasadio Punta'' na neki greben parkirajući se i tako odvalio nosač menjača, pa sada ''turpija'' menjačem ne samo u krivinama nego i na pravcu...

Tako da se iz svega ovoga baš vidi da se išlo sa namerom da se bilo kome ''očita čas''... :D  jer eto...valjda nema drugih auta u Klubu koji su to stvarno i mogli da se uopšte išlo sa tim razlogom...

Uostalom, nije ni morao Čelić, bilo je drugih iz ''pašaluka'' koji su to uradili... :D

 

A, naravno da će svako ko okači fiskalni račun na jednom ozbiljnom forumu kao što je FLCS da bude ''prozivan''...a, kada okači sve kako dolikuje ozbiljnim ljudima, onda se tada lepo napiše:

 

 

Da ne shvatiš pogrešno (kao što hoćeš), rezultat od ~150KS na točku je sasvim ok...

 

-----------------------------

 

Inače, osim trka ubrzanja, pre samog početka je bio sexy car wash...ali više je bio car wash nego seksi, dve devojke su bile 'nako... :D

Bilo je i par BMW-a koji su driftovali na drugom delu Sajmišta, evo par slika:

 

IMAG0195.jpg  IMAG0243.jpg

 
IMAG0263.jpg  IMAG0264.jpg
 
IMAG0265.jpg  IMAG0266.jpg  IMAG0267.jpg
 
Dok smo mi koji smo eto došli da nekome ''održimo čas'' lutali po Sajmištu, drugi koji su došli opušteno, turistički, se nisu odvajali od svojih auta... :) Uostalom, za neki sledeći put imamo drugi auto za trke po Novom Sadu:
 
IMAG0346.jpg
 
Evo i kako ide:
http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=27773&p=918810

 

Imaš i ti podvarak jedan ovakav, pa taman da osvojimo dve klase...ahahaha :D :D Jedino što ovaj Dovlin nešto malo dimi na punom gasu, moramo da nađemo nekoga da napravi bolju mapu, da eliminiše ovaj dim... :)

 

Sve u svemu dobra manifestacija u NS-u sa aspekta da se bar nešto održava kod nas, da ne bude totalno mrtvilo...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' samo da se ulogujem na kratko da iskomentarišem :)

 

Danas kad sam krenuo sam imao problem sa autom stao sam na semaforu u NS i Vule koga sam danas upoznao je naisao i izasao iz auta da vidi sta se desava i treba li pomoc, hvala za to.

 

Nema na čemu, nadam se da si rešio problem na kraju. Žao mi što si imao RL, nismo dobili priliku da se potegnemo k'o ljudi, a baš sam jedva čekao :)

 

Cujem nas Milan Tomicic uzeo prvo mjesto ? 

Nesho, ne treba se nikom pravdat ;) neka stanu na crtu ponovo sa Chelicem i gotova prica ha ya

 

Jeste, Milan je uzeo prvo mesto drugog dana, prvog dana (kada sam uzeo prvo mesto u klasi) je protiv mene u 1/4 finalu imao RL, a drugog me je dobio za neku stotinku, prošli zajedno kroz cilj u polufinalu, on ubo 11.03 i otišao u finale, previše sam usporio da ne probijem i eto :) Čestitke Milanu :)

 

Sledeci put takmicar obavezno, sada nisam mogao...

 

Šteta šteta, mnogo zanimljivija bi klasa 11 bila :)

 

Ne znam koga su oni opeglali, ja nisam bio medju njima. Niti sam tamo isao zbog njih, niti me nesto specijalno interesuju.
Ali zato na sledecu trku idem samo zbog njih, pa ko se ne pojavi pi...cka!!!

 

Ne znam zašto pričaš u množini, ti i ja se hvala bogu nismo prozivali ni jednom, niti smo konkurencija, iako smo u nedelju mogli biti, ali samo spletom nesrećnih okolnosti po tebe, jer ti auto nije radio kako treba pa si bio u višoj (mojoj) klasi.

 

I uopšte ne razumem čemu opet rasprave, lepo smo se družili, delili šator (ne znam jel smem da okačim sliku? :D ), zajmili alat, pili pivo kao da nikad ništa nije bilo, neka tako i ostane.

 

Mene svakako na sledećim manifestacijama nećete videti, i sam Boki je rekao da zna da mene to ne interesuje, nego sam došao samo zato što je dešavanje bilo u NS, da vidim malo kako je to trkati se sa semaforom :)

 

Pozz i vidimo se!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd' samo da se ulogujem na kratko da iskomentarišem :)

 

Danas kad sam krenuo sam imao problem sa autom stao sam na semaforu u NS i Vule koga sam danas upoznao je naisao i izasao iz auta da vidi sta se desava i treba li pomoc, hvala za to.

 

Nema na čemu, nadam se da si rešio problem na kraju. Žao mi što si imao RL, nismo dobili priliku da se potegnemo k'o ljudi, a baš sam jedva čekao :)

 

 

Rešio sam ali je pored hladnjaka puklo još neko crevo i auto je počeo da se greje, nadam se da ga nisam pregrejao stao sam kad je temperatura prišla crvenom... uglavnom sve sami pehovi, nije hteo u treću pa nisam mogao da vozim pun gas, pa onda gubi tečnost, ali bitno je da je opet sve prošlo u najboljem redu i bitno je druženje. A taman kad je počeo da ide i šalta kako treba onda RL jbg, dešava se...

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dr cosworth: Slažem se, mnogi su imali problema sa autima + podloga katastrofa što se gripa tiče, plus najviše auta za klasu 15-16 pa i 17, svega nekoliko njih što voze 12,13 ili 14 na 402...

 

P.S. Šta bi sa ovim, nema nikakvih informacija mesecima? 

http://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?showtopic=59029&hl=

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...